LEGO® Hidden Side™ kapinių paslaptis 70420

  • Prekės kodas: 70420
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 29.99€ 34.99€

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Didvyriams Jack Davids ir Parker Jackson reikia jūsų pagalbos kapinėse, kuriose vaidenasi! Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į rinkinį „Kapinių paslaptis“, kad šis atgytų. Peržiūrėkite, kas nutiks programėlėje jums sąveikaujant su kapinių rinkiniu. Padėkite Jack ir Parker rasti ir nugalėti vaiduoklius. Tyrinėkite nuolatos besikeičiančią slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite visus vaiduoklius, kad papildytumėte savo vaiduoklių kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą Mamali, jei tik išdrįsite. Leiskitės į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO konstravimo rinkiniu!
Vaiduokliškai smagi ir visiškai interaktyvi papildytos realybės patirtis

Su šiuo „LEGO® Hidden Side™“ 70420 kapinių paslapties rinkiniu vaikai galės leistis į smagius vaiduoklių medžioklės nuotykius, žaidimą fiziniu rinkiniu derindami su papildytos realybės žaidimo patirtimi. Šiame nuostabiame žaisle ir programėlėje dera sukonstruojamas LEGO modelis ir vaikams skirta papildyta realybė, kad šie galėtų mėgautis visiškai interaktyvia žaidimo patirtimi. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, žaidimais ir vaiduokliais, kuriuos reikės surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys vaikams suteikia visiškai naują būdą žaisti ir sąveikauti su konstravimo kaladėlėmis! Gausus šaunių kapinių detalių, šis žaislinis konstravimo rinkinys turi šuns, sodininko, mergaitės ir berniuko figūrėles, pasukamą statulą, atsidarantį kapą ir medį su lanksčiomis šakomis, kuriame vaidenasi, kad smagūs vaiduoklių medžioklės nuotykiai niekada nesibaigtų.
• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite telefoną į kapinių paslapties rinkinį, kad šis vaikams skirtas konstruktorius atgytų ir atskleistų slaptąją pusę. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šis papildytos realybės žaislas turi 4 figūrėles: didvyrius Jack Davids ir Parker L. Jackson, skeleto figūrėlę ir pono Branson bei Davids‘o šuns-vaiduoklio Spencer figūrėles, kad galėtumėte žaisti ir gaudyti vaiduoklius šiame kapinių konstruktoriuje ir papildytos realybės programėlėje. 
• Šiame unikaliame kapinių paslapties žaisle yra pasukama paminklinė statula, atidaromas kapas ir žaislinis medis su lanksčiomis šakomis, kuriame vaidenasi. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip Mamali, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo. 
• Kapinės yra daugiau kaip 14 cm (5 col.) aukščio, 32 cm (12 col.) pločio ir 10 cm (3 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

Ar išdrįsite įžengti į slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite sa..

79.99€ 89.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

Laikas įžengti į slaptąją pusę! Ar išdrįsite? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukrei..

59.99€ 69.99€

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™..

49.99€ 54.99€

LEGO® Hidden Side  Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Užeikite vieni arba prisijunkite prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žai..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurio..

17.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras