LEGO® Hidden Side™ sudužusio krevečių gaudymo laivas 70419

  • Prekės kodas: 70419
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 29.99€ 34.99€

Ar esi pasiruošęs įžengti į slaptąją pusę? Ties Capers Cliffs vaiduokliai kelia bėdų! Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite telefoną į sudužusį krevečių gaudymo laivą, kad modelis atgytų ir atskleistumėte papildytos realybės slaptąją pusę. Peržiūrėkite, kas nutiks programėlėje jums sąveikaujant su rinkiniu. Prisijunk prie didvyrių Jack Davids ir Parker Jackson, kad kartu pabandytumėte išgelbėti Newbury nugalėdami vaiduoklius ir jų kupinas pasaulis vėl pavirstų į normalų. Tyrinėkite nuolatos besikeičiančią slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite visus vaiduoklius, kad papildytumėte savo vaiduoklių kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą kapitoną Archibald, jei tik išdrįsite. Arba leiskitės į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO konstravimo rinkiniu!

Smagi, visiškai interaktyvi papildytos realybės vaiduoklių medžioklės žaidimo patirtis!

Padėkite jaunuoliams pasinerti į smagius vaiduoklių gaudynių nuotykius su šiuo „LEGO® Hidden Side™“ 70419 sudužusio krevečių gaudymo laivo rinkiniu. Šiame nuostabiame rinkinyje dera sukonstruojamas LEGO modelis ir vaikams skirta žaidimų programėlė, kad šie galėtų mėgautis visiškai interaktyvia žaidimo patirtimi. Atsisiųskite programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, vaiduokliais, kuriuos reikės nugalėti ir surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys žaidimą LEGO perkelia į kitą lygį! Su žaisline krevečių gaudymo valtimi, kurią galima padalinti į dvi dalis, ir iš kaladėlių sukonstruota uola, kurioje vaidenasi, šis vaikams skirtas kūrybiškas konstruktorius gausus detalių, tad juo nepabos žaisti valandų valandas. 2 didvyrių figūrėlės, kapitono ir sūnaus, kuriems vaidenasi, figūrėlės, miela šuns-vaiduoklio figūrėlė ir albinoso aligatoriaus figūrėlė, su kuriomis vaikai galės smagiai žaisti.

• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite telefoną į sudužusį krevečių gaudymo laivą, kad šis vaikams skirtas konstruktorius atgytų ir atskleistų slaptąją pusę. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šis papildytos realybės žaislas vaikams turi 4 figūrėles: didvyrius Jack Davids ir Parker L. Jackson, kapitoną Joną ir jo sūnų Joną jaunesnįjį, Davids‘o šunį-vaiduoklį bei legendinį albinosą aligatorių, kad galėtumėte žaisti vaidmenimis. 
• Šis sudužusio krevečių gaudymo laivo rinkinys turi šaunų jūrinių motyvų įkvėptą krevečių gaudymo laivą, kurį galima padalinti į dvi dalis ir vėl sudėti į vieną, bei iš kaladėlių sukonstruotą uolą, kurioje gali vaidentis vaiduokliai. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per papildytos realybės programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo. 
• Saloje sudužęs laivas yra daugiau kaip 19 cm (7 col.) aukščio, 24 cm (9 col.) pločio ir 12 cm (4 col.) gylio. 
• Krevečių gaudymo laivas yra daugiau kaip 15 cm (5 col.) aukščio, 8 cm (3 col.) pločio ir 18 cm (7 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

Ar išdrįsite įžengti į slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite sa..

79.99€ 89.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

Laikas įžengti į slaptąją pusę! Ar išdrįsite? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukrei..

59.99€ 69.99€

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™..

49.99€ 54.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras