LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

  • Prekės kodas: 70422
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 49.99€ 54.99€

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į rinkinį „Krevečių užeigos puolimas“, kad šis atgytų. Tyrinėkite nuolatos besikeičiančią slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite vaiduoklius, kad papildytumėte savo kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą, jei tik išdrįsite. Virėjas Enzo ir padavėja Sally yra užvaldyti vaiduoklių valdovo Anomalo ir kelia didelių problemų užeigos svečiams. Įsitraukite į veiksmą su Parker Jackson vairuodami aukštųjų technologijų gokartą. Šiame rinkinyje gausu nuostabių detalių, be to, jame yra Krevečių užeigos ženklas, kurį gali užvaldyti vaiduokliai. Arba leiskitės į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO konstravimo rinkiniu!

Pašėlusi vaiduoklių medžioklės misija su papildytos realybės žaidimo patirtimi!

Padėkite vaikams pasinerti į vaiduoklių gaudynių nuotykius su „LEGO® Hidden Side™“ 70422 Krevečių užeigos puolimo rinkiniu. Šiame nuostabiame konstravimo rinkinyje dera sukonstruojamas LEGO modelis ir visiškai interaktyvi žaidimo patirtis. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, žaidimais ir vaiduokliais, kuriuos reikės surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys vaikams suteikia visiškai naują būdą žaisti ir sąveikauti su konstravimo kaladėlėmis! Šis konstruojamas žaislas vaikams gausus šaunių detalių, kad jie galėtų žaisti valandų valandas. Krevečių ženklas gali atsiplėšti nuo užeigos ir iš įprasto tapti apsėstu vaiduoklių. Dvi didvyrių figūrėlės, kurių kiekviena turi savo išmanųjį telefoną, vaiduoklių persekiojamas vyriausiasis virėjas bei padavėja, užeigos lankytojas ir mielas šuo-vaiduoklis įkvėps žaisti vaidmenimis. Žiūrint per slaptosios pusės programėlę, virtuvė tampa visiškai interaktyvi.

• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į modelį „Krevečių užeigos puolimas“, kad šis vaikams skirtas konstruktorius atgytų. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šiame papildytos realybės žaisle yra 6 figūrėlės: Jack Davids ir merginos Parker L. Jackson su išmaniaisiais telefonais, virėjo Enzo su dviem peiliais, Sally su padėklu ir puodeliu, Ronny ir Davids‘o šuns-vaiduoklio Spencer. 
• Šiame unikaliame žaisle yra šaunus gokartas, kuriame užteks vietos 2 figūrėlėms, labai detali Krevečių užeigos virtuvė ir didelis ženklas su krevetėmis, atsikabinantis nuo užeigos ir pasiverčiantis į vaiduoklišką. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip Anomalo, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo. 
• Užpuolus vaiduokliams, „Krevečių užeigos puolimas“ yra daugiau kaip 19 cm (7 col.) aukščio, 32 cm (12 col.) pločio ir 10 cm (3 col.).

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

Ar išdrįsite įžengti į slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite sa..

79.99€ 89.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

Laikas įžengti į slaptąją pusę! Ar išdrįsite? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukrei..

59.99€ 69.99€

LEGO® Hidden Side™  Kaskadinis sunkvežimis El Fuego  70421

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Ar esate pasiruošę slaptajai pusei? Padėkite herojui Jack Davids ir jo bebaimiam bičiuliui kaskadini..

39.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Didvyriams Jack Davids ir Parker Jackson reikia jūsų pagalbos ka..

29.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

Ar esi pasiruošęs įžengti į slaptąją pusę? Ties Capers Cliffs vaiduokliai kelia bėdų! Atsisiųskite p..

29.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Prisijunk prie Jack Davids ir J.B., kad kartu pabandytumėte išge..

19.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side  Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Užeikite vieni arba prisijunkite prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žai..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurio..

17.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras