LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

 • Prekės kodas: 70429
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 26.99€ 35.99€

Sveiki atvykę į „Hidden Side“, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis „LEGO® Hidden Side“ El Fuego kaskadinis lėktuvo (70429) žaidimo rinkinys sujungia konstruojamą propelerinį lėktuvą su pažangia programėle, kad suteiktų puikią papildytosios realybės (PR) patirtį vienam arba keliems žaidėjams! Stulbinantis interaktyvus konstravimo žaislas. El Fuego kaskadinis lėktuvas atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį įrenginį, kuriame veikia „LEGO HiddenSide“ PR programėlė. Mažieji gali tyrinėti, medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Harry Cane. O su skeleto El Fuego, Jack ir Mary Breaksom minifigūrėlėmis bei šuns Spencer figūrėle galima pasinerti ir į betarpišką kūrybišką žaidimą! Nuolat kintanti „LEGO Hidden Side“ patirtis. „LEGO Hidden Side“ žaidimo rinkiniai suteikia LEGO modeliams visiškai interaktyvų PR žaidimą. Ši mišriosios realybės patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais. Įdiekite nemokamą „Hidden Side“ PR programėlę į pasirinktus išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius ir nuskaityti šį modelį, kad jis atgytų!
 • Mažieji gali Sujungti fizinį ir skaitmeninį žaidimą įtraukiančioje papildytosios realybės (PR) patirtyje vienam arba keliems žaidėjams su šiuo „LEGO® Hidden Side“ rinkiniu su El Fuego klasikiniu kaskadininkų lėktuvu.
 • Kas yra dėžutėje? Šį papildytosios realybės (PR) LEGO® žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus „Hidden Side“ kaskadininkų lėktuvo žaislas ir Jack, skeleto El Fuego bei Mary Breaksom minifigūrėlės bei šuns Spencer figūrėlė.
 • El Fuego kaskadinio lėktuvo modelis atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį įrenginį, kuriame veikia nemokama „LEGO® Hidden Side“ PR programėlė. Tada vaikai gali atskleisti paslaptis, rasti šaunių daiktų ir kovoti su vaiduokliais!
 • Šis „LEGO® Hidden Side“ El Fuego kaskadinio lėktuvo žaisimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka kūrybinis ir skaitmeninis žaidimas!
 • Sukonstruotas „LEGO® Hidden Side“ ElFuego kaskadinio lėktuvo (70429) modelis yra 8 cm aukščio, 22 cm ilgio ir 22 cm pločio.
 • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šis „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės (PR) konstravimo rinkinys turi paprastas konstravimo instrukcijas, kurios pasiekiamos ir internete.Tiesiog atidarykite dėžę ir veiksmas prasideda!
 • „LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • „LEGO® Hidden Side“ žaidimo rinkiniai sukurti laikantis aukščiausių standartų ir reikalavimų. Taip užtikrinama, kad LEGO kaladėlės ir dalys yra kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ nuodugniai išbando mūsų „LEGO® Hidden Side“ kaladėlės ir dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

Ar esate pasiruošę slaptajai pusei? Padėkite herojui Jack Davids ir jo bebaimiam bičiuliui kaskadini..

39.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurio..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

Mažiesiems patiks pribloškianti „Hidden Side“ visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Mažiesiems patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis s..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata..

44.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras