LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

 • Prekės kodas: 70430
 • Detalių skaičius: 348
 • Jau greitai

  Kaina: 26.99€ 35.99€

Mažiesiems patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų mišriosios realybės žaidimo patirtį. Newbury metro (70430) rinkinys sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislų žaidimą su papildytosios realybės (PR) programėle – dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Visiškai interaktyvus konstravimo žaislas. Įdiekite nemokamą „Hidden Side“ PR programėlę išmaniesiems įrenginiams ir nuskaitykite Newbury metro modelį, kad atskleistumėte skaitmeninį pasaulį, kuriame vaikai gali medžioti vaiduoklius, tyrinėti, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Rat Shaun – vieni arba su draugais internete. Be to, su Jack, Parker ir apsėsto Pete Peterson minifigūrėlėmis viskas paruošta betarpiškam LEGO žaidimui! Nuolat tobulėjanti papildytosios realybės (PR) patirtis. „LEGO Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones irpastatus. Ši PR žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.
 • Vaikai nuo 8 metų amžiaus gali išbandyti stulbinančią papildytosios realybės (PR) patirtį vieni arba su draugais su šiuo „LEGO® Hidden Side“ Newbury metro žaidimo rinkiniu, kuris sumaniai sujungia fizinio ir skaitmeninio žaidimo pasaulius.
 • Kas yra dėžutėje? Šį LEGO® PR žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus metro modelis, kuris rankiniu būdu transformuojamas į „Hidden Side“ portalą, ir Jack, Parker bei Pete Peterson minifigūrėlės. Šis LEGO® Newbury metro modelis atgyja, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „LEGO® Hidden Side“. Vaikai gali tyrinėti ir atskleisti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Rat Shaun.
 • Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 8 metų amžiaus? Šis „LEGO® Hidden Side“ žaidimo rinkinys yra puiki dovanos idėja LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai.
 • Sukonstruotas „LEGO® Hidden Side“ Newbury metro (70430) žaislas yra15 cm aukščio, 26 cm pločio ir 14 cm gylio.
 • Konstravimo rinkiniui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Su paprastomis konstravimo instrukcijomis dėžėje ir internete pradėti žaisti su šiuo „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės konstravimo rinkiniu yra vieni niekai. Tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir veiksmas prasideda!
 • „LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • „LEGO® Hidden Side“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintume, jog LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas LEGO® žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

Mažiesiems patiks pribloškianti „Hidden Side“ visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

Sveiki atvykę į „Hidden Side“, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis „LEGO® Hidden Side“..

26.99€ 35.99€

 LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Keliauk į Hidden Side patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) įspūdžių!..

17.99€ 21.99€

 LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Skriek į Hidden Side su Antgamtiniu lenktynių automobiliu patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų p..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

Užeik vienas arba prisijunk prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žaidimo ..

35.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000 70436

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000 70436

Patek į Hidden Side su Vaiduoklių ugniagesių automobiliu 3000 patirti nuostabių vieno ar kelių žaidė..

62.99€ 79.99€

 LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

Į paslaptingąją pilį įžengia tik patys drąsiausieji! Užeik vienas arba prisijunk prie draugų interne..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras