LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

 • Prekės kodas: 10927
 • Amžius: 2+
 • Detalių skaičius: 18
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 8.99€ 9.99€

Džiaukitės žaidimu vaidmenimis su pica! LEGO® DUPLO® Picos kioskas yra idealus pirmasis konstravimo rinkinys mažyliams, atveriantis mažyliams daugybę mokymosi ir pramogų galimybių. Pasotinkite mažuosius talentus žaisline pica! Picą pažįsta visi vaikai – o šiame šiuolaikiškame žaisliniame picos kioske kepamas gardus pramogų ir lavinimosi derinys mažyliams ir tėveliams! Jūsų mažieji picos kepėjai gali padėti kepėjui demonstruoti picą klientams privilioti, patiekti picą ant stalo, pasodinti kepėją ant kėdės užkąsti mėgstamiausiu užkandžių (picos!), pavydžiai žvelgiant šuneliui. Šį universalų šaunių spalvų ir detalų LEGO DUPLO Picos kioską su medinės išvaizdos stalviršiu galima perstatyti ir perkonstruoti nesibaigiančioms žaidimo vaidmenimis pramogoms. Žaidimo vaidmenimis žaislai – puiki dovana mažyliams! Artimais personažais ir pažįstamais scenarijais pasižymintys LEGO DUPLO lavinamieji žaislai mažyliams atveria ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomo žaidimo ir saviraiškos galimybes – skatina smulkiosios motorikos įgūdžius ir socialinį, emocinį lavinimąsi.
 • Universalus LEGO® DUPLO® Picos kioskas suteikia mažyliams, tėveliams ir globėjams daugybę džiaugsmingų žaidimo vaidmenimis akimirkų drauge. Šis žaislas yra idealus LEGO rinkinys pradedantiesiems, kupinas žaismingo mokymosi galimybių vaikams.
 • Į žaisliniame gatvės maisto kioske gardžią picą kepantį picos kepėją viltingai žvelgia mielas šunelis. Picos kioskas yra spalvingas ir šiuolaikiškas su medinės išvaizdos stalviršiu, meniu, stalu, kėde ir pica!
 • Konstruodami, žaisdami, perkonstruodamiir žaisdami iš naujo su šiuo gatvės maisto žaidimo rinkiniu mažyliai lavina smulkiosios motorikos ir socialinius bei emocinius įgūdžius. Kepkite ir pateikite gardžią picą. Gal gabalėlio nusipelnė ir šunelis?
 • Berniukams ir mergaitėms patiks žaisti išradingas istrorijas su šiuo smagiu picos kiosku. Šiame linksmame restoranėlyje visą dieną verda žaidimas vaidmenimis! Puiki dovana mažyliams nuo 2 metų amžiaus.
 • Picos kioskas yra 11 cm aukščio, 9 cm pločio ir 2 cm gylio. Šis universalus rinkinys puikiai dera su kitais LEGO® DUPLO® rinkiniais, kad išplėstumėte vaikų žaidimo vaidmenimis ir lavinimosi galimybes.
 • Šiam mokomajam žaislui mažyliams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams nereikia baterijų – todėl gurmaniškos pramogos niekad nesibaigia! LEGO® DUPLO® betarpiški žaislai sužadina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę ir praktinį mąstymą.
 • Paprastos, aiškios instrukcijos padeda vaikams nedelsiant kurti ir žaisti su šia lengvai surenkama LEGO® DUPLO® žaisline picerija. Dėl to kuo daugiau jiežaidžia, tuo lakiau jų vaizduotė prisigalvoja naujų galimybių.
 • Patogiomis kaladėlėmis ir draugiškais, pažįstamais personažais išsiskiriantys LEGO® DUPLO® Miestelio žaislai lavina vaikų kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžius, tuo pačiu atverdami begalines išradingo žaidimo galimybes.
 • LEGO® DUPLO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1969 metų.
 • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys tikrinamos ekstremaliomis sąlygomis, kad įsitikintume, jog jos atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, todėl gali neabejoti, kad žaislas yra visiškai saugus jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu ma..

26.99€ 35.99€

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys atveria gausybę žaidimo vaidmenimis galimybių. Net pati namo formos dė..

13.49€ 14.99€

LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

LEGO® DUPLO® Miegamasis 10926

Šis LEGO® DUPLO® Miegamojo žaislas atveria vaikams nesibaigiančias išradingo žaidimo vaidmenimis gal..

13.49€ 14.99€

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

Visiems vaikams patinka žaisti namus ir dėtis mama arba tėčiu. O su šiuo paprastu konstruoti, atviru..

53.99€ 69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras