LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

 • Prekės kodas: 70428
 • Jau greitai

  Kaina: 17.99€ 21.99€

Mažiesiems patiks pribloškianti „Hidden Side“ visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasaulis! Šis „LEGO® Hidden Side“ Jack paplūdimio bagio (70428) žaislas sujungia konstruojamą LEGO modelį su programėle, kad suteiktų vieno arba kelių žaidėjų mišriosios realybės žaidimo patirtį, kurios metu sąveika su žaislu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Stulbinantis interaktyvus LEGO konstravimo žaislas. Jack paplūdimio bagis atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kuriame veikia „LEGO Hidden Side“ PR programėlė. Tada vaikai tyrinėja, atskleidžia paslaptis, medžioja vaiduoklius ir kaunasi su bosu vaiduokliu Trucker Dale vieni arba su draugais internetu. O su 3 minifigūrėlėmis taip pat yra vietos išradingam žaidimui vaidmenimis! Apie nuolat besikeičiančią „Hidden Side“. „LEGO Hidden Side“ suteikia interaktyvus papildytosios realybės (PR) žaidimo galimybę LEGO modeliams. Ši žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais. Tiesiog įdiekite nemokamą „Hidden Side“ PR programėlę į išmaniuosius įrenginius ir nuskaityti šį modelį, kad jis atgytų!
 • Vaikams nuo 7 metų amžiaus patiks šis „LEGO® Hidden Side“ rinkinys, kurį sudaro šaunus paplūdimio bagis gebantis sujungti kūrybišką LEGO žaidimą su skaitmeniniu žaidimu nuostabiai papildytosios realybės (PR) patirčiai vienam ar su draugais.
 • Kas yra dėžutėje? Šį LEGO® papildytosios realybės žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus „Hidden Side“ paplūdimio bagis su šauniomis funkcijomis ir ypatybėmis bei Jack, Parker ir apsėsto mechaniko Scott Francis minifigūrėlės.
 • Šis LEGO® paplūdimio bagio žaislas transformuojasi į jį žvelgiant pro išmanųjį įrenginį su nemokama LEGO AR programėle. Tada vaikai atskleidžia paslaptis, medžioja vaiduoklius ir kaunasi su bosu vaiduokliu Trucker Dale apsėstame skaitmeniniame pasaulyje.
 • Šis „LEGO® Hidden Side“ žaislas idealiai pritaikytas LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai. Tai puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana.
 • Sukonstruotas „LEGO® Hidden Side“ Jack’ paplūdimio bagio (70428) modelis yra 10 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 8 cm pločio.
 • Konstravimo rinkiniui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šiuo „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės konstravimo rinkiniu paprasta pradėti naudotis. Rasite paprastas instrukcijas dėžėje ir internete– tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
 • „LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • Atitinka griežčiausius pramonės standartus ir reikalavimus, „LEGO® Hidde Side“ kaladėlės ir dalys yra vienodos kokybės, suderinamumo ir jas lengva sujungti bei atskirti kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ kruopščiai tikrina mūsų „Hidden Side“ žaidimo rinkinius, kad kiekvienas iš šių unikalių žaislų atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Ar esate pasiruošę slaptajai pusei? Padėkite herojui Jack Davids ir jo bebaimiam bičiuliui kaskadini..

39.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurio..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

Sveiki atvykę į „Hidden Side“, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis „LEGO® Hidden Side“..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Mažiesiems patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis s..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata..

44.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras