LEGO® DUPLO® „Disney“ Mikio atostogų namas 10889

  • Prekės kodas: 10889
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 49.99€

Aplankykite Peliuko Mikio atostogų namelį ir žaiskite pasitelkdami vaizduotę su Peliuku Mikiu ir draugais. Šį lengvai sukonstruojamą namelį galima modifikuoti ir pritaikyti tiek vasaros, tiek žiemos atostogoms. Kai atversta iki raudonumo įkaitusi vasariškoji stogo kaladėlių pusė, ikimokyklinukai galės smagiai laistyti gėles su Pelyte Mine, skraidinti lėktuvą su Gufiu ir gerti arbatą prie sodo staliuko. Atverskite snieguotą ir baltą stogo kaladėlių žieminę pusę ir jūsų mažylis galės čiuožinėti rogutėmis su Peliuku Mikiu ir mėgautis karštu gėrimu prie židinio. Lengvai paimamos konstravimo kaladėlės ugdo vaiko socialinį ir emocinį sąmoningumą, taip pat ankstyvuosius konstravimo ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Mikio atostogų namelyje yra daugybė būdų žaisti, mokytis ir dalytis brangiomis akimirkomis – ar ne laikas apsilankyti ten su savo mažyliu?
Jei ieškote linksmo „Disney“ tematikos konstravimo rinkinio mažyliams, apsilankykite Mikio atostogų namelyje!

Keliaukite į LEGO® DUPLO® l „Disney“ 10889 Mikio atostogų namelį, kur galėsite neribotai ir pasitelkdami vaizduotę žaisti su Peliuku Mikiu ir draugais. Kai atversta iki raudonumo įkaitusi vasariškoji stogo kaladėlių pusė, ikimokyklinukai galės smagiai laistyti gėles su Pelyte Mine, skraidinti lėktuvą su Gufiu ir gerti arbatą prie sodo staliuko. Atverskite snieguotą ir baltą stogo kaladėlių žieminę pusę ir jūsų mažylis galės čiuožinėti rogutėmis su Mikiu ir mėgautis karštu gėrimu prie židinio. Lengvai paimamos konstravimo kaladėlės ugdo vaiko socialinį ir emocinį sąmoningumą, taip pat ankstyvuosius konstravimo ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Šiame linksmybių kupiname Peliuko Mikio ir Pelytės Minės konstravimo rinkinyje yra 4 DUPLO figūrėlės ir daugybė galimybių žaisti ir mokytis, todėl su juo galėsite patirti neužmirštamas akimirkas kartu su savo mažyliu.

• Šiame edukaciniame „Disney“ Peliuko Mikio ir Pelytės Minės tematikos konstravimo žaislo mažyliams rinkinyje yra rogės, kuriomis veikėjai gali čiuožinėti. 
• Rinkinyje yra 4 LEGO® DUPLO® figūrėlės: Peliukas Mikis, Pelytė Minė, Gufis ir Plutas. 
• Dvipusės vasaros / žiemos stogo kaladėlės leis vaikams keisti metų laikus. 
• Padėkite savo vaikui įgyti pagrindinius konstravimo sugebėjimus ir pagerinti smulkiosios motorikos įgūdžius, nes kaladėles galima sujungti ir keisti jų vietą – neribotos galimybės žaisti pasitelkiant vaizduotę. 
• Šis mažiems vaikams skirtas sukonstruojamas žaislas sukurtas siekiant paskatinti vaikus žaisti vaidmenimis ir pasakoti istorijas – taip lavinami kalbos, socialiniai ir emociniai įgūdžiai. 
• Peliuko Mikio žaidimų namelio matmenys: daugiau kaip 25 cm (9 col.) aukščio, 19 cm (7 col.) pločio ir 13 cm (5 col.) gylio. 
• Lėktuvo matmenys: daugiau kaip 7 cm (2 col.) aukščio, 15 cm (5 col.) ilgio ir 15 cm (5 col.) pločio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® Town | Nuotykiai ūkyje | 10869

LEGO® DUPLO® Town | Nuotykiai ūkyje | 10869

Kurkite gyvenimiškus įvykius su LEGO® DUPLO® Miestelis: pažistamas pasaulis, su šiuolaikiškomis DUPL..

69.99€

LEGO DUPLO JURASSIC I T.Rekso Pilis I 10880

LEGO DUPLO JURASSIC I T.Rekso Pilis I 10880

Žingsnis atgal į "Juros periodo pasaulį", su savo vaiku galite atkurti labiausiai jaudinančią sceną ..

34.99€

 LEGO® DUPLO®  Mano pirmieji automobiliai 10886

LEGO® DUPLO® Mano pirmieji automobiliai 10886

Ikimokyklinukams patiks konstruoti ir perkonstruoti spalvotus automobilius su LEGO® DUPLO® rinkiniu ..

19.99€