LEGO® Hidden Side™ Kaskadinis sunkvežimis El Fuego 70421

  • Prekės kodas: 70421
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 39.99€ 44.99€

Ar esate pasiruošę slaptajai pusei? Padėkite herojui Jack Davids ir jo bebaimiam bičiuliui kaskadininkui El Fuego sugauti ir nugalėti 2 vaiduoklius motociklininkus Joey ir Dwayne! Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į rinkinį „El Fuego kaskadinių triukų sunkvežimis“, kad šis atgytų. Tyrinėkite nuolatos besikeičiančią slaptąją pusę, spręskite naujas paslaptingas mįsles, raskite šaunių daiktų, sugaukite visus vaiduoklius, kad papildytumėte savo vaiduoklių kolekciją, ir nugalėkite vaiduoklių vadą Samuel Mason, jei tik išdrįsite. Šokite į vairuotojo sėdynę kartu su El Fuego, kad aukštai ore padarytumėte nuostabių kaskadinių triukų. Arba leiskitės į savus vaiduoklių medžioklės nuotykius su šiuo nuostabiu LEGO konstravimo rinkiniu!

Smagi, visiškai interaktyvi papildytos realybės vaiduoklių medžioklės žaidimo patirtis!

Vaikai galės patirti jaudinantį žaidimo su „LEGO® Hidden Side™“ 70421 El Fuego kaskadinių triukų sunkvežimio rinkiniu būdą, nes jame dera unikali papildytos realybės žaidimo patirtis. Atsisiųskite slaptosios pusės programėlę ir telefonu nuskaitykite nuostabųjį LEGO modelį, kad šis atgytų programėlėje. Sąveikaujant su rinkiniu realybėje, programėlėje ims dėtis įvairūs dalykai. Su nuolatiniais atnaujinimais, kiekviename rinkinyje esančiu unikaliu vaiduoklių valdovu, kurį reikės nugalėti, naujomis paslaptingomis mįslėmis, kurias reikės išspręsti, šauniais daiktais, kuriuos reikės surasti, žaidimais ir vaiduokliais, kuriuos reikės surinkti, šis LEGO slaptosios pusės rinkinys vaikams suteikia visiškai naują būdą žaisti ir sąveikauti su konstravimo kaladėlėmis! El Fuego sunkvežimis turi veikiančią galinę pakabą, tad vaikai galės išbandyti šaunius triukus ir šuolius. Be to, jie galės prisijungti prie didvyrio Jack Davids ir jo šuns-vaiduoklio Spencer sunkvežimio gale, kad su žaisline patranka pagautų du vaiduoklių apsėstus motociklininkus, važiuojančius 3-račiu motociklu. Kūrybinio žaidimo galimybėms ribų nėra.
• Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite savo telefoną į rinkinį „El Fuego kaskadinių triukų sunkvežimis“, kad šis atgytų. Judinkite telefoną, kad atrastumėte aplink modelį nuolatos besikeičiančią aplinką. 
• Šis papildytos realybės El Fuego Stunt kaskadinių triukų sunkvežimio žaislas turi 4 figūrėles: didvyrio Jack Davids ir kaskadininko El Fuego, motociklininko Dwayne ir motociklininkės Joey bei Davids‘o šuns-vaiduoklio Spencer, kad papildytos realybės programėlėje galėtumėte persikūnyti į vaiduoklių medžiotojus su sunkvežimiu monstru. 
• Šis unikalus žaislas turi kaskadinių triukų sunkvežimį su galine pakaba, vietą kabinoje 2 figūrėlėms ir gale sumontuotą žaislinę patranką bei šaunų 3-ratį motociklą, ant kurio užteks vietos 2 figūrėlėms. 
• „LEGO® Hidden Side™“ rinkinių veiksmas vyksta pramanytame Newbury mieste, kur vaiduokliai persekioja žmones ir vaidenasi pastatuose – tad vaikai galės leistis į jaudinančius vaiduoklių medžioklės nuotykius, derindami fizinius LEGO modelius su visiškai interaktyvia papildyta realybe. 
• Kurkite ir žaiskite su fiziniu rinkiniu bei įkvėpkite jam gyvybės peržiūrėdami jį per programėlę, kurioje galėsite su juo sąveikauti. 
• Naudodami programėlę „LEGO® Hidden Side™“, galėsite lyg per langą pažvelgti į šaunią vaiduoklišką slaptąją pusę, kurioje gausu sudėtingų ir paslaptingų mįslių, vaiduoklių ir unikalių jų valdovų, kaip Samuel Mason, su kuriais galėsite kovoti kiekviename rinkinyje. 
• Norint mėgautis visapusiška papildytos realybės patirtimi, reikalingas planšetinis kompiuteris arba mobilusis telefonas, kurie prie rinkinio nepridedami. Galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti leidimo. 
• El Fuego kaskadinių triukų sunkvežimis yra daugiau kaip 10 cm (3 col.) aukščio, 10 cm (3 col.) pločio ir 17 cm (6 col.) ilgio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių ekspresas 70424

Ar išdrįsite įžengti į slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukreipkite sa..

79.99€ 89.99€

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

LEGO® Hidden Side™ vaiduoklių gaudytojų autobusas 3000 70423

Laikas įžengti į slaptąją pusę! Ar išdrįsite? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™“ ir nukrei..

59.99€ 69.99€

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

LEGO® Hidden Side™ Krevečių užeigos puolimas 70422

Ar esate pasiruošę įžengti į vaiduoklišką slaptąją pusę? Atsisiųskite programėlę „LEGO® Hidden Side™..

49.99€ 54.99€

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

LEGO® Hidden Side Sveiki atvykę į „Hidden Side“ 70427

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurio..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

Mažiesiems patiks pribloškianti „Hidden Side“ visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

Sveiki atvykę į „Hidden Side“, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis „LEGO® Hidden Side“..

26.99€ 35.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras