LEGO® Technic Programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis 42109

  • Prekės kodas: 42109
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 175.00€

Nepaprastai susikaupę sėdate prie vairo. Svarbiausia greitis! Vairuokite šį šaunų LEGO® Technic Top Gear ralio automobilį ir pasiruoškite šauniausioms gyvenime lenktynėms! Jis valdomas programėle LEGO Technic CONTROL+, kuri pasižymi daugybe puikių funkcijų, įskaitant tikroviškus garsus ir grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku. Atlikite užduotis, pelnykite pasiekimus ir peržiūrėkite įkvepiantį „Top Gear“ turinį.

Maksimalaus greičio lenktynių nuotykiai lenktynių gerbėjams!

Geriausias automobilio modelio rinkinys automobilių sporto gerbėjams. Tapkite geriausiu pasaulyje vairuotoju su šiuo veiksmo kupinu LEGO® Technic programėle valdomu „Top Gear“ vairavimo žaislu.

Pažįstate lenktyninių automobilių gerbėją, kuriam patiktų vairuoti, kaip Stig iš BBC laidos „Top Gear“? Tegul jie išbando savo jėgas su šiuo nuostabiu LEGO® Technic (42109) Programėle valdomu „Top Gear“ ralio automobiliu. Pirmiausiai reikia smagiai sukonstruoti žaislinį ralio automobilį, susipažįstant su visomis dalimis, kurios padeda šiam ralio automobiliui važiuoti. Tada po truputį išsiskiria adrenalinas bandant atlikti šaunius manevrus naudojant tik programėlę LEGO Technic CONTROL+. Priimkite iššūkius nemokamoje programėlėje LEGO Technic CONTROL+. Išmaniojo telkinio valdoma programėlė suteikia galimybę itin preciziškai manevruoti, taip atverdama begalines žaidimo kombinacijas su autentiškais garso efektais. Pasirinkite iš įvairių valdymo ekranų, kad automobilis važiuotų pirmyn, atgal, vairuotų, didintų greitį, stabdytų ir įveiktų kliūtis. Programėlė teikia grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku, įskaitant greitį ir pasvyrimo duomenis, be to, joje galima išbandyti savo įgūdžius atliekant lenktynių iššūkius. Programėlėje taip pat yra įkvepiančio turinio ir vaizdo įrašų! Unikalių konstruojamų žaislų rinkinių LEGO Technic pasaulis. LEGO Technic rinkiniai suteikia sudėtingesnį konstravimo iššūkį vaikams ir suaugusiesiems, kurie nori įgyti naujų inžinerijos įgūdžių.

• Suteikite lenktyninių automobilių gerbėjams vairavimo iššūkį su šiuo LEGO® Technic™ programėle valdomu „Top Gear“ ralio automobiliu (42109). Jis valdomas išmaniuoju įrenginiu su 3 ekranais. Suderinamų įrenginių sąrašas pateikiamas svetainėje LEGO.com/devicecheck. 
• Šis žaislinio ralio automobilio modelis valdomas naudojant LEGO® Technic CONTROL+ programėlę ir varomas sudėtingo išmaniojo centro su 1 XL varikliais bei 1 L varikliu, kad žaidimo patirtis būtų labiau įtraukianti, judesiai autentiškesni ir linksmybės tęstųsi valandų valandas. 
• Sukonstruokite automobilį. Atsisiųskite programėlę. Pasirenkite veiksmui. Su daugiafunkciais valdikliais vairuotojai gali važiuoti pirmyn, atgal, vairuoti, greitinti, stabdyti arba leisti garso efektus ir gauti grįžtamąjį ryšį realiuoju greičiu! 
• Ieškote „Top Gear“ arba LEGO dovanų? Lenktynių gerbėjams nuo 9 metų amžiaus patiks šis žaislinis konstravimo rinkinys. Ko gero, šią automobilių sporto legendą mėgtų išbandyti ir ne vienas suaugęs „Top Gear“ gerbėjas! 
• Šis žaislinis automobilis su varikliu yra 26 cm ilgio, 10 cm aukščio ir 14 cm pločio,todėl jis idealaus dydžio važinėtis ir demonstruoti. Turėkite omenyje: šis rinkinys nesuderinamas su „LEGO® Power Functions“ sistemomis. 
• Ar reikia baterijų? Konstruoti galima pradėti be baterijų, bet skaitmeninio žaidimo su programėlės valdymu galiai pajusti reikės įstatyti 6 x AA 1,5 V baterijas į „Smart Hub“. 
• „Top Gear“ gerbėjai gyvena lenktynių ritmu. Puikios naujienos! Pradėti naudotis šiuo programėle valdomu žaislu be galo paprasta, ne dėžėje yra išsamios, aiškios instrukcijos. 
• Atraskite nuostabų inžinerinių žaislų vaikams ir suaugusiesiems pasaulį su LEGO® Technic. Su šauniomis transporto priemonėmis ir nuostabiomis funkcijomis šie žaisliniai konstravimo rinkiniai teikia džiaugsmą net pabaigus konstruoti. 
• LEGO® žaisliniai modeliai atitinka aukščiausius pramonės standartus, užtikrindami, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų kitas dalis ir kaskart lengvai susijungtų. 
• LEGO® Technic plastikiniai modelių rinkiniai nuodugniai tikrinami, kad kiekvienas iš šių unikalių žaislų atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Technic  Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

LEGO Technic Radijo bangomis valdomas kaskadininkų automobilis 42095

Pasiruošk išbandyti galingąjį LEGO® Technic radijo bangomis valdomą kaskadininkų automobilį, kuris p..

79.99€ 89.99€

 LEGO® Technic™  4X4 visureigis X-treme  42099

LEGO® Technic™ 4X4 visureigis X-treme 42099

Pasiruoškite naujai žaidimų patirčiai su nuostabiu „LEGO® Technic“ 4x4 visureigiu X-treme. Šis model..

175.00€ 229.99€

LEGO® Technic | Liebherr R 9800 | 42100

LEGO® Technic | Liebherr R 9800 | 42100

LEGO Technic pristato „CONTROL +“ kaip naują išmanųjį įrenginį, sujungtą su LEGO Technic  gam..

355.55€ 449.99€

LEGO® Technic™ Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimio ir motociklas 42106

LEGO® Technic™ Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimio ir motociklas 42106

Tai maksimalaus greičio nuotykiai, reikalaujantys įgūdžių ir preciziškumo. Patraukite motociklą atga..

44.99€ 59.99€

LEGO® Technic™ bagis 42101

LEGO® Technic™ bagis 42101

Pasiruoškite įspūdingam nuotykiui! Metas išvažiuoti į bekelę ir atrasti naujus kraštovaizdžius itin ..

8.99€ 11.99€

LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobilis 42103

LEGO® Technic™ Traukos lenktynių automobilis 42103

Varikliai užvesti! Vairuotojai pasiruošę! Patrauk atgal, paleisk ir PIRMYN! Traukos lenktynės ko ger..

17.99€ 21.99€

 LEGO® Technic™ Lenktyninis sunkvežimis 42104

LEGO® Technic™ Lenktyninis sunkvežimis 42104

Greitai įsibėgėkite ir laimėkite visus prizus su šiuo puikiu Lenktyniniu sunkvežimiu. Ryškiomis spal..

17.99€ 21.99€

 LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION 42102

LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION 42102

Patinka traktoriai? Patinka konstruoti? Tuomet jums patiks šis LEGO® Technic™ Mini CLAAS XERION (421..

8.99€ 11.99€

 LEGO® Technic™ Dom’s Dodge Charger 42111

LEGO® Technic™ Dom’s Dodge Charger 42111

Jei nori patirti maksimalų greitį, jį pavyks pasiekti bebaimio gatvės lenktynininko Dominic Toretto ..

99.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras