LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 70434
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 244
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 26.99€ 34.99€

Mažiesiems patiks pribloškianti Hidden Side visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side Antgamtinio lenktynių automobilio (70434) žaidimo rinkinys sujungia konstruojamą modelį su programėle, kad suteiktų vieno arba kelių žaidėjų mišriosios realybės žaidimo patirtį, kurios metu sąveika su žaislu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje.

Daugiafunkcis ir interaktyvus
Antgamtinis lenktynių automobilis atskleidžia apsėstąjį Hidden Side pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kuriame veikia LEGO Hidden Side PR programėlė. Tada vaikai gali tyrinėti, spręsti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Maxine Turbo veiksmo kupiname skaitmeniniame pasaulyje. Be to, vaikai gali sukeisti automobilio ratus iš važiavimo režimo į skrydžio režimą ir leistis į betarpiškus nuotykius su Jack, Vaughn ir Šešėlių sėlintojo minifigūrėlėmis bei šuns Spencer figūrėle.

Nuolat kintanti Hidden Side
LEGO Hidden Side suteikia interaktyvus papildytosios realybės (PR) žaidimo galimybę LEGO modeliams. Žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais

 • Vaikams nuo 7 metų amžiaus patiks šis LEGO® Hidden Side rinkinys, kurį sudaro šaunus lenktynių automobilis gebantis sujungti kūrybiškas LEGO pramogas su skaitmeniniu žaidimu nuostabiai papildytosios realybės (PR) patirčiai vienam ar su draugais.
 • Kas yra dėžutėje? Šį LEGO® papildytosios realybės žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus Hidden Side lenktynių automobilis su šauniomis funkcijomis ir ypatybėmis, Jack, Vaughn ir Šešėlių sėlintojo minifigūrėlės bei šuns Spencer figūrėlė.
 • Šis LEGO® lenktynių automobilio žaislas transformuojasi į jį žvelgiant pro išmanųjį įrenginį su nemokama LEGO PR programėle. Tada vaikai atskleidžia paslaptis, medžioja vaiduoklius ir kaunasi su bosu vaiduokliu Maxine Turbo apsėstame skaitmeniniame pasaulyje.
 • Šis LEGO® Hidden Side žaislas idealiai pritaikytas LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai. Tai puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana.
 • Sukonstruotas šis LEGO® Hidden Side Antgamtinio lenktynių automobilio papildytosios realybės modelis (70434) yra 7 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 11 cm pločio.
 • Konstravimo rinkiniui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šiuo LEGO® Hidden Side papildytosios realybės konstravimo rinkiniu paprasta pradėti naudotis. Rasite paprastas instrukcijas dėžėje ir internete – tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
 • LEGO® Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • Atitinka griežčiausius pramonės standartus ir reikalavimus, LEGO® Hidden Side kaladėlės ir dalys yra vienodos kokybės, suderinamumo ir jas lengva sujungti bei atskirti kiekvieną kartą.
 • LEGO® Hidden Side nuodugniai išbando mūsų LEGO® dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų LEGO žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Sveiki atvykę į LEGO® Hidden Side visatą, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į papi..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Vaikams patiks LEGO® Hidden Side visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįti..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakcionų parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakcionų parkas 70432

VR ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizini..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side J...

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side visatoje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių..

35.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side Va..

62.99€ 79.99€

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti LEGO® Hidden Side visata, kurioj..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras