LEGO® Classic Kaladėlės ir namai 11008

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 11008
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 270
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 17.99€ 21.99€

Vaikai labai anksti suvokia namų svarbą, tad šis „LEGO® Classic“ Kaladėlių ir namų rinkinys yra puikus būdas juos supažindinti su kūrybiška statyba. Vaikams konstruojant, žaidžiant ir perkonstruojant, jie įgyja visą gyvenimą praversiančių įgūdžių. Paskatinkite vaikus pradėti konstruoti su šiuo smagiu LEGO namų rinkiniu. Berniukams ir mergaitėms nuo 4 amžius patiks surinkti ir žaisti su šiais 6 lengvai konstruojamais LEGO modeliais. Galima sukonstruoti šeimos namą, švyturį, iglu, pilį ir mažą namą su malūnu. Paprastos instrukcijos ir šaunios ypatybės, pvz., besisukantys malūno sparnai, padeda konstruoti greitai ir smagiai. Sukonstravus modelius vaikams lieka dar kaladėlių ir dalių, iš kurių galima pasistatyti savo svajonių namą. Lavinkite pagrindinius įgūdžius su „LEGO Classic“ konstravimo žaislais. „LEGO Classic“ rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo. Jie netruks pradėti su įdomiais modeliais ir paprastomis instrukcijomis. Atradę savo kūrinių statybos džiaugsmą jie įgys įgūdžių kurie pagrįs kelią ateities sėkmei.

 • Vaikai sukonstruoja 6 labai skirtingus būstus, o tada pradeda kurti ir konstruoti savo svajonių namus. O po to? Dėl neriboto išradingo žaidimo ir nevaržomų pramogų su šiuo universaliu žaislu įmanoma viskas.
 • Iš šio 270 dalių rinkinio galima sukonstruoti 6 būstus: šeimos namą, švyturį, iglu, pilį ir mažą namą su malūnu. Vaikams bandant sukonstruoti kūrinius, jie lavina įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.
 • Vaikams patinka konstruoti ir žaisti su savo modeliais, o pradėjus kurti savo modelius, išradingas žaidimas pasiekia naujas aukštumas! Kaladėles ir dalis taip pat galima jungti su kitais LEGO® žaislais papildomoms pramogoms.
 • Berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus patiks šis smagus konstravimo rinkinys. Šis lavinamasis LEGO® žaislas taps puikia gimtadienio arba Kalėdų dovana vaikams, kurie domisi namų, malūnų, švyturių ir iglu statyba.
 • „LEGO® Classic“ Kaladėlės ir namai yra puikus būdas supažindinti vaikus su kūrybiška statyba. Derinant su kitais LEGO rinkiniais atsiveria dar daugiau galimybių.
 • Nereikia baterijų, kad pramogos niekad nesiliautų! Nesibaigiantis kūrybiškas žaidimas yra varomas vaikų vaizduote, todėl jis lavina kritinį mąstymą, problemų sprendimo įgūdžius ir suteikia daug džiaugsmo sukūrus ką nors savo.
 • Paprastos ir aiškios instrukcijos užtikrina, kad vaikai galėtų pradėti konstruoti LEGO® modelius pradedantiesiems vos atodarius rinkinį. Dėl to kuo daugiau jie žaidžia, tuo lakiau jų vaizduotė prikuria naujų galimybių.
 • „LEGO® Classic“ rinkiniai skatinti neribotą nevaržomą žaidimą su margu kaladėlių, dalių, idėjų ir įkvėpimo rinkiniu. Lavinti vaikų kūrybinius ir mastymo įgūdžius dar niekad nebuvo taip smagu ir lengva!
 • Visi LEGO® žaislai atitinka griežčiausius reikalavimus. • Dėl to jie visi yra kokybiški, suderinami ir idealiai susijungia bei atskiria – nuo pat 1958 metų.
 • „LEGO Group“ ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte neabejoti, ar šis žaislas saugus jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Classic Kaladėlės ir akys 11003

LEGO® Classic Kaladėlės ir akys 11003

Sukurkite smagių personažų ir suteikite savo LEGO® kūriniams asmeninių bruožų su šiuo LEGO Classic ..

29.99€ 34.99€

LEGO® Classic Kaladėlės ir langai 11004

LEGO® Classic Kaladėlės ir langai 11004

Vaikai ir šeimos galės išmokti konstruoti naujais ir išradingais būdais su „LEGO® Classic“ 11004 ri..

29.99€ 34.99€

LEGO® Classic Žalios kaladėlės 11007

LEGO® Classic Žalios kaladėlės 11007

Šis klasikinis patraukliai žalias konstravimo žaislas kupinas idėjų ir įkvėpimo. Vaikams konstruoja..

4.49€ 5.99€

LEGO® Classic Mėlynos kaladėlės 11006

LEGO® Classic Mėlynos kaladėlės 11006

Smagus LEGO® mėlynų kaladėlių rinkinys vaikams suteiks galybę idėjų ir įkvėpimo! Vaikams konstruoja..

4.49€ 5.99€

LEGO® Classic Kaladėlės ir šviesos 11009

LEGO® Classic Kaladėlės ir šviesos 11009

Su šiuo LEGO® rinkiniu vaikai žaidžia dukart kūrybiškiau. Pirmiausia jie sukonstruoja šaunius model..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras