LEGO NINJAGO® Žemės lobis 70677

  • Prekės kodas: 70677
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 125.00€ 129.99€

Prisijunk prie NINJAGO® nindzių figūrėlių Wu, Kai, Jay, Nya ir Cole FS jų nuostabiame šarvuotame mobiliajame valdymo centre – „Žemės dovanoje“! Vairuok nindzių sunkvežimį per smėlėtąją Pragaišties dykumą sukdamas šurikenų pjaustykles. Veržkis į kovą prieš Aspheera ir ugnines angis ir šaudyk patranka bei spyruokline šaudykle. Nuimk skraidyklę ir atakuok smaigų šaudykle. Griebk ginklus iš „Žemės dovanos“ ir leiskis į kelią su keturračiu. Privalai nugalėti Aspheera ir susigrąžinti galingąjį uždraustojo Spinjitzu rankraštį!

Gauk 2 papildomas LEGO NINJAGO® transporto priemones kartu su žaisliniu sunkvežimiu „Žemės dovana“!

Vaikai smagiai leis laiką konstruodami universalųjį LEGO® NINJAGO® žaislinį sunkvežimį „70677 Žemės dovana“, su kuriuo galės žaisti mūšius tarp nindzių figūrėlių ir gyvačių karalienės Aspheera ugninių angių. Ši mobili nindzių būstinė turi vairavimo funkciją, 2 šurikenų pjaustykles, besisukančią patranką, įtraukiamas spyruoklines šaudykles ir lengvai pasiekiamą ir detalų vidų, kuris įkvepia žaisti kūrybingai. Norėdami dar daugiau veiksmo, nuimkite pritvirtinamą skraidyklę, kuri turi dvivietę minifigūrėlėms skirtą kabiną, smaigų šaudykles ir atlenkiamus reaktyvinius variklius, arba uždėkite minifigūrėlę ant keturračio. Jauniesiems nindzėms patiks iš naujo patirti scenas iš NINJAGO televizijos serialo ir žaisti vaidmenimis savo sukurtas istorijas su 9 LEGO NINJAGO minifigūrėlėmis, daugybe šaunių ginklų ir papildomų elementų, įskaitant nindzių suktuką iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos.

• Žaidimo rinkinyje yra 9 LEGO NINJAGO® minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos: Wu, Kai, Jay, Nya ir Cole FS (uždraustasis Spinjitzu), taip pat Aspheera, Char, ugninis naikintojas ir ugninis skerdikas. 
• Nindzių sunkvežimis „Žemės Dovana“ turi ratus su aukso spalvos ratlankiais ir vairavimo funkcija, 2 aukso spalvos šurikenų pjaustykles, nuimamą skraidyklę, pasukamą patranką, įtraukiamą spyruoklinę šaudyklę, 2 dekoruotas medžiagines bures (1 burė yra ant nuimamos skraidyklės), detalią patalpą viduje su dviviete minifigūrėlėms skirta kabina, treniruočių salę su 2 ginklų stovais, sukonstruojamą žaidimų automatą, arbatinuko elementą ir atidaromą galinį skyrelį su nedideliu keturračiu. 
• Nuimama skraidyklė turi atidaromą dvivietę minifigūrėlėms skirtą kabiną, 2 smaigų šaudykles ir atlenkiamus reaktyvinius variklius. 
• Keturratis turi minifigūrėlei skirtą sėdynę. 
• Sukite gale esantį jungiklį, kad ratai pradėtų suktis, ir vairuokite „Žemės dovaną“. 
• Važiuok su „Žemės dovana“ ir šurikenų pjaustyklės suksis automatiškai. 
• Rinkinyje yra šie ginklai: Kai sidabro spalvos katanos, Jay sidabro spalvos katana ir aukso spalvos nunčiakai, Nya sidabro spalvos katana ir aukso spalvos ietis, Wu bo lazda, Char gyvačių skeptras, ugninio naikintojo rytietiškas kardas ir ugninio skerdiko kardas. 
• Priedai: Kai, Jay ir Nya katanų laikikliai, Cole FS galios gobtuvo elementas ir viesulo suktukas iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, naujas Wu apsiaustas iš 2019 m. birželio kolekcijos, Aspheera uždraustojo Spinjitzu rankraštis, Aspheera ir ugninio naikintojo gyvačių šarvai bei skydas ir ugninio skerdiko skydas. 
• Šis žaislinio nindzių sunkvežimio rinkinys yra šaunus žaislas, su kuriuo vaikai galės inscenizuoti veiksmo scenas iš NINJAGO® serialo. 
• Nindzių transporto priemonės „Žemės dovana“ matmenys: daugiau kaip 22 cm (8 col.) aukščio, 50 cm (19 col.) ilgio ir 18 cm (7 col.) pločio. 
• Nuimamos skraidyklės matmenys: daugiau kaip 13 cm (5 col.) aukščio, 31 cm (12 col.) ilgio ir 30 cm (11 col.) pločio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO NINJAGO® Lloyd kelionė 70671

LEGO NINJAGO® Lloyd kelionė 70671

Leiskis į legendinę kelionę į Niekados Karalystę su NINJAGO® nindze Lloyd Garmadonu ir jo vilku! Kar..

14.99€

 LEGO® NINJAGO® Cole bekelės motociklas 70672

LEGO® NINJAGO® Cole bekelės motociklas 70672

Važiuok į Pragaišties dykumą su NINJAGO® nindzės Cole bekelės motociklu! Skinkis kelią per smėlį su ..

19.99€

LEGO® NINJAGO Katana 4x4 70675

LEGO® NINJAGO Katana 4x4 70675

Skinkis kelią per NINJAGO® Pragaišties dykumą važiuodamas Kai nindzių visureigiu „Katana 4x4“ iš jau..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras