LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 70431
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 540
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 44.99€ 59.99€

Sveiki atvykę į LEGO® Hidden Side visatą, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į papildytosios (PR) realybės žaidimo patirtį. Tamsos švyturio (70431) žaidimo rinkinys sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislų žaidimą su programėle – dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Šaunus, interaktyvus konstravimo žaislas vaikams. Tiesiog nuskaitykite tamsos švyturio modelį išmaniuoju įrenginiu su nemokama PR programėle „Hidden Side“, kad atskleistumėte nuostabų skaitmeninį pasaulį. Čia vaikai gali tyrinėti ir atskleisti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Joe Ishmael. Be to, su 5 šauniomis minifigūrėlėmis jie taip pat gali pasinerti į nesibaigiančias LEGO pramogas! Kintanti skaitmeninė žaidimų patirtis. LEGO Hidden Side visata įkurta Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.

 • Vaikai nuo 8 metų amžiaus gali išbandyti įtraukiančią papildytosios realybės (PR) patirtį vieni arba su draugais su šiuo Tamsos švyturio žaidimo rinkiniu, kuris sumaniai sujungia fizinį ir skaitmeninį LEGO žaidimą.
 • Kas yra dėžutėje? Šį PR žaidimo rinkinį sudaro skaitmeniškai interaktyvus „Hidden Side“ Tamsos švyturys su uola, akmenimis ir prieplauka bei vandens slidėmis ir Jack, Parker, Skeleton, Jennie Napo ir Claus Stormward minifigūrėlėmis. Šis LEGO® švyturio modelis atskleidžia stulbinantį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „Hidden Side“. Tada vaikai gali medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Joe Ishmael¬¬¬¬¬.
 • Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 8 metų amžiaus? Šis „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės žaislas yra puiki dovana LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai.
 • Sukonstruotas daugiafunkcis „LEGO® Hidden Side“ Tamsos švyturio (70431) modelis yra 29 cm aukščio, 22 cm pločio ir 18 cm gylio.
 • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šiuo „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės konstravimo rinkiniu itin paprasta pradėti naudotis. Paprastas konstravimo instrukcijas rasite dėžėje ir internete. Atidarykite kaladėlių maišelius ir veiksmas prasideda!
 • „LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • „LEGO® Hidden Side“ PR žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Sudominkite jaunimą smagiais nuotykiais papildytoje realybėje su „LEGO® Hidden Side™“ 70425 Newbury..

119.99€

LEGO® Hidden Side Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side Krevečių užeigos puolimas 70422

Padėkite vaikams pasinerti į vaiduoklių gaudynių nuotykius su „LEGO® Hidden Side™“ 70422 Krevečių u..

49.99€

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side J...

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Mažiesiems patiks pribloškianti Hidden Side visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side Va..

62.99€ 79.99€

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti LEGO® Hidden Side visata, kurioj..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras