LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

 • Prekės kodas: 70435
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 400
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 35.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side visatoje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų papildytosios (PR) realybės žaidimo patirtį. Newbury apleistas kalėjimas (70435) žaidimo rinkinys sujungia atvirą kūrybišką žaidimą LEGO konstravimo žaislais su programėle – dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje.

Šaunus, interaktyvus konstravimo žaislas vaikams
Nuskaityk skaitmeninį interaktyvų Newbury apleisto kalėjimo modelį išmaniuoju įrenginiu su įdiegta nemokama PR programėle Hidden Side, kad atskleistumėte nuostabų skaitmeninį pasaulį. Čia vaikai gali tyrinėti ir atskleisti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Bart Chaney. Be to, vaikai gali transformuoti modelį į apsėstąjį režimą ir leistis į betarpišką LEGO žaidimą su 3 minifigūrėlėmis ir 2 šunų figūrėlėmis.

Nuolat besikeičianti skaitmeninė žaidimų patirtis
LEGO „Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.

 • Vaikai nuo 7 metų amžiaus gali išbandyti įtraukiančią papildytosios realybės (PR) patirtį vieni arba su draugais su šiuo LEGO® Newbury apleisto kalėjimo žaidimo rinkiniu, kuris sumaniai sujungia fizinį ir skaitmeninį LEGO žaidimą.
 • Papildytosios realybės (PR) žaidimo rinkinį sudaro skaitmeninis interaktyvus Hidden Side kalėjimo modelis su apsėstojo režimo funkcija bei Jack, Rami, El Fuego, Nate Lockem minifigūrėlėmis ir šunų Spencer bei Maximus figūrėlėmis. Šis Newbury apleisto kalėjimo modelis atskleidžia stulbinantį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle Hidden Side. Tada vaikai gali medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Bart Chaney.
 • Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 7 metų amžiaus? Šis LEGO® Hidden Side papildytosios realybės žaislas yra puiki dovana LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai.
 • Sukonstruotas daugiafunkcis LEGO® Hidden Side Newbury apleisto kalėjimo (70435) modelis yra 19 cm aukščio, 30 cm pločio ir 15 cm gylio.
 • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Pradėti naudotis šiuo LEGO® Hidden Side papildytosios realybės konstravimo rinkiniu itin paprasta.. Paprastas konstravimo instrukcijas rasite dėžėje ir internete. Veiksmas prasideda vos praplėšus kaladėlių maišelius!
 • LEGO® Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • LEGO® Hidden Side PR žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
 • LEGO Group mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Vaikams patiks LEGO® Hidden Side visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįti..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakcionų parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakcionų parkas 70432

VR ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizini..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side J...

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Mažiesiems patiks pribloškianti Hidden Side visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side Va..

62.99€ 79.99€

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti LEGO® Hidden Side visata, kurioj..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras