LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

  • Prekės kodas: 70424
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 79.99€ 89.99€

Ar išdrįsite įžengti į slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į traukinį, kad šis atgytų. Sąveikaujant su rinkiniu realybėje, programėlėje ims dėtis įvairūs dalykai. Pažiūrėkite patys! Tyrinėkite nuolatos besikeičiančią slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite vaiduoklius, kad papildytumėte savo kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą The Bawa, jei tik išdrįsite. Ar suspėsite laiku sustabdyti vaiduoklius? Suvienykite jėgas su didvyriais Jack Davids ir Parker Jackson bei naudokitės naujausia vaiduoklių medžioklės technologija, kurią sukūrė J.B., kad nugalėtumėte vaiduoklius. Arba leiskitės į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO konstravimo rinkiniu!
Visi pirmyn į vaiduoklių medžioklę su papildytos realybės žaidimo patirtimi!

Padėkite vaikams įsitraukti į šią papildytos realybės žaidimo patirtį su jaudinančiu „LEGO® Hidden Side™“ 70421 vaiduoklių ekspreso rinkiniu. Šiame nuostabiame žaisle dera sukonstruojamas LEGO modelis ir papildytos realybės programėlė, suteikiantys visiškai interaktyvią žaidimo patirtį. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų – sąveikaujant su modeliu, programėlėje ims dėtis dalykai. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, žaidimais ir vaiduokliais, kuriuos reikės surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys vaikams suteikia visiškai naują būdą žaisti ir sąveikauti su LEGO kaladėlėmis! Šiame nuostabiame traukinio rinkinyje yra šaunių vaiduoklių medžioklei skirtų aukštųjų technologijų detalių, įkvėpsiančių kūrybiškai žaisti valandų valandas. O su 5 figūrėlėmis, įskaitant didvyrius Jack ir Parker, žaidimo bus galima imtis įvairiais būdais, tad veiksmas netruks prasidėti.

• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į vaiduoklių traukinį, kad šis vaikams skirtas rinkinys atgytų. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šiame papildytos realybės žaisle yra 5 figūrėlės: Jack Davids ir merginos Parker L. Jackson su išmaniaisiais telefonais, technologijų genijaus J.B., bilietų pardavėjos panelės Santos ir draugiško traukinio keleivio Chuck. 
• Šiame traukinyje yra daug ypatybių, padėsiančių pradėti žaidimą, pvz., svirties paspaudimu išlankstomi vaiduoklio sparnai, panelę Santos apsėdusių vaiduoklių išvarymo kamera ir vaiduoklių atsikratymui skirta patranka, su kuria nugalėsi vaiduoklius ir senoji traukinių stotis vėl bus tokia pati, kaip ir anksčiau. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu konstravimo rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per papildytos realybės programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip The Bawa, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo. 
• Vaiduoklių traukinys ir stotis yra daugiau kaip 14 cm (5 col.) aukščio, 15 cm (5 col.) pločio ir 61 cm (24 col.) ilgio, kai juos yra užėmę vaiduokliai.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™..

49.99€ 54.99€

LEGO® Hidden Side™  Kaskadinis sunkvežimis El Fuego  70421

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Ar esate pasiruošę slaptajai pusei? Padėkite herojui Jack Davids ir jo bebaimiam bičiuliui kaskadini..

39.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Didvyriams Jack Davids ir Parker Jackson reikia jūsų pagalbos ka..

29.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

Ar esi pasiruošęs įžengti į slaptąją pusę? Ties Capers Cliffs vaiduokliai kelia bėdų! Atsisiųskite p..

29.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Prisijunk prie Jack Davids ir J.B., kad kartu pabandytumėte išge..

19.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side  Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Užeikite vieni arba prisijunkite prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žai..

44.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras