LEGO® Technic™ Lenktyninis sunkvežimis 42104

  • Prekės kodas: 42104
  • Išparduota!

    Kaina: 17.99€ 21.99€

Greitai įsibėgėkite ir laimėkite visus prizus su šiuo puikiu Lenktyniniu sunkvežimiu. Ryškiomis spalvomis ir lipdukais išsiskiriantis modelis trauks žiūrovų dėmesį per lenktynes. Patraukite atgal ir paleiskite, kad paleistumėte sunkvežimį link finišo linijos. Šis nuostabus sunkvežimis su milžiniškais išmetimo vamzdžiais ir aptaku atrodo tarsi tikras. Norite daugiau? Turime gerą žinią! Šį LEGO® Technic™ žaislą galima perkonstruoti į vikrų Lenktyninį automobilį.

Konstruokite, mokykitės ir žaiskite su šiuo superšauniu žaislinio sunkvežimio rinkiniu

Smagus žaislas sunkvežimius mėgstantiems LEGO® gerbėjams. Vaikams patiks betarpiškas iššūkis su šiuo LEGO® Technic™ inerciniu lenktyniniu sunkvežimiu.

Fantastiškas sunkvežimio modelis vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus. Jūsų mažiesiems lenktynininkams patiks konstruoti šį LEGO® Technic™ (42104) Lenktyninį sunkvežimį. Bet tai tik pradžia! Sukonstravę sunkvežimį patraukite jį atgal ir pakeiskite, kad jis nulėktų finišo link, sukeldamas lenktynių jaudulį. Nuostabus žaislinio sunkvežimio rinkinys lenktynių nuotykiams. Šis modelis neabejotinai sužadins jaunųjų automobilių gerbėjų vaizduotę. Milžiniški išmetimo vamzdžiai ir aptakas bei atsidarančios durelės ir variklio gaubtas suteikia vaikams daugybę žaidimo galimybių. Bet tai dar ne viskas! Su šiuo 2 viename plastikinio modelio rinkiniu vaikai gali perkonstruoti sunkvežimį į šaunų Lenktyninį automobilį, kuris atvers dar daugiau galimybių lavinti naujus konstravimo įgūdžius. Inžineriniai žaislai mažųjų vaizduotei užvesti LEGO Technic idealiai tinka konstravimo gerbėjams, kuriems reikia naujo konstravimo iššūkio su tikroviškų funkcijų kupinais modeliais. Kiekviename rinkinyje yra ne vien spausdintinės, bet ir skaitmeninės „Instructions PLUS“. Jos pasiekiamos nemokamoje programėlėje „LEGO Life“ su priartinimo ir pasukimo funkcijomis, tad jos suteiks vaikams daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.
Product Bullets
• Atkurkite lenktynių jaudulį su šiuo veiksmo kupinu inerciniu Lenktyniniu sunkvežimiu. Šis 2 viename rinkinys puikiai tinka vaikams, kurie mėgsta lenktyninius žaislus, be to, jį galima perkonstruoti į Lenktyninį automobilį naujiems iššūkiams. 
• Mažiesiems LEGO® konstruktoriams patiks lavinti problemų sprendimo įgūdžius kuriant šį LEGO® Technic™ (42104) sunkvežimį. Konstruokite ir perkonstruokite šį 2 modelį, kad būtų dar smagiau. 
• Su inerciniu sunkvežimio varikliu lengva išvystyti didelį greitį. Lenktyninis sunkvežimis pasižymi dideliais išmetimo vamzdžiais, milžinišku aptaku ir stulbinančiu spalvų deriniu automobilių mėgėjams nudžiuginti. 
• Ieškote tinkamos dovanos sunkvežimių mėgėjams nuo 7 metų amžiaus? Na, jei jiems patinka konstruoti ir jie jau pasiruošę naujam iššūkiui, tai bus puikus pasirinkimas. 
• Sukonstruotas žaislinis sunkvežimis yra 17 cm ilgio, 8 cm aukščio ir 9 cm pločio, todėl jis idealaus dydžio lenktynėms ir žaidimui vaidmenimis. 
• Šiam lenktyniniam sunkvežimiui, sumaniai varomam inerciniu varikliu, nereikia baterijų, todėl veiksmas prasideda iškart! 
• Pridedamos spausdintinės instrukcijos, todėl mažieji konstruktoriai greitai pradės darbą. Šis LEGO Technic sunkvežimis taip pat turi „Instructions PLUS“, pasiekiamas nemokamoje programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. 
• Supažindinkite mažuosius su konstravimo pasauliu su LEGO® Technic™ rinkiniais. Su puikiomis transporto priemonėmis ir nuostabiomis funkcijomis pramogos nesiliauja baigus konstruoti šiuos unikalius žaislus. 
• LEGO® žaislų konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina, kad šie smagūs žaislai kiekvieną kartą lengvai susijungtų – taip buvo nuo pat 1958 metų. 
• LEGO® Technic™ konstravimo rinkiniai nuodugniai tikrinami, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Technic  Policijos Persekiojimo Automobilis 42091

LEGO Technic Policijos Persekiojimo Automobilis 42091

Aplenk blogiukus šiuo itin greitu automobiliu iš rinkinio „Policijos persekiojimas“! Šis tvirtas LEG..

17.99€ 19.99€

LEGO Technic  Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

LEGO Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

Pasiruošk išbandyti galingąjį LEGO® Technic radijo bangomis valdomą kaskadininkų automobilį, kuris p..

73.99€ 92.99€

 LEGO® Technic  Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

LEGO® Technic Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

Nepaprastai susikaupę sėdate prie vairo. Svarbiausia greitis! Vairuokite šį šaunų LEGO® Technic Top ..

99.99€ 149.99€

LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobilis 42103

LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobilis 42103

Varikliai užvesti! Vairuotojai pasiruošę! Patrauk atgal, paleisk ir PIRMYN! Traukos lenktynės ko ger..

17.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras