LEGO Marvel Avengers Tanoso robotas 76141

 • Prekės kodas: 76141
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 152
 • Išparduota!

  Kaina: 8.99€ 12.99€

Superherojų gerbėjai gali leistis į veiksmo kupinas pramogas ir nuotykius su šiuo lanksčiu LEGO® Marvel Keršytojų Tanoso robotu (76141). Kai vaikai įsodina Tanoso minifigūrėlę į konstruojamą robotą, superblogiukas dar labiau pašėlsta ir tampa dar pavojingesnis! Šaunus veiksmas su Tanoso LEGO® minifigūrėle. Superherojų gerbėjams patiks ši veiksmo kupina Tanoso roboto figūrėlė. Vaikai atidaro megamašinos kabiną ir įsodina į vidų Tanoso minifigūrėlę. Lanksčios rankos ir kojos leidžia nevaržomai judėti, o grėsminga Begalybės pirštinė su 6 Begalybės akmenimis suteikia šiam mechaniniam „Marvel“ Keršytojų superblogiukui galią sunaikinti pusę visos visatos gyvybės! Kad būtų smagiau konstruoti atsisiųskite nemokamą „LEGO Life“ interaktyvią programėlę. „Marvel“ Keršytojų pramogos su konstruojamais LEGO žaislais vaikams. LEGO Marvel Keršytojų konstravimo žaislai atveria vaikams išradingo žaidimo vaidmenimis visatą. Su nuostabiomis transporto priemonėmis, robotais, pastatais, minifigūrėlėmis, ginklais ir įranga jaunieji superherojai gali atkurti mėgstamas scenas ir kurti savo nuotykius.

 • Įtraukite jaunuosius superherojus į „Marvel“ Keršytojų veiksmą su Tanosu ir jo superdideliu robotu! Vaikai įsodina Tanoso minifigūrėlę į jo milžinišką lanksčią mašiną ir superblogiukas tampa dar mirtinesnis!
 • Tanoso robotas yra didesnė paties Tanoso versija su išskirtiniu krūtinės šarvu. Jis turi galingą Begalybės pirštinę su 6 Begalybės akmenimis ir 2020 metų sausį pasirodysiančia Tanoso piloto minifigūrėle.
 • Vaikai įsodina Tanosos minifigūrėlę į atsidarančią roboto kabiną. Galingas robotas su lanksčiomis rankomis ir kojomis pasiruošia sunaikinti visatą arba pozuoti jaunųjų superherojų kambaryje!
 • Padovanokite šį populiarų konstruojamą LEGO® žaislą „Marvel“ Keršytojų gerbėjams ir jie be galo žais vaidmenimis superherojų nuotykius su šauniu robotu ir Tanoso minifigūrėle. Tai puiki dovana vaikams nuo 6 metų.
 • 11 cm ūgio x 13 cm pločio ir 6 cm gylio Tanoso robotas atveria didesnio mastelio „Marvel“ Keršytojų pramogas – tiek nuotykiuose kartu su kitais superherojais, tiek savarankiškai naikinant visatą!
 • Šiam „Marvel“ Keršytojų Tanoso žaidimo rinkiniui nereikia baterijų. Vaikai gali betarpiškai pramogauti bet kur ir bet kada, lavindami kūrybinį mąstymą, išradingą žaidimą vaidmenimis ir problemų sprendimo įgūdžius.
 • Net mažiems vaikams pavyks surinkti konstruojamą Tanoso žaislą, naudojant „Instructions PLUS“. Šis smagus interaktyvus vadovas turi priartinimo ir pasukimo funkcijas ir jį galima naudoti nemokamai su programėle „LEGO® Life“ išmaniuosiuose telefonuose irplanšetiniuose kompiuteriuose.
 • Kiekvienas LEGO® Marvel Keršytojų žaidimo rinkinys išsiskiria galingomis superherojų pramogomis vaikams, kurie nori atkurti mėgstamas filmo scenas, kurti savas istorijas ar tiesiog demonstruoti itin šaunius modelius.
 • Kadangi LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus ir mūsų pačių kokybės reikalavimus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, kaladėlių suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus ir jūs būtumėte tikri, kad jie saugūs jūsų vaikams.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Marvel Avengers Geležinio žmogaus robotas 76140

LEGO Marvel Avengers Geležinio žmogaus robotas 76140

Jaunieji superherojai gali atkurti „Marvel Avengers“ filmo veiksmą su šiuo lanksčiu LEGO® Marvel Ker..

8.99€ 12.99€

LEGO Marvel Avengers Greitaeigio Keršytojų motociklo ataka 76142

LEGO Marvel Avengers Greitaeigio Keršytojų motociklo ataka 76142

Vaikams, mėgstantiems greitą superherojų veiksmą patiks šis nuostabus LEGO® Marvel Keršytojai Greita..

22.49€ 29.99€

LEGO Marvel Avengers Keršytojų sunkvežimio užpuolimas 76143

LEGO Marvel Avengers Keršytojų sunkvežimio užpuolimas 76143

Kapitono Amerikos ir Sakalo akies LEGO® Keršytojų sunkvežimį užpuolė 2 blogiukai su motorinių trirač..

35.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras