LEGO® Hidden Side Krevečių užeigos puolimas 70422

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 70422
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 579
 • Išleidimo metai: 2019
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 49.99€

Padėkite vaikams pasinerti į vaiduoklių gaudynių nuotykius su „LEGO® Hidden Side™“ 70422 Krevečių užeigos puolimo rinkiniu. Šiame nuostabiame konstravimo rinkinyje dera sukonstruojamas LEGO modelis ir visiškai interaktyvi žaidimo patirtis. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, žaidimais ir vaiduokliais, kuriuos reikės surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys vaikams suteikia visiškai naują būdą žaisti ir sąveikauti su konstravimo kaladėlėmis! Šis konstruojamas žaislas vaikams gausus šaunių detalių, kad jie galėtų žaisti valandų valandas. Krevečių ženklas gali atsiplėšti nuo užeigos ir iš įprasto tapti apsėstu vaiduoklių. Dvi didvyrių figūrėlės, kurių kiekviena turi savo išmanųjį telefoną, vaiduoklių persekiojamas vyriausiasis virėjas bei padavėja, užeigos lankytojas ir mielas šuo-vaiduoklis įkvėps žaisti vaidmenimis. Žiūrint per slaptosios pusės programėlę, virtuvė tampa visiškai interaktyvi.

 • Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į modelį „Krevečių užeigos puolimas“, kad šis vaikams skirtas konstruktorius atgytų. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką.
 • Šiame papildytos realybės žaisle yra 6 figūrėlės: Jack Davids ir merginos Parker L. Jackson su išmaniaisiais telefonais, virėjo Enzo su dviem peiliais, Sally su padėklu ir puodeliu, Ronny ir Davids‘o šuns-vaiduoklio Spencer.
 • Šiame unikaliame žaisle yra šaunus gokartas, kuriame užteks vietos 2 figūrėlėms, labai detali Krevečių užeigos virtuvė ir didelis ženklas su krevetėmis, atsikabinantis nuo užeigos ir pasiverčiantis į vaiduoklišką.
 • „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe.
 • Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti.
 • Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip Anomalo, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje.
 • Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo.
 • Užpuolus vaiduokliams, „Krevečių užeigos puolimas“ yra daugiau kaip 19 cm (7 col.) aukščio, 32 cm (12 col.) pločio ir 10 cm (3 col.).

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Sudominkite jaunimą smagiais nuotykiais papildytoje realybėje su „LEGO® Hidden Side™“ 70425 Newbury..

119.99€

LEGO® Hidden Side Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

LEGO® Hidden Side Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Vaikai galės patirti jaudinantį žaidimo su „LEGO® Hidden Side™“ 70421 El Fuego kaskadinių triukų su..

39.99€

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Sveiki atvykę į LEGO® Hidden Side visatą, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į papi..

44.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras