LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

  • Prekės kodas: 70423
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 59.99€ 69.99€

Laikas įžengti į slaptąją pusę! Ar išdrįsite? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į mokyklinį autobusą, kad šis atgytų. Žaiskite su modeliu ir žiūrėkite, kas nutiks įvyks programėlėje. Tyrinėkite nuolatos besikeičiančią slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite vaiduoklį, kad papildytumėte savo kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą Spewer, jei tik išdrįsite. Puola 2 vaiduoklių apsėsti darbuotojai ir vaiduoklių apgyvendintas tualetas-monstras šaudo rudomis plytelėmis – vaje! Ar galite juos įveikti? Ištraukite komandinę stotį ir paruoškite šonines patrankas – metas pagauti vaiduoklius! Arba leiskitės į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO konstravimo rinkiniu!

Sugaukite vaiduoklius su šiuo patobulintu mokykliniu autobusu ir mėgaukitės smagia papildytos realybės patirtimi!

Leiskite vaikams pasinerti į sparčią papildytos realybės žaidimo patirtį su „LEGO® Hidden Side™“ 70423 vaiduoklių gaudytojų autobuso 3000 rinkiniu. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų – sąveikaujant su modeliu, programėlėje ims dėtis dalykai. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, žaidimais ir vaiduokliais, kuriuos reikės surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys vaikams suteikia visiškai naują būdą žaisti ir sąveikauti su konstravimo kaladėlėmis! Šis patobulintas žaislinis mokyklinis autobusas turi šaunių techninių detalių, pvz., ištraukiamą komandų centrą ir atverčiamas žaislines patrankas, įkvėpsiančias žaisti valandų valandas. Su dviem didvyrių figūrėlėmis, kurių kiekviena turi savo išmanųjį telefoną, technologijų genijumi J.B., dviem vaiduoklių apsėstais darbuotojais ir miela šuns-vaiduoklio figūrėle, šiame rinkinyje yra daug smagių detalių, kurios paskatins pradėti žaidimą.

• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į modelį „Vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000“, kad šis vaikams skirtas mokyklinio autobuso konstruktorius atgytų. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šiame papildytos realybės žaisle yra 6 figūrėlės: Jack Davids ir merginos Parker L. Jackson su išmaniaisiais telefonais, technologijų genijaus J.B., darbininkų Nanna ir Bill bei Davids‘o šuns-vaiduoklio Spencer. 
• Šis žaislinis mokyklinis autobusas turi ištraukiamą komandų centrą, atverčiamas vaiduoklius pašalinančias patrankas, ant stogo pritaisytus skaitytuvus ir vietą 4 figūrėlėms viduje. Kilnojamąjį tualetą galima pakeisti į rudas plyteles spjaudantį monstrą-vaiduoklį, su kuriuo galima smagiai žaisti vaidmenimis. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per papildytos realybės programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip Spewer, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo. 
• Vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 yra daugiau kaip 15 cm (5 col.) aukščio, 10 cm (3 col.) pločio ir 29 cm (11 col.) ilgio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™..

49.99€ 54.99€

LEGO® Hidden Side™  Kaskadinis sunkvežimis El Fuego  70421

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Ar esate pasiruošę slaptajai pusei? Padėkite herojui Jack Davids ir jo bebaimiam bičiuliui kaskadini..

39.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Didvyriams Jack Davids ir Parker Jackson reikia jūsų pagalbos ka..

29.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

Ar esi pasiruošęs įžengti į slaptąją pusę? Ties Capers Cliffs vaiduokliai kelia bėdų! Atsisiųskite p..

29.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Prisijunk prie Jack Davids ir J.B., kad kartu pabandytumėte išge..

19.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras