LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

 • Prekės kodas: 70432
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 466
 • Jau greitai

  Kaina: 44.99€ 59.99€

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis žaidimas susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) patirtį. Šis vaiduoklių atrakciono parko (70432) vaiduoklių medžioklės žaislas sujungia konstruojamą LEGO modelį su programėle, kad sąveika su modeliu sužadintų skaitmeninio pasaulio įvykius. Skaitmeniškai interaktyvus konstravimo žaislas. Šis vaiduoklių atrakciono parko modelis atgyja, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „LEGO Hidden Side“. Tada vaikai tyrinėja, atskleidžia paslaptis, medžioja vaiduoklius ir kaunasi su bosu vaiduokliu Klounu Magico įspūdingame skaitmeniniame pasaulyje. Be to, rinkinyje yra linksmieji kalneliai, krentanti karuselė ir 5 minifigūrėlės, tad galima išradingai žaisti žaidimą vaidmenimis. Nuolat tobulėjanti skaitmeninė žaidimų patirtis. „LEGO Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Ši žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, personažais ir ypatingais įvykiais.
 • Šis „LEGO® Hidden Side“ konstravimo rinkinys sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislai su skaitmeniniu žaidimui įtraukiančiai vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) žaidimo patirčiai. Idealiai tinka vaikams nuo 8 metų amžiaus.
 • Kas yra dėžutėje? Šį papildytosios realybės (PR) LEGO® rinkinį sudaro skaitmeniškai interaktyvus „Hidden Side“ vaiduoklių atrakcionų parko modelis su linksmaisiais kalneliais, krentančia karusele ir Jack, Parker, J.B., Jimbo Loblo bei Terry Top minifigūrėlės.
 • Šis vaiduoklių atrakciono parko modelis atgyja, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „LEGO® Hidden Side“. Tada vaikai atskleidžia paslaptis, randa daiktų ir medžioja vaiduoklius apsėstame skaitmeniniame pasaulyje.
 • Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 8 metų amžiaus? Šis veiksmo kupinas „LEGO® Hidden Side“ žaidimo rinkinys yra puiki dovanos idėja LEGO konstruktoriams ir virtualiosios realybės bei vaizdo žaidimų gerbėjams.
 • Sukonstruotas šis „LEGO® Hidden Side“ Vaiduoklių atrakcionų parko (70432) papildytosios realybės žaidimo rinkinys yra 28 cm aukščio, 35 cm pločio ir 27 cm gylio.
 • Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo.
 • Šiuo „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės žaislu itin paprasta pradėti naudotis. Rasite paprastas instrukcijas dėžėje ir internete – tiesiog praplėškite LEGO kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
 • „LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais.
 • „LEGO® Hidden Side“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog visos kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas „LEGO® Hidden Side“ žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

LEGO® Hidden Side Newbury vaiduoklių mokykla 70425

Ar išdrįsite apsilankyti slaptojoje pusėje esančioje Newbury vidurinėje mokykloje? Atsisiųskite prog..

119.99€ 134.99€

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

LEGO® Hidden Side Jack paplūdimio bagis 70428

Mažiesiems patiks pribloškianti „Hidden Side“ visata, kurioje susilieja fizinis ir skaitmeninis pasa..

17.99€ 21.99€

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

LEGO® Hidden Side El Fuego kaskadinis lėktuvas 70429

Sveiki atvykę į „Hidden Side“, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis „LEGO® Hidden Side“..

26.99€ 35.99€

 LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Keliauk į Hidden Side patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) įspūdžių!..

17.99€ 21.99€

 LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Skriek į Hidden Side su Antgamtiniu lenktynių automobiliu patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų p..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

Užeik vienas arba prisijunk prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žaidimo ..

35.99€ 44.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras