LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ astronomijos bokštas 75969

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75969
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 971
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 89.99€ 119.99€

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ astronomijos bokštas (75969) pilnas bokštelių su pažįstamomis vietomis, šauniais personažais ir autentiškomis detalėmis iš Hario Poterio filmų.

Žaislinė kaladėlių pilis, kurioje verda veiksmas ir Hario Poterio veiksmo
LEGO Hogvartso žaidimo rinkinys suteikia vaikams laisvę apžiūrėti daugybę fantastiškų stebuklingos pilies kambarių su Hariu Poteriu, Hermiona Įkyrėle™, Horacijumi Trimitu, Luna Geranore™, Neviliu Nevėkšla™, Roniu Vizliu™, Levanda Rude, Draku Smirdžiumi™ ir Hedviga™. Su tokia gausybe pažįstamų vietų ir populiarių personažų vaikai gali pakartoti filmų scenas ir istorijas įskaitant „Haris Poteris ir Netikras princas™, bei leisti į daugybę savo pramanytų nuotykių.

Kolekciniai žaislai, magiškos minifigūrėlės ir nesiliaujantis veiksmas.
Jei ieškote geriausios dovanos savo šeimos nariui ar geriausiam draugui, LEGO Harry Potter žaislai pasižymi neišsemiamomis išradingomis pramogomis vaikams, kuriems patinka konstruoti ir žaisti su LEGO kaladėlėmis.

 • Patekę į LEGO® Harry Potter™ Hogtvartso astronomijos bokštą (75969) vaikai gali žaisti vaidmenimis stebuklingas Hogvartso™ istorijas su mėgstamais personažais, įsimintinomis vietovėmis ir tikroviškomis detalėmis.
 • Šį Hogvartso™ dovanos rinkinį sudaro daugybė žymių Hario Poterio™ filmų vietovių, 8 populiarios minifigūrėlės, Hedvigos™ žaislas ir daugybė autentiškų priedų, įskaitant mandragoros augalus, laiškus, lazdeles arba eliksyrų knygas.
 • Apsilankę eliksyrų mokytojo klasėje ir sudalyvavę jo vakarėlyje vaikai patys gali tapti magijos dalimi, o paskui apžiūrėti mandargorą šiltnamyje, pasisvečiuoti Varno nago miegamajame ir traukti į astronomijos pamoką aukščiausiame pilies bokšte.
 • Su LEGO® minifigūrėlėmis, įskaitant Draką Smirdžių™ ir Nevilį Nevėkšlą™, šis unikalus Hario Poterio™ žaislinis konstravimo rinkinys taps šaunia dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus.
 • Modelis yra 40 cm aukščio, 29 cm pločio ir 17 cm gylio bei puikiai dera prie LEGO® Hogvarts™ rinkinių 75953, 75954 ir 75948 (kai kurių rinkinių skaičius ribotas).
 • Nereikia baterijų. Šis betarpiškas Hario Poterio™ konstravimo rinkinys įkvepia nevaržomoms išradingoms pramogoms, kurios varomos vien vaikų vaizduote.
 • Kai veiksmas sustoja, modelis šauniai papuoš bet kurio vaiko kambarį.
 • Paprastos instrukcijos padeda vaikams pradėti konstruoti ir žaisti iškart. Tyrinėjant stebuklingą žaislinės pilies žaidimo rinkinį laki mažųjų vaizduotė prikurs begalę išradingų žaidimo vaidmenimis galimybių.
 • LEGO® Harry Potter™ konstravimo rinkiniai perkelia filmų veiksmą į tikrovę! Su populiariais personažais ir būtybėmis, šauniomis vietomis ir nuostabiomis ypatybėmis bei priedais jie perduoda magiškas Hario Poterio galias į vaikų rankas.
 • LEGO® konstruojami rinkiniai vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kaladėlių kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nereikia net magijos! – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® kaladėlės ir detalės mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos standartus pasaulyje. Dėl jie yra tokios puikios dovanos vaikams!

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ didžioji menė 75954

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ didžioji menė 75954

Konstruok ir atkurt stebuklingą karalystę iš filmų apie Harį Poterį™“ su šiuo 4 aukštų „LEGO® 75954..

99.99€ 119.99€

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ Gluosnis galiūnas™ 75953

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ Gluosnis galiūnas™ 75953

Padėk Hariui ir Ronui nuskubėti į Hogvartsą™ šiame veiksmo kupiname rinkinyje „LEGO® Haris Poteris™..

69.99€ 84.99€

LEGO® Harry Potter™ Karieta: atvykimas į Hogvartsą™ 75958

LEGO® Harry Potter™ Karieta: atvykimas į Hogvartsą™ 75958

Su LEGO® Hario Poterio 75958 Biobetonso karieta vaizduotė skris aukštai aukštai: Konstravimo rinkin..

49.99€ 59.99€

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ laikrodžio bokštas 75948

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ laikrodžio bokštas 75948

Perkelkite 9 m. ir vyresnius Hario Poterio gerbėjus į magijos pasaulį su „LEGO® Harry Potter“ 75948..

89.99€ 109.99€

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ akimirka: žolininkystės klasė 76384

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ akimirka: žolininkystės klasė 76384

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ akimirka: žolininkystės klasė (76384) – tai pamokos žaidimo rinkinys..

26.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras