LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 70425
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 1474
 • Išleidimo metai: 2019
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 119.99€

Sudominkite jaunimą smagiais nuotykiais papildytoje realybėje su „LEGO® Hidden Side™“ 70425 Newbury vaiduoklių mokykla. Šiame nuostabiame žaisle dera sukonstruojamas LEGO modelis ir programėlė, suteikiantys visiškai interaktyvią žaidimo patirtį – sąveikaujant su modeliu, programėlėje detalės atgyja. Su nuolatiniais atnaujinimais, galingais vaiduoklių valdovais, kuriuos reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, vaiduokliais, kuriuos reikės nugalėti ir surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys žaidimą LEGO perkelia į kitą lygį! Šis konstruojamas žaislas vaikams gausus šaunių detalių, kad jie galėtų žaisti valandų valandas. Vaikams patiks kurti ir žaisti su šiuo mokyklos rinkiniu, kuriame jie galės įveikti mokykloje besivaidenančius vaiduoklius. Su dviem herojų figūrėlėmis, Douglas Elton, mielo šuns-vaiduoklio figūrėle ir 4 kitomis figūrėlėmis, šis žaislas sukurtas smagiai žaisti vaidmenimis.

 • Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į modelį „Newbury vaiduoklių mokykla“, kad šis vaikams skirtas mokyklos konstruktorius atgytų. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką.
 • Šiame papildytos realybės žaisle yra 8 figūrėlės: Jack Davids ir merginos Parker L. Jackson su išmaniaisiais telefonais, Elton Douglas, Rose Davids, direktorės ponios Clarke, mokinių Paola ir Wade bei Davids‘o šuns-vaiduoklio Spencer.
 • Šiame žaisle yra daug šaunių elementų, kurie padės imtis žaidimo, pvz., slapta kamera, autobusų stotis priekyje, kompiuterių laboratorija, biblioteka, tualetas, chemijos klasė ir varpinė. Visą mokyklą galima pakeisti iš įprastos į užimtą vaiduoklių.
 • „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe.
 • Kurkite ir žaiskite su fiziniu konstravimo rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per papildytos realybės programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti.
 • Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip ponas Nibs, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje.
 • Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo.
 • Mokykloje apsigyvenus vaiduokliams, ji yra daugiau kaip 30 cm (11 col.) aukščio, 43 cm (16 col.) pločio ir 26 cm (10 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side Krevečių užeigos puolimas 70422

Padėkite vaikams pasinerti į vaiduoklių gaudynių nuotykius su „LEGO® Hidden Side™“ 70422 Krevečių u..

49.99€

LEGO® Hidden Side Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

LEGO® Hidden Side Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Vaikai galės patirti jaudinantį žaidimo su „LEGO® Hidden Side™“ 70421 El Fuego kaskadinių triukų su..

39.99€

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Sveiki atvykę į LEGO® Hidden Side visatą, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į papi..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Vaikams patiks LEGO® Hidden Side visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįti..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakcionų parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakcionų parkas 70432

VR ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizini..

44.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras