LEGO® Hidden Side Newbury apleistas kalėjimas 70435

  • Prekės kodas: 70435
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 400
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 35.99€ 44.99€

Užeik vienas arba prisijunk prie draugų internete stulbinančiai papildytosios realybės (PR) žaidimo patirčiai Newbury apleistame kalėjime! Sukonstruok interaktyvų modelį su Jack, Rami, El Fuego ir Nate Lockem minifigūrėlėmis bei šunų Spencer ir Maximus figūrėlėmis. Tada atsisiųsk nemokamą LEGO® Hidden Side PR programėlę ir nuskaitykite modelį savo išmaniuoju prietaisu, kad atskleistum skaitmeninį pasaulį su priešiškais vaiduokliais, paslėptais įkalčiais ir bosu vaiduokliu Bart Chaney!

Stulbinantis LEGO® vaiduoklių medžioklės žaislas vaikams su programėle

Atrask papildytosios realybės (PR) patirtį, kur fizinis ir skaitmeninis žaidimas susilieja, su šiuo LEGO® Hidden Side Newbury apleisto kalėjimo žaidimo rinkiniu.

LEGO® Hidden Side visatoje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų papildytosios (PR) realybės žaidimo patirtį. Newbury apleistas kalėjimas (70435) žaidimo rinkinys sujungia atvirą kūrybišką žaidimą LEGO konstravimo žaislais su programėle – dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Šaunus, interaktyvus konstravimo žaislas vaikams Nuskaityk skaitmeninį interaktyvų Newbury apleisto kalėjimo modelį išmaniuoju įrenginiu su įdiegta nemokama PR programėle Hidden Side, kad atskleistumėte nuostabų skaitmeninį pasaulį. Čia vaikai gali tyrinėti ir atskleisti paslaptis, medžioti vaiduoklius ir kautis su vaiduoklių bosu Bart Chaney. Be to, vaikai gali transformuoti modelį į apsėstąjį režimą ir leistis į betarpišką LEGO žaidimą su 3 minifigūrėlėmis ir 2 šunų figūrėlėmis. Nuolat besikeičianti skaitmeninė žaidimų patirtis LEGO „Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.

• Vaikai nuo 7 metų amžiaus gali išbandyti įtraukiančią papildytosios realybės (PR) patirtį vieni arba su draugais su šiuo LEGO® Newbury apleisto kalėjimo žaidimo rinkiniu, kuris sumaniai sujungia fizinį ir skaitmeninį LEGO žaidimą. 
• Papildytosios realybės (PR) žaidimo rinkinį sudaro skaitmeninis interaktyvus Hidden Side kalėjimo modelis su apsėstojo režimo funkcija bei Jack, Rami, El Fuego, Nate Lockem minifigūrėlėmis ir šunų Spencer bei Maximus figūrėlėmis. Šis Newbury apleisto kalėjimo modelis atskleidžia stulbinantį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle Hidden Side. Tada vaikai gali medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Bart Chaney. 
• Ieškote tobulos gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 7 metų amžiaus? Šis LEGO® Hidden Side papildytosios realybės žaislas yra puiki dovana LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir vaizdo žaidimai. 
• Sukonstruotas daugiafunkcis LEGO® Hidden Side Newbury apleisto kalėjimo (70435) modelis yra 19 cm aukščio, 30 cm pločio ir 15 cm gylio. 
• Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle Hidden Side galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo. 
• Pradėti naudotis šiuo LEGO® Hidden Side papildytosios realybės konstravimo rinkiniu itin paprasta.. Paprastas konstravimo instrukcijas rasite dėžėje ir internete. Veiksmas prasideda vos praplėšus kaladėlių maišelius! 
• LEGO® Hidden Side visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma nauju turiniu, vaiduokliais ir įvykiais. 
• LEGO® Hidden Side PR žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą. 
• LEGO Group mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Hidden Side  Newbury metro 70430

LEGO® Hidden Side Newbury metro 70430

Mažiesiems patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis s..

26.99€ 35.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių atrakciono parkas 70432

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams bus pažįstama stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata..

44.99€ 59.99€

 LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

LEGO® Hidden Side J.B. povandeninis laivas 70433

Keliauk į Hidden Side patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) įspūdžių!..

17.99€ 21.99€

 LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

LEGO® Hidden Side Antgamtinis lenktynių automobilis 70434

Skriek į Hidden Side su Antgamtiniu lenktynių automobiliu patirti nuostabių vieno ar kelių žaidėjų p..

26.99€ 34.99€

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000  70436

LEGO® Hidden Side Vaiduoklių ugniagesių automobilis 3000 70436

Patek į Hidden Side su Vaiduoklių ugniagesių automobiliu 3000 patirti nuostabių vieno ar kelių žaidė..

62.99€ 79.99€

 LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

LEGO® Hidden Side Paslaptinga pilis 70437

Į paslaptingąją pilį įžengia tik patys drąsiausieji! Užeik vienas arba prisijunk prie draugų interne..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras