LEGO® Hidden Side™ J.B. vaiduoklių laboratorija 70418

  • Prekės kodas: 70418
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 19.99€ 21.99€

Ar išdrįsi įžengti į slaptąją pusę? Prisijunk prie Jack Davids ir J.B., kad kartu pabandytumėte išgelbėti Newbury nugalėdami vaiduoklius ir jų kupinas pasaulis vėl pavirstų į normalų. Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite telefoną į J.B. vaiduoklių laboratoriją, kad modelis atgytų ir atskleistumėte slaptąją pusę. Peržiūrėkite, kas nutiks programėlėje jums sąveikaujant su konstravimo rinkiniu. Tyrinėkite slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite visus vaiduoklius, kad papildytumėte savo vaiduoklių kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą poną Drewell, jei tik išdrįsite. Arba leiskis į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO rinkiniu!

Visiškai interaktyvi LEGO® žaidimo patirtis kiekviename mūsų slypinčiam vaiduoklių medžioklės gerbėjui!

Padėkite jaunuoliams pasinerti į nuostabią papildytos realybės žaidimo patirtį su „LEGO® Hidden Side™“ 70418 J.B. vaiduoklių laboratorija. Slaptoji pusė suteikia naują ir jaudinančią galimybę žaisti LEGO žaislais derinant LEGO modelį ir žaidimų programėlę, kad patirtis būtų visiškai interaktyvi. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite modelį, kad šis atgytų. Sąveikaujant su modeliu programėlėje ims dėtis įvairūs dalykai. Su nuolatiniais atnaujinimais ir naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, daiktais, kuriuos reikės surasti, vaiduokliais, kuriuos reikės nugalėti ir stipriais vaiduoklių valdovais, su kuriais reikės kovoti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys žaidimą LEGO perkelia į kitą lygį! J.B. vaiduoklių laboratorija turi daug šaunių techninių detalių ir mokslinės įrangos, kurią įkvėpė realus pasaulis, ir su kuria galima žaisti valandų valandas. Vaikams patiks konstruoti ir žaisti su išprotėjusio mokslininko įkvėptu laboratorijos rinkiniu bei nugalėti vaiduoklį, programėlėje persekiojantį draugišką durininką. Su herojaus, vaiduoklio persekiojamo durininko ir mokslininkės figūrėlėmis bei mielu šuniuku-vaiduokliu vaidmenimis žaisti bus smagiau.

• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite telefoną į J.B. vaiduoklių laboratoriją, kad nuskaitytumėte šį LEGO modelį, jis atgytų ir atskleistų slaptąją pusę. Judinkite telefoną, kad tyrinėtumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šis papildytos realybės žaislas vaikams turi 3 figūrėles: Jack Davids, J.B. ir Douglas Elton bei Davids'o šuniuką-vaiduoklį Spencer, kad galėtumėte žaisti vaidmenimis ir atkurti istorijos veiksmą skaitmeninėje „LEGO® Hidden Side™“ programėlėje. 
• J.B. vaiduoklių laboratorijos rinkinys turi išprotėjusio mokslininko įkvėptą laboratoriją su „Tesla varoma“ kamera vaiduokliams pašalinti ir daugeliu techninių detalių, įkvėpsiančių kūrybingą žaidimą. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildytos realybės žaidimo patirtimi. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per papildytos realybės programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir jų valdovų, su kuriais galėsite kovoti. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo. 
• J.B. vaiduoklių laboratorija yra daugiau kaip 13 cm (5 col.) aukščio, 18 cm (7 col.) pločio ir 9 cm (3 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

Ar išdrįsite įžengti į slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite sa..

79.99€ 89.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

Laikas įžengti į slaptąją pusę! Ar išdrįsite? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukrei..

59.99€ 69.99€

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™..

49.99€ 54.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras