LEGO® Friends Švyturio gelbėjimo centras 41380

  • Prekės kodas: 41380
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 59.99€

Prisijunkite prie „LEGO® Friends“ Mia ir Emma švyturio gelbėjimo centre ir padėk joms prižiūrėti jūras. Gautas skambutis, kad gyvūnui reikia pagalbos, todėl sėsk ant Mia vandens motociklo, skubėk į salą ir išgelbėk lūšnoje įstrigusį jūrų liūtą. Padėk Mia prasiveržti pro lentas, kad išgelbėtumėte jūrų liūtą ir rastumėte magišką lobių žemėlapį! Pargabenk jūrų liūtą atgal į švyturį, kur Mia galės panaudoti savo veterinaro priemones ir jį išgydyti. Kai jūrų liūtas pasijaus geriau, leisk jam pailsėti žaidimų baseine ir per poilsio zonoje įrengtą ekraną pažiūrėk, kaip laikosi jo draugai, o galiausiai paleisk jį atgal į jūrą per gelbėjimo centro čiuožyklą.
Product Headline
Leiskite vaikui koordinuoti jūros gyvūno gelbėjimo misiją!
Product Shopper
Leiskite savo vaikui visiškai pasinerti į nuotykių ir veiksmo žaidimą su „LEGO® Friends“ 41380 rinkiniu „Švyturio gelbėjimo centras“. Šis žaislinis gelbėjimo centras turi daugybę elementų, įskaitant laboratoriją, jūros liūtų žaidimų zoną, poilsio zoną, televizoriaus kambarį, biurą ir stebėjimo denį su lempa, kurią galima uždegti paspaudus švyturio stogą. Išgelbėti jūrų liūtai patenka į švyturį naudojant išmanų varstomą baseiną, kuris pasisuka 180 laipsnių, kad jūrų liūtai lengvai patektų į kliniką. Rinkinyje taip pat yra vandens motociklas, skirtas jūros gyvūnams gelbėti, ir miniatiūrinė sala su apleista lūšna, kurioje įkalintas jūros liūtas. Lūšnoje įrengta smagi funkcija su mygtuku, kurį jūsų vaikas gali paspausti ir išlaisvinti jūrų liūtą. Ten taip pat paslėptas lobių žemėlapis – išmanus audeklas atskleidžia savo paslaptis patepus jį vandeniu. Šis žaislinis švyturys suteikia galimybę žaisti pagal daugybę scenarijų, kurie lavina vaizduotę ir padeda atskleisti rūpestingąją vaiko pusę. Suteikite bet kuriam LEGO konstruktoriui nepaprastą konstravimo patirtį su instrukcijomis PLUS, kurios prieinamos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtoje programėlėje „LEGO Life“. Paprastos naudotis, intuityvios konstravimo instrukcijos leidžia priartinti vaizdą, pasukti ir atvaizduoti savo kūrinį naudojant specialų šešėlinį režimą. Instrukcijos PLUS puikiai tinka jauniesiems konstruktoriams, nes padeda suprasti konstravimo procesą, pajausti stipresnį savarankiškumo jausmą ir didžiuotis pasiekimais. Šiame linksmame konstravimo rinkinyje yra 2 lėlytės ir 5 gyvūnų figūrėlės.
Product Bullets
• Šiame rinkinyje yra 2 lėlyčių figūrėlės: Mia ir Emma, taip pat 1 delfino, 1 paukščio, 1 vėžlio ir 2 jūrų liūtų figūrėlės. 
• Rinkinį sudaro 4 aukštų pastatas su apžiūros zona, laboratorija, jūros liūtų žaidimų zona, poilsio zona, televizoriaus kambarys, biuras, apžvalgos aikštelė ir prieplauka. 
• Apžiūros zonoje yra varstomas baseinas, kuriuo jūrų liūtai atkeliauja į kliniką, ir rentgeno aparato zona. 
• Atskira sala turi lūšnelę, kuri atrodo kaip medinė ir kurioje yra lentos, kurios paspaudus mygtuką nukrenta ir išlaisvina jūrų liūtą. 
• Priedai: lobių žemėlapis, pagamintas iš su vandeniu reaguojančio audeklo, apšvietimo kaladėlė, medicinos reikmenys, jūros gyvūnų ir koralų elementai, gelbėjimosi liemenė, plaukmenys, nardymo šalmas, meškerė su valu, žuvis, racija, padidinamasis stiklas, kamuolys, fotoaparatas, teleskopas, palydovinė lėkštė ir Hartleiko miesto taurė. 
• Šiam gaminiui reikalingos 2 LR 41 1,5 V baterijos, kurios yra pridėtos. 
• Tegul jūsų mažylis pasijaučia gelbėtoju! 
• Vaikai gali įsivaizduoti, kad saugo laivus nuo kranto naudodami švyturyje esančia apšvietimo kaladėlę. 
• Įkvėpkite savo mažąjį konstruktorių plaukti į LEGO® gelbėjimo misiją. 
• Padėkite savo vaikui išmokti rūpintis gyvūnais. 
• Lobių žemėlapis iš su vandeniu reaguojančios tekstilės prideda netikėtumo elementą. 
• „LEGO® Friends“ žaislai skatina žaisti pasitelkiant vaizduotę ir dovanoja daug džiaugsmo konstruojant. 
• Sujunkite šį žaislinį gelbėjimo centrą su „LEGO® Friends“ rinkiniais 41381 „Gelbėjimo kateris“, 41376 „Vežlių gelbėjimo operacija“ ir 41378 „Delfinų gelbėjimo operacija“, kad veiksmo kupinų linksmybių būtų dar daugiau. 
• „LEGO® Friends“ rinkiniai – puiki kalėdinė ar švenčių laikotarpio dovana kūrybingiems vaikams. 
• Naudokite programėlę „LEGO® Life“, kad pasiektumėte intuityvias šio rinkinio konstravimo instrukcijas PLUS. Padėkite jauniesiems konstruktoriams išmokti konstruoti su lengvai naudojamomis priartinimo, pasukimo ir šešėlinio režimo funkcijomis, kurios padės jiems įsivaizduoti savo kūrinius konstruojant. 
• Šis rinkinys yra iš „LEGO® Friends“ kasdienių didvyrių ir jaudinančių gyvenimiškų scenarijų pasaulio. 
• Švyturio modelio matmenys: daugiau kaip 29 cm (11 col.) aukščio, 25 cm (9 col.) pločio ir 13 cm (5 col.) gylio. 
• Vandens motociklo matmenys: daugiau kaip 3 cm (1 col.) aukščio, 7 cm (2 col.) ilgio ir 4 cm (1 col.) pločio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Friends Smagusis aštuonkojo atrakcionas 41373

LEGO® Friends Smagusis aštuonkojo atrakcionas 41373

Keliauk į pramogų prieplauką ir sėsk į juokingojo aštuonkojo atrakcioną! Jo čiuptuvų galuose įrengti..

39.99€

LEGO® Friends | Vežlių gelbėjimo operacija | 41376

LEGO® Friends | Vežlių gelbėjimo operacija | 41376

Padėk „LEGO® Friends“ Olivia ir Zobo išgelbėti vėžliukus, įkalintus uolėtoje atodangoje. Nuleisk šau..

19.99€

LEGO® Friends Delfinų gelbėjimo operacija 41378

LEGO® Friends Delfinų gelbėjimo operacija 41378

Naujagimis delfinas įstrigo žaisdamas tarp laivo nuolaužų. Nuleisk šaunų „LEGO® Friends“ Stephanie p..

39.99€

LEGO® Friends  Gelbėjimo kateris 41381

LEGO® Friends Gelbėjimo kateris 41381

Kiekviena sekundė yra svarbi, nes trys draugai bando išgelbėti į Hartleiko įlankos seklumą išplautą ..

89.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras