LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobilis 42103

  • Prekės kodas: 42103
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 17.99€ 21.99€

Varikliai užvesti! Vairuotojai pasiruošę! Patrauk atgal, paleisk ir PIRMYN! Traukos lenktynės ko gero yra greičiausia lenktynių rungtis, tad išbandykite savo konstravimo įgūdžius ir sukurkite šį nuostabų LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobilį. Tiesiog traukite atgal, paleiskite ir stebėkite, kaip jis įsibėgėja. Tada užfiksuokite važiavimo galiniais ratais rėmą ir atlikite įspūdingus triukus ant dviejų ratų. Reikia dar daugiau veiksmo? Perkonstruokite traukos automobilį į super smagų inercinį patobulintą automobilį.

Lenktynių, greičio ir triukų pramogos!

Padovanokite mažiesiems lenktynininkams įspūdingą iššūkį su šiuo žaisliniu inerciniu LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobiliu, kurį galima perkonstruoti į šaunų Patobulintą automobilį.

Suteikite savo mažiesiems lenktynininkams šaunų iššūkį su šiuo LEGO® Technic™ (42103) Traukos lenktynių automobiliu. Jiems patiks mokytis, kaip surinkti savo Traukos lenktynių automobilio modelio rinkinį. Sukonstravus pramogos tęsiasi. Pastatykite mini šviesoforą, patraukite žaislinį automobilį atgal ir paleiskite jį lėkti pirmyn. Veiksmo kupinos LEGO dovanos Vaikams patiks ryškios šio automobilio spalvos. Pasigrožėkite iš duslintuvų besiveržiančiomis liepsnomis, kaip tikrame traukos lenktynių automobilyje! Su šiuo 2 viename rinkiniu vaikai gali lavinti problemų sprendimo įgūdžius, perkonstruoti traukos lenktynių žaislą į šauniausią inercinį Patobulintą automobilį. Kuris patinka labiau? Galiniais ratais lekiantis Traukos lenktynių automobilis ar superšaunus Patobulintas automobilis? Mokykitės žaisti su šiuo šauniu inžineriniu žaislu LEGO Technic visata siūlo pažangių konstravimo žaislų jauniesiems LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui. Pridedamos spausdintinės instrukcijos. O norėdami atrasti naują smagų būdą sukonstruoti traukos lenktynių automobilio modelį, atsiverskite skaitmenines „Instructions PLUS“ nemokamoje programėlėje „LEGO Life“. Su priartinimo ir pasukimo įrankiais ši šauni programėlė padeda vaikams konstruoti savarankiškai.

• Su šiuo 2 viename Traukos lenktynių automobiliu, kurį galima perkonstruoti į Patobulintą automobilį, kiekvieną dieną galima dalyvauti lenktynėse. Vaikams be galo paprasta užvesti šį inercinį žaislinį automobilį – pasižiūrėkite, kaip greitai jis lekia! 
• Vaikai gali sužinoti, kaip veikia traukos lenktynių automobiliai. Tada užfiksuokite važiavimo galiniais ratais rėmą ir atlikite kraują stingdančius triukus arba nusileiskite ant žemės greičio rekordui pasiekti. Naudokite žaislinį šviesoforą žaidimo pradžiai paskelbti. 
• Patraukite atgal ir paleiskite. Tai be galo paprasta! Net mažieji lenktynininkai sugebės atkurti lenktynių jaudulį ir greitį. Pasirengę naujam iššūkiui? Vaikai gali perkonstruoti savo Traukos lenktynių automobilį į inercinį LEGO® Patobulintą automobilį. 
• Ieškote smagių žaislų vaikams nuo 7 metų amžiaus? Šis LEGO® Technic™ (42103) rinkinys taps puikia dovana LEGO® gerbėjams, žaislinių lenktyninių automobilių gerbėjams ir visiems, kam patinka konstruoti. 
• Sukonstruotas LEGO® Traukos lenktynių automobilis yra 32 cm ilgio, 12 cm aukščio ir 10 cm pločio, todėl šis konstravimo žaislas yra tinkamo dydžio lenktynių žaidimui vaidmenimis. 
• Nors šis žaislas gali greitai lėkti, jam nereikia baterijų. Viską varo vien inercinis varikliukas, todėl žaisti galim pradėti iš karto. 
• Kiekvienas LEGO® turi spausdintines instrukcijas. Be to, šis rinkinys turi ir skaitmenines „Instructions PLUS“, pasiekiamas nemokamoje programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. 
• LEGO® Technic™ rinkiniuose tikroviškai atkuriami judesiai ir mechanizmai, kurie suprantamai ir tikroviškai supažindina mažuosius LEGO statytojus su inžinerijos pasauliu. 
• LEGO® Technic™ plastikinių modelių rinkiniai, sukurti laikantis aukščiausių pramonės standartų, pasižymi vienoda kokybe ir kiekvieną kartą lengvai susijungia bei atsijungia. 
• LEGO® Technic™ dalys nuodugniai tikrinamos, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Technic  Policijos Persekiojimo Automobilis 42091

LEGO Technic Policijos Persekiojimo Automobilis 42091

Aplenk blogiukus šiuo itin greitu automobiliu iš rinkinio „Policijos persekiojimas“! Šis tvirtas LEG..

17.99€ 19.99€

LEGO Technic  Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

LEGO Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

Pasiruošk išbandyti galingąjį LEGO® Technic radijo bangomis valdomą kaskadininkų automobilį, kuris p..

73.99€ 92.99€

 LEGO® Technic  Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

LEGO® Technic Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

Nepaprastai susikaupę sėdate prie vairo. Svarbiausia greitis! Vairuokite šį šaunų LEGO® Technic Top ..

99.99€ 149.99€

 LEGO® Technic™ Lenktyninis sunkvežimis 42104

LEGO® Technic™ Lenktyninis sunkvežimis 42104

Greitai įsibėgėkite ir laimėkite visus prizus su šiuo puikiu Lenktyniniu sunkvežimiu. Ryškiomis spal..

17.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras