LEGO Marvel Spider-Man Žmogus voras prieš Gydytoją Ock 76148

 • Prekės kodas: 76148
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 26.99€ 35.99€

Su šiuo rinkiniu LEGO® Marvel Žmogus voras: Žmogus voras prieš Daktarą Aštuonkojį (76148), jaunieji superherojai pasijus tarsi skubėtų į mūšį su Žmogumi voru ir Mergina vore šauniuoju voro motociklu. Kas žino kur juos nuves vaizduotė, bendromis jėgomis įveikus piktąjį Daktarą Aštuonkojį? Šaunios veiksmo minifigūrėlės ir žaislinis motociklas. Daktaras Aštuonkojis turi 4 mirtinas roboto rankas. Tačiau Žmogus voras ir jo guvi dukra Mergina vorė turi šaunų Voro motociklą. Vaikams patiks padalyti motociklą į 2 šaunias mašinas: Žmogaus voro greitaeigį motociklą ir milžinišką „vaikščiojantį vorą“ – jie visada pravers mūšyje! Galima šaudyti smaigų šaudyklėmis, svaidyti tinklus, be to, atsiveria begalinės individualaus arba grupinio žaidimo galimybės. LEGO® Žmogaus voro žaislai – puiki dovana vaikams. LEGO Marvel žmogaus voro žaidimo rinkiniai atveria pramogų kupino žaidimo vaidmenimis nuotykių visatą. Su kolekcinėmis transporto priemonėmis, robotais, statiniais, minifigūrėlėmis, ginklais ir įrenginiais superherojų gerbėjai galės atkurti scenas iš filmo, sugalvoti savo istorijas arba demonstruoti nepaprastai šaunius modelius savo kambaryje.

 • Kai jaunieji superherojai suvienija jėgas su Žmogumi voru, Mergina vore ir jų nuostabiu 2 dalių motociklu kovai prieš piktąjį keturrankį Daktarą Aštuonkojį, laukia veiksmas, nuotykiai ir begalinės išradingo žaidimo galimybės.
 • Su 3 LEGO® minifigūrėlėmis, vaikai gali žaisti vaidmenimis su Žmogumi voru, Mergina vore ir Daktaru Aštuonkoju veiksmo kupiname susirėmime. Žmogaus voro motociklas atsiskiria į 2 dalis: greitaeigį motociklą ir milžinišką „vaikščiojantį vorą“!
 • Gydytojas Aštuonkojis turi 4 roboto rankas. Tačiau Žmogus voras ir Mergina vorė turi voro motociklą su smaigų šaudyklėmis ir svaidomais tinklais... bet tai tik pradžia! Kas žino, kur juos nuves šis įkvepiantis žaidimo rinkinys?
 • Su superherojų veiksmo rinkiniu, skirtu žaisti pavieniui arba su grupe, berniukai ir mergaitės nuo 6 metų amžiaus patirs begalę superherojų nuotykių su šiuo LEGO® Marvel Žmogaus voro konstravimo žaislu.
 • 17 cm ilgio, 13 cm pločio 6 cm aukščio Žmogaus voro motociklas puikiai dera su kitais„LEGO® Marvel“ rinkiniais dar įvairesniems superherojų nuotykiams. O kai jis nesivaiko blogiukų, jis puikiai atrodo pastatytas vaikų kambaryje.
 • Šiam Žmogaus voro superherojų rinkiniui nereikia jokių baterijų. Vaikai gali leistis į betarpiškas pramogas bet kur ir bet kada. Baterijų nereikalaujantys LEGO® konstravimo žaislai skatina kūrybinį mastymą ir išradingą žaidimą vaidmenimis.
 • Svarstote, ar padovanoti šį populiarų Žmogaus voro žaidimo rinkinį dar neturinčiam LEGO® konstravimo žaislų? Jokių problemų! Prie jo pridedamos paprastos instrukcijos, kad būtų galima iškart pradėti konstruoti ir žaisti.
 • LEGO® Marvel Žmogaus voro žaidimo rinkiniai suteikia superherojų gerbėjams begalę veiksmo kupinų žaidimo vaidmenimis pramogų. Vaikai gali atkurti filmo scenas, sugalvoti savo nuotykių arba tiesiog pastatyti savo modelius kaip puošmenas.
 • LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą (nebūtinos supergalios!) – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte būti tikri, jog šis žaislas saugus jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Marvel Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

LEGO Marvel Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

Jaunieji superherojai gali atkurti „Marvel“ veiksmą su šiuo LEGO® Marvel Žmogus voras: Žmogaus voro ..

8.99€ 12.99€

LEGO Marvel Spider-Man Grobuonies sunkvežimio apiplėšimas 76147

LEGO Marvel Spider-Man Grobuonies sunkvežimio apiplėšimas 76147

Jūsų mažieji superherojai gali atskrieti į nusikaltimo vietą su Žmogumi voru, kad sugautų Grobuonį, ..

22.49€ 29.99€

LEGO Marvel Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO Marvel Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO® Marvel Žmogus voras Mysterio grėsmė (76149) konstravimo žaislas, supažindinantis vaikus su LEG..

31.49€ 44.99€

LEGO Marvel Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

LEGO Marvel Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

Nuotykiai nesibaigia kai vaikai žaidžia su LEGO® Marvel Žmogus voras Voro lėktuvas prieš Venomo robo..

35.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras