LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

  • Prekės kodas: 70433
  • Amžius: 7+
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 17.99€ 21.99€

Keliauk į Hidden Side patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) įspūdžių! Sukonstruok J.B. povandeninį laivą Sielų įlankoje su Parker, Vaughn Geist ir Blogio statulėlės minifigūrėlėmis bei ryklio figūrėle. Tada įdiek nemokamą „Hidden Side“ PR programėlę ir nuskaityk modelį savo išmaniuoju įrenginiu, kad pasirodytų vaiduoklių skaitmeninis povandeninis pasaulis. Medžiok vaiduoklius, ieškok įkalčių ir kaukis su bosu vaiduokliu Kreatoru, kad laimėtum!

Vaikai medžioja pavieniui arba vaidenasi drauge su kitais žaidėjais povandeniniame skaitmeniniame pasaulyje

Vaikai patiria stulbinančių fizinio ir skaitmeninio žaidimo įspūdžių su LEGO® Hidden Side PR rinkiniu, su šauniu povandeniniu laivu ir 3 minifigūrėlėmis.

Sveiki atvykę į Hidden Side, kur susilieja fizinis ir skaitmenis pasaulis. Šis LEGO® Hidden Side J.B. povandeninio laivo (70433) žaidimo rinkinys sujungia konstruojamą povandeninį laivą ir jūros dugno gabalėlį su pažangia programėle, kad suteiktų puikią papildytosios realybės (PR) patirtį vienam arba keliems žaidėjams. Nuostabus interaktyvus konstravimo žaislas J.B. povandeninio laivo žaidimo rinkinys atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį povandeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį įrenginį, kuriame veikia nemokama LEGO Hidden Side PR programėlė. Vaikai gali tyrinėti, medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Kreatoru. O su Parker, Vaughn Geist ir Blogio statulėlės minifigūrėlėmis bei ryklio figūrėle vaikai gali taip pat gali pasinerti ir į išradingo betarpiško žaidimo pasaulį. Nuolat kintanti LEGO Hidden Side patirtis LEGO Hidden Side rinkiniai suteikia LEGO modeliams interaktyvų PR žaidimą. Ši mišriosios realybės patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais. Įdiekite nemokamą „Hidden Side“ PR programėlę į pasirinktus išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius ir nuskaityti šį modelį, kad jis atgytų!

• Mažieji gali sujungti fizinį ir skaitmeninį žaidimą, pasinerdami į šaunią papildytosios realybės (PR) patirtį vienam arba keliems žaidėjams su šiuo LEGO® Hidden Side J.B. povandeninio laivo rinkiniu, kurį sudaro J.B. povandeninis laivas ir Sielų įlankos dugno gabalėlis. 
• Kas yra dėžutėje? Šį papildytosios realybės (PR) LEGO® žaidimo rinkinį sudaro interaktyvus Hidden Side žaislinis povandeninis laivas ir jūros dugno gabalėlis, Parker, Vaughn Geist ir Blogio statulėlės minifigūrėlės bei ryklio figūrėlė. 
• J.B. povandeninio laivo modelis atskleidžia apsėstąjį skaitmeninį povandeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama per išmanųjį įrenginį, kuriame veikia nemokama LEGO® Hidden Side PR programėlė. Tada vaikai gali atskleisti paslaptis, rasti šaunių daiktų ir kovoti su vaiduokliais. 
• Šis LEGO® Hidden Side J.B. povandeninio laivo žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana LEGO gerbėjams ir vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka kūrybinis ir skaitmeninis žaidimas! 
• Sukonstruotas LEGO® Hidden Side J.B. povandeninio laivo (70433) modelis yra 21 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 10 cm pločio. 
• Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo. 
• Šis LEGO® Hidden Side papildytosios realybės (PR) konstravimo rinkinys turi paprastas konstravimo instrukcijas, kurios pasiekiamos ir internete – tad praplėškite kaladėlių maišelius ir pasinerkite į Newbury Sielų įlankos gelmes. 
• LEGO® Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais. 
• LEGO® Hidden Side žaidimo rinkiniai sukurti laikantis aukščiausių standartų ir reikalavimų. Taip užtikrinama, kad LEGO kaladėlės ir dalys yra kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą. 
• LEGO Group nuodugniai išbando mūsų LEGO® Hidden Side kaladėles ir dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Tamsos švyturys 70431

LEGO® Hidden Side Tamsos švyturys 70431

Užeikite vieni arba prisijunkite prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žai..

44.99€ 59.99€

LEGO® Hidden Side  Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Mažiesiems patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis s..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata..

44.99€ 59.99€

 LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Skriek į Hidden Side su Antgamtiniu lenktynių automobiliu patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų p..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

Užeik vienas arba prisijunk prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žaidimo ..

35.99€ 44.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000  70436

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000 70436

Patek į Hidden Side su Vaiduoklių ugniagesių automobiliu 3000 patirti nuostabių vieno ar kelių žaidė..

62.99€ 79.99€

 LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

Į paslaptingąją pilį įžengia tik patys drąsiausieji! Užeik vienas arba prisijunk prie draugų interne..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras