LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 70437
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 1035
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 89.99€ 119.99€

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti LEGO® Hidden Side visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) patirtį. Šis LEGO Hidden Side Paslaptingos pilies (70437) žaidimo rinkinys sujungia konstruojamą LEGO modelį su programėle, kad sąveika su modeliu sužadintų skaitmeninio pasaulio įvykius.

Skaitmeninis interaktyvus vaiduoklių medžioklės žaislas
Ši paslaptinga pilis atgyja, kai į ją žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle LEGO Hidden Side. Tada vaikai tyrinėja, atskleidžia paslaptis, medžioja vaiduoklius ir kaunasi su bosu vaiduokliu Maw įspūdingame skaitmeniniame pasaulyje. Be to, apsėstosios pilies modelis išsilanksto, kad atsirastų vietos veiksmo kupinam žaidimui vaidmenimis su Jack, Parker, Vaughn, Nehmaar Reem ir 2 Šešėlių sėlintojų minifigūrėlėmis.

Nuolat tobulėjanti skaitmeninė žaidimų patirtis
LEGO „Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Ši žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, personažais ir ypatingais įvykiais.

 • Šis LEGO® Hidden Side konstravimo rinkinys sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislais su skaitmeniniu žaidimu, įtraukiančiai vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) žaidimo patirčiai. Idealiai tinka vaikams nuo 9 metų amžiaus.
 • Kas yra dėžutėje? Skaitmeninės interaktyvios LEGO® Hidden Side pilies modelis su daugybe rankinių ypatybių, įskaitant observatorijos bokštą, į kurį galima patekti, bei Jack, Parker, Vaughn, Nehmaar Reem ir 2 Šešėlių sėlintojų minifigūrėles.
 • Šispaslaptingos pilies modelis atgyja, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle LEGO® Hidden Side. Tada vaikai atskleidžia paslaptis, randa daiktų ir medžioja vaiduoklius apsėstame skaitmeniniame pasaulyje.
 • Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 9 metų amžiaus? Šis veiksmo kupinas LEGO® Hidden Side žaidimo rinkinys yra puiki dovanos idėja LEGO konstruktoriams ir virtualiosios realybės bei vaizdo žaidimų gerbėjams.
 • Sukonstruotas LEGO® Hidden Side Paslaptingos pilies (70437) papildytosios realybės žaidimo rinkinys yra 34 cm aukščio, 31 cm pločio ir 27 cm gylio.
 • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šiuo LEGO® Hidden Side papildytosios realybės žaislu paprasta pradėti naudotis. Rasite paprastas instrukcijas dėžėje ir internete – tiesiog praplėškite LEGO kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
 • LEGO® Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • LEGO® Hidden Side žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog visos kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
 • LEGO Group mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas LEGO® Hidden Side žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Sveiki atvykę į LEGO® Hidden Side visatą, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į papi..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Vaikams patiks LEGO® Hidden Side visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįti..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side J...

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Mažiesiems patiks pribloškianti Hidden Side visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side visatoje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių..

35.99€ 44.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras