LEGO Marvel Spider-Man Grobuonies sunkvežimio apiplėšimas 76147

 • Prekės kodas: 76147
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 93
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 22.49€ 29.99€

Jūsų mažieji superherojai gali atskrieti į nusikaltimo vietą su Žmogumi voru, kad sugautų Grobuonį, kai ši sparnuota minifigūrėlė nusileidžia iš dangaus, susprogdina sunkvežimio galą ir pagrobia brangenybes. Puikus būdas supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su LEGO® konstruktoriais. Šaunus, konstruojamas veiksmo žaislas su transporto priemonėmis ir minifigūrėlėmis. Šį Žmogaus voro žaidimo rinkinį sudaro 3 LEGO minifigūrėlės – Žmogus voras, Grobuonis ir vairuotojas – šaunus motociklas ir banko sunkvežimis. Sunkvežimio galas „sprogsta“, ir pasirodo dėžės su brangakmeniais, be to, vaikai gali išimti variklį ir pastatyti jį ant gaubto, kad sunkvežimis atrodytų sportiškesnis. Paprastos instrukcijos suteikia vaikams pasitikėjimo savimi, nurodydamos kiekvieno konstravimo veiksmo tikslą. Kad būtų smagiau, atsisiųskite nemokamą „LEGO Life“ interaktyvią konstravimo programėlę su priartinimo ir pasukimo funkcijomis. Supersmagūs superherojų žaidimo rinkiniai. Su įspūdingu transporto priemonių, robotų, pastatų, minifigūrėlių, ginklų ir įrangos pasirinkimu LEGO Marvel Žmogaus voro konstravimo rinkiniai suteikia mažiesiems superherojams galimybę atkurti mėgstamas filmų scenas ir žaisti vaidmenimis savo sukurtas istorijas.

 • Šis LEGO® rinkinys pradedantiesiems konstruktoriams kupinas veiksmo, pramogų ir pažįstamų personažų. Tai puikus būdas supažindinti vaikus su LEGO žaidimo rinkiniais ir superherojų nuotykiais iš „Marvel“ Žmogaus voro filmų.
 • Šį smagų žaislą sudaro Žmogaus voro, Grobuonies ir vairuotojo LEGO® minifigūrėlės bei Žmogaus voro motociklas ir banko sunkvežimis „sprogstančiu“ galu ir varikliu, kurį galima perkonstruoti ant stogo.
 • Su motociklą vairuojančiu superherojumi, sparnuotu superblogiuku irbrangenybių pilnu sunkvežimiu scena paruošta nesibaigiančiam veiksmo kupinam žaidimui! O kai veiksmas nurims, figūrėlės gražiai papuoš bet kurio vaiko kambarį.
 • Šis berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus skirtas LEGO® Marvel Žmogaus voro konstravimo žaislas suteikia konstravimo iššūkių ir galimybę žaisti su grupe. Populiarus konstruojamas LEGO žaislas vaikams yra puiki Kalėdų ar gimtadienio dovana.
 • Su 15 cm ilgio ir 9 cm aukščio žaisliniu banko sunkvežimiu šis Žmogaus voro ir Grobuonies minifigūrėlių žaidimo rinkinys skatina išradingai žaisti stambesniu masteliu. Derinkite su kitais žaislais dar įvairesnėms superherojų pramogoms.
 • Šiam superherojų žaidimo rinkiniui nereikia baterijų. Vaikams pakanka imti ir pradėti žaisti! Baterijų nereikalaujantys betarpiški LEGO® konstravimo žaislai skatina kūrybinį mastymą, išradingą žaidimą vaidmenimis ir lavina problemų sprendimo įgūdžius.
 • Net maži vaikai gali sukonstruoti šį Žmogaus voro žaidimo rinkinį savarankiškai su „Instructions PLUS“. Šį nemokamą ir interaktyvų vadovą su priartinimo ir pasukimo funkcijomis galima naudoti su programėle „LEGO Life“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
 • LEGO® Marvel Žmogaus voro žaidimo rinkiniai įkvepia vaikus kurti veiksmo kupinus, išradingus superherojų nuotykius. Jie puikiai tinka atkurti filmų scenoms ir išsigalvoti naujų nuotykių arba juos galima naudoti tiesiog kaip puošmenas.
 • Visos LEGO® kaladėlės ir dalys atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
 • „LEGO Group“ ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte būti tikri dėl jų saugumo jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Marvel Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

LEGO Marvel Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

Jaunieji superherojai gali atkurti „Marvel“ veiksmą su šiuo LEGO® Marvel Žmogus voras: Žmogaus voro ..

8.99€ 12.99€

LEGO Marvel Spider-Man Žmogus voras prieš Gydytoją Ock 76148

LEGO Marvel Spider-Man Žmogus voras prieš Gydytoją Ock 76148

Su šiuo rinkiniu LEGO® Marvel Žmogus voras: Žmogus voras prieš Daktarą Aštuonkojį (76148), jaunieji ..

26.99€ 35.99€

LEGO Marvel Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO Marvel Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO® Marvel Žmogus voras Mysterio grėsmė (76149) konstravimo žaislas, supažindinantis vaikus su LEG..

31.49€ 44.99€

LEGO Marvel Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

LEGO Marvel Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

Nuotykiai nesibaigia kai vaikai žaidžia su LEGO® Marvel Žmogus voras Voro lėktuvas prieš Venomo robo..

35.99€ 49.99€

LEGO® Marvel Keršytojų Sraigtasparnis nešėjas 76153

LEGO® Marvel Keršytojų Sraigtasparnis nešėjas 76153

Sumanusis super blogiukas M.O.D.O.K. perėjo į puolimą ir tu esi įpareigotas jį sustabdyti! Sraigtasp..

119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras