LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 70436

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 70436
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 760
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 62.99€ 79.99€

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000 (70436) žaidimo rinkinys sujungia konstruojamą žaislinį ugniagesių automobilį su pažangia programėle, kad suteiktų puikią papildytosios realybės (PR) patirtį vienam arba keliems žaidėjams.

Daugiafunkcis ir interaktyvus
Vaiduoklių ugniagesių automobilio 3000 žaislas atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį įrenginį, kuriame veikia nemokama LEGO Hidden Side PR programėlė. Čia vaikai gali tyrinėti, medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Blaze M. Barr. Be to, vaikai gali transformuoti sunkvežimio galą, kad sukurtų šaunų robotą. O su Jack, Parker, J.B., TeeVee ir Šešėlių sėlintojo minifigūrėlėmis bei Nehmaar Reem – Pranašo figūrėle šis rinkinys taip pat puikiai tinka betarpiškam žaidimui ir demonstravimui.

Nuolat kintanti LEGO “Hidden Side“ patirtis
LEGO „Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.

 • Mažieji gali sujungti fizinį ir skaitmeninį žaidimą, pasinerdami į įtraukiančią papildytosios realybės (PR) patirtį vienam arba keliems žaidėjams su šiuo LEGO® Hidden Side žaidimo rinkiniu su skaitmeniniu interaktyviu ugniagesių automobiliu.
 • Su LEGO® Hidden Side papildytosios realybės (PR) žaisliniu ugniagesių automobiliu su transformuojamu robotu ir Jack, Parker, J.B., TeeVee bei Šešėlių sėlintojo minifigūrėlėmis ir Nehmaar Reem – Pranašo figūrėle.
 • Vaiduoklių ugniagesių automobilio 3000 modelis atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį įrenginį, kuriame veikia nemokama LEGO® Hidden Side PR programėlė. Tada vaikai gali atskleisti paslaptis, rasti šaunių daiktų ir kovoti su vaiduokliais!
 • Šis LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilio 3000 (70436) žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams nuo 9 metų amžiaus, kuriems patinka kūrybinis ir skaitmeninis žaidimas!
 • Sukonstruotas LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilio 3000 (70436) modelis yra 11 cm aukščio, 23 cm ilgio ir 11 cm pločio. Nehmaar Reem – Pranašo figūrėlė yra 17 cm aukščio.
 • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šis LEGO® Hidden Side papildytosios realybės (PR) konstravimo rinkinys turi paprastas konstravimo instrukcijas, kurios pasiekiamos ir internete. Tiesiog atidarykite dėžę ir veiksmas prasideda!
 • LEGO® Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • LEGO® Hidden Side žaidimo rinkiniai sukurti laikantis aukščiausių standartų ir reikalavimų. Taip užtikrinama, kad LEGO kaladėlės ir dalys yra kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą.
 • LEGO Group nuodugniai išbando mūsų LEGO® Hidden Side kaladėles ir dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Sveiki atvykę į LEGO® Hidden Side visatą, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į papi..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Vaikams patiks LEGO® Hidden Side visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįti..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side J...

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Mažiesiems patiks pribloškianti Hidden Side visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side visatoje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių..

35.99€ 44.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras