LEGO Spider-Man: Doc Ock Diamond Heist 76134

  • Gamintojas: Lego
  • Prekės kodas: 76134
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 29.99€


Leiskite savo jaunam superherojui žaisti nuostabų „LEGO® Marvel Spider-Man“ patyrimą „Doc Ock“ pabėgėlių valtimi su „Spider-Man“ skrajutėmis „Spider-Man“: „Doc Ock Diamond Heist“. Šis „LEGO 4+“ kūrybinis žaislas, specialiai sukurtas taip, kad būtų  lengva pastatyti ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui, pasižymi specialiu „Starter Brick“ pagrindu, kuris leidžia net pirmą kartą statantiems  nesunkiai juos surinkti (pastatus  , automobilius ir kt.) Patiekiamas paprasta instrukcija, skirta surinkti ir žaisti, taip pat tai padės tavo jaunuoliui suprasti rinkinio surinkimo ypatumus  ir paraplėsti savo vaizduotę bei pasitikėjimą, kad išbandytų naujas patirtis pažįstamame „LEGO Marvel“ pasaulyje. Vaikui tikrai patiks statyti doką su veikiančiu kranu, kad pakeltų konteinerį, „Doc Ock“ motorlaivį su mechaninėmis rankomis ir „Spider-Man“ skradyklę su disko šauliu ir voratinkliu, kuris gali pritvirtinti prie katerio ar konteinerio. Šis paprastas „LEGO Marvel buildable Spider-Man“ žaislas vaikams taip pat sudaro 3 minifigūras, skirtas begaliniam vaizduotės pasireiškimui.


„LEGO® 4+“ rinkiniai yra specialiai suprojektuoti taip, kad vaikams būtų linksma ir lengva ir žaidimas didintų pasitikėjimą įprastais surinkimo etapais, kad būtų galima pradėti nuo LEGO kaladėlių statinio.

Rinkinį sudaro 3 minifigūros: „Spider-Man“, „Doc Ock“ ir doko darbuotojas.

Šiame rinkinyje yra lengvai surenkamas dokas, „Spider-Man“ skraidyklė ir „Doc Ock“ kateris, su „Starter Brick“ baze, kad galėtų greitai surinkti šį rinkinį ir žaisti su superherojais  „LEGO® Marvel“ pasaulyje.

Dokas apima kraną su  kabina minifigūrai su priekiniu stiklu ir reguliuojamą krano rankeną su grandine, kad pasiektų atidaromą konteinerį su pinigų maišeliu ir brangakmeniu, taip pat degančią statinę su liepsnos elementu, mažomis kopėčiomis ir barjeru.

„Spider-Man“ skraidyklėje yra atidaryta minifigūrinė kabina, 2 diskinės šaudyklės ir voro tinklelis su prikabinamu voratinkliu.

„Doc Ock“ pastatomas žaislinis kateris turi sėdynę minifigūrai, 2 mechaninius ginklus su tvirtinimo taškais konteineriui ir pinigų maišui.

Priedų elementai apima „Doc Ock“ robotų rankas, kurios gali turėti perlas elementą.

„Spider-Man“ ir „Doc Ock“ minifigūros yra naujos 2018 m. Gruodžio mėn.

LEGO® 4+ pastatų rinkiniai vaikams anksčiau buvo pažymėti kaip „LEGO Juniors“ ir yra suderinami su visais LEGO konstrukcijų rinkiniais kūrybiniam surinkimui.

Šis superhero žaislų rinkinys  yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui.

Konstrukcijos yra   (17 cm) aukščio, (13 cm) pločio ir  (13 cm) ilgio.

„Spider-Man“ skraidyklės matmenys yra  (4 cm) aukščio,  (13 cm) ilgio ir  (14 cm) pločio.

„Doc Ock“ motorlaivio matmenys yra  (10 cm), (12 cm) ilgio ir  (6 cm) pločio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Spider-Man: Doc Ock Diamond Heist 76134

LEGO Spider-Man: Doc Ock Diamond Heist 76134

Leiskite savo jaunam superherojui žaisti nuostabų „LEGO® Marvel Spider-Man“ patyrimą „Doc Ock“ pabėg..

29.99€

LEGO Spider-Man Bike Rescue 76113

LEGO Spider-Man Bike Rescue 76113

Skubėk per Niujorko gatves padėti „Spider-Man“ ir „Miles Morales“ užkirsti kelią blogio „Carnage“ mi..

24.99€ 29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras