LEGO® Technic™ bagis 42101

  • Prekės kodas: 42101
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 8.99€ 11.99€

Pasiruoškite įspūdingam nuotykiui! Metas išvažiuoti į bekelę ir atrasti naujus kraštovaizdžius itin šauniu LEGO® Technic™ bagiu. Šokinėk per kopas! Lėk dykuma! Šis kopų bagis su veikiančia pakaba ir vairu lengvai įveikia nepravažiuojamą bekelę. Pasirengę naujam iššūkiui? Perkonstruokite šį 2 viename modelį į aptakų lenktyninį automobilį dar įspūdingesniems nuotykiams.

Šaunus konstravimo iššūkis žaislinių automobilių gerbėjams

Supažindinkite vaikus su LEGO® Technic™ pasauliu su šiuo 2 viename bagiu. Galima perkonstruoti į šaunų žaislinį lenktyninį automobilį, suteikiantį vaikams galimybę sukonstruoti 2 transporto priemones.

Su šiuo super LEGO® Technic™ (42101) Bagio rinkiniu vaikai gauna dvigubai daugiau džiaugsmo. Mažųjų vaizduotė lekia vis greičiu, jiems šokinėjant per kopas galingu bagiu. Ir linksmybės čia nesibaigia! Žaislinis bagis sumaniai perkonstruojamas į aptakų lenktyninį automobilį, kuris suteiks vaikams dar daugiau nuotykių. LEGO rinkinys, suteikiantis daug atradimo džiaugsmo Akį traukinantis spalvų derinys? Yra! Lipdukai su kaukolėmis? Yra! Veikiantis vairo mechanizmas ir pakaba? Žinoma! Jei ieškote ypatybių gausių veiksmo žaislų, kurie patinka vaikams – šis šaunus rinkinys turi viską. Konstruojami žaislai padeda vaikams lavinti naujus įgūdžius LEGO Technic konstravimo rinkiniai idealiai tinka LEGO gerbėjams, ieškantiems naujų iššūkių. Šios transporto priemonės atrodo ir važiuoja tarsi tikros, todėl vaikams patiks juos konstruoti ir žaisti su savo pačių kūriniais. Kiekvienas rinkinys turi spausdintines instrukcijas, bet taip pat iš jo galima sukonstruoti naują automobilį su „Instructions PLUS“, pasiekiamomis programėlėje „LEGO Life“. Šis interaktyvus vadovas turi priartinimo ir pasukimo įrankius, kad mažesniems vaikams būtų lengviau konstruoti šį šaunų inžinerinį žaislą.

• Štai smagus konstravimo iššūkis vaikams, mėgstantiems lenktyninius žaislus! Sukonstruokite bagį ir leiskitės į nuotykius bekelėje. Tada jį perkonstruokite į lenktyninį automobilį papildomoms konstravimo ir žaidimui vaidmenimis pramogoms. 
• Šis veiksmo žaislo rinkinys (42101) su veikiančia pakaba ir vairo mechanizmu suteikia įdomų iššūkį. Jis lavina problemų sprendimo įgūdžius ir atveria daugybę galimybių išradingam žaidimui vaidmenimis. 
• 2 viename dizainas suteikia dukart daugiau smagumo. Vaikai gali sukonstruoti bagį, o paskui jį perkonstruoti į aptakų lenktyninį automobilį. Vaikams patiks žaisti su savo sukonstruotu modeliu arba jį sujungti su kitomis konstruojamomis transporto priemonėmis. 
• Vaikams, kuriems patinka veiksmo žaislai, šis bagis suteiks begalę konstravimo ir žaidimo džiaugsmo. Šis lavinamasis inžinerinis žaislas taps puikia LEGO dovana berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus, kurioms patinka lenktyniniai žaislai. 
• Sukonstruotas žaislinis bagis yra 13 cm ilgio, 7 cm aukščio ir 7 cm pločio, todėl jis puikiai tinka žaidimui vaidmenimis ir gali tapti puikiu priedu prie turimos automobilių kolekcijos. 
• Šiam žaisliniam bagiui nereikia baterijų, todėl pramogos prasideda iškart ir niekad nesustoja. 
• Prie bagio pridedamos spausdintinės instrukcijos, be to internete rasite PDF instrukcijas lenktyniniam automobiliui. 
• Šis žaislinio modelio rinkinys taip pat turi instrukcijas „Instructions PLUS“, pasiekiamas programėlėje „LEGO® Life“. 
• LEGO® Technic™ konstravimo rinkiniai idealiai tinka vaikams, kuriems patinka konstruoti ir yra pasiruošę naujam iššūkiui. LEGO Technic konstravimo žaislų visata patinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. 
• LEGO® Technic™ plastikiniai modelių rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus. Jie visi yra kokybiški, suderinami ir lengvai susijungia kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO® Technic™ dalys maksimaliai išbandytos, kad užtikrintų, jog kiekvienas žaislinis modelis atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Technic  Policijos Persekiojimo Automobilis 42091

LEGO Technic Policijos Persekiojimo Automobilis 42091

Aplenk blogiukus šiuo itin greitu automobiliu iš rinkinio „Policijos persekiojimas“! Šis tvirtas LEG..

17.99€ 19.99€

LEGO Technic  Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

LEGO Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

Pasiruošk išbandyti galingąjį LEGO® Technic radijo bangomis valdomą kaskadininkų automobilį, kuris p..

73.99€ 92.99€

 LEGO® Technic™  4X4 visureigis X-treme  42099

LEGO® Technic™ 4X4 visureigis X-treme 42099

Pasiruoškite naujai žaidimų patirčiai su nuostabiu „LEGO® Technic“ 4x4 visureigiu X-treme. Šis model..

175.00€ 229.99€

 LEGO® Technic  Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

LEGO® Technic Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

Nepaprastai susikaupę sėdate prie vairo. Svarbiausia greitis! Vairuokite šį šaunų LEGO® Technic Top ..

175.00€

 LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION 42102

LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION 42102

Patinka traktoriai? Patinka konstruoti? Tuomet jums patiks šis LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION (421..

8.99€ 11.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras