LEGO® DUPLO® ugniagesių automobilis 10917

  • Prekės kodas: 10917
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 4.49€ 4.99€

Šis stumiamas Mano pirmasis ugniagesių automobilis suartina tėvelius su mažyliais konstruoti paprastą transporto priemonę ir žaisti vaidmenimis gelbėjimo užduotis. Stumdami sunkvežimį į nelaimės vietą, pakeldami ir nuleisdami kopėčias ir padėdami gyventojams vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius. Sunkvežimio komandą sudaro berniukas ir mergaitė, todėl užduočiai atlikti būtina dirbti išvien!

Su šiuo ugniagesių sunkvežimiu mažieji mokosi padėti aplinkiniams.

Atskuba sunkvežimis! Šis populiarus žaislas išsiskiria paprastumu ir smagiu žaidimu, kuris lavina pirmuosius mažylių įgūdžius.
Mažyliai skuba raudonu ugniagesių sunkvežimiu į kitą intriguojančią užduotį. Šis populiarus vaikų žaislas išsiskiria paprastumu ir smagių žaidimu, kuris lavina pirmuosius mažylių įgūdžius. Vaikų ugniagesių automobilio lavinamasis žaislas Bendromis jėgomis žaiskite vaidmenimis įvairiausias įdomias, išradingas gelbėjimo užduotis su šiuo mielu, stumiamu ugniagesių automobiliu. Lengvai surenkamas raudonas sunkvežimis suteikia mažyliams galimybę patiems skubėti į nelaimės vietą. pakeliant ir nuleidžiant kopėčias lavinami smulkiosios motorikos įgūdžiai. Šis smagus žaislinis sunkvežimis su berniuku ir mergaite moko vaikus būtinybės veikti iš vien, siekiant atlikti užduotį. LEGO® DUPLO® lavinamieji žaislai LEGO DUPLO žaidimo rinkiniai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėveliams galimybę siekti lavinimosi aukštumų. Šie žaislai, sukurti kuo geriau atitikti vaikų poreikius, atveria patrauklias nevaržomo žaidimo galimybes, skatinančias saviraišką ir lavinimąsi.

• Raudonuoju ugniagesių automobiliu skubant į įdomias užduotis mažųjų ugniagesių laukia nuotykiai! Šis smagus žaidimo rinkinys moko mažylius, kad norint atlikti užduotį verta dirbti išvien. 
• Ugniagesių automobilis gali tapti pirmuoju LEGO® DUPLO® konstravimo rinkiniu. Stumiamas 4 ratų sunkvežimis turi mergaitės ir berniuko dekoracijas ant langų ir judinamas gelbėjimo kopėčias. 
• Galima žaisti begalę gelbėjimo užduočių. Mažyliai gali vairuoti sunkvežimį į nelaimė, pakelti ir nuleisti kopėčias bei bendromis jėgomis gelbėti nelaimėn papuolusius žmones. 
• Mažieji ugniagesiai nekantraus išbandyti šio žaislinio ugniagesių automobilio rinkinio. Puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. 
• Šio ugniagesių sunkvežimio ilgis yra 9 cm, aukštis 7 cm, o plotis 6 cm – idealus dydis žaisti su juo bet kur ir bet kada. Derinkite su kitai LEGO® DUPLO® rinkiniais dar įvairesnėms pramogoms. 
• Nereikia baterijų. LEGO® DUPLO® ugniagesių automobilis varomas vaikų vaizduote, todėl, pramogos niekas nesustoja! 
• Ugniagesių automobilio pramogos prasideda vos atidarius dėžutę. Paprastos instrukcijos suteikia idėjų ir įkvėpimo, kad padėtų tėveliams ir mažyliams efektyviau lavintis su šiuo universaliu žaislu. 
• Supažindinkite ikimokyklinio amžiaus vaikus su konstravimu ir mokymusi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniais. Šie rinkiniai, pasižymintys pažįstamomis scenomis, linksmais personažais ir patogiomis kaladėlėmis, yra skirti atverti nevaržomo kūrybiško žaidimo galimybes, kurios įkvepia jaunuosius talentus. 
• LEGO® DUPLO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius reikalavimus. Tai reiškia, kad jie puikiai pritaikyti suimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! 
• „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus jūsų mažiesiems konstruktoriams.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO Mano pirmasis lenktynių automobilis 10860

LEGO DUPLO Mano pirmasis lenktynių automobilis 10860

Mažiesiems lenktynininkams patiks konstruoti ir perkonstruoti savo LEGO® DUPLO® 10860 pirmąjį lenkt..

4.99€

LEGO DUPLO Mano pirmieji automobiliai 10886

LEGO DUPLO Mano pirmieji automobiliai 10886

Ikimokyklinukams patiks konstruoti ir perkonstruoti spalvotas transporto priemones su LEGO® DUPLO® ..

19.99€

LEGO DUPLO Mano pirmasis pagalbos kelyje automobilis 10883

LEGO DUPLO Mano pirmasis pagalbos kelyje automobilis 10883

Jūsų vaikui patiks vėl ir vėl gelbėti sugedusį automobilį su LEGO® DUPLO® rinkiniu 10883 „Mano pirm..

9.99€

LEGO® DUPLO® vilkikas 10918

LEGO® DUPLO® vilkikas 10918

Ar jūsų mažieji sunkvežimių vairuotojai padeda savo pirmuoju vilkiku į nelaimę pakliuvusiems žmonėms..

4.49€ 4.99€

LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

Šis universalus „Disney“ Ledo šalies konstravimo žaislas mažyliams atveria žaidimų pasaulį ir lavini..

17.99€ 22.99€

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys 10925

LEGO® DUPLO® Žaidimų kambarys atveria gausybę žaidimo vaidmenimis galimybių. Net pati namo formos dė..

13.49€ 14.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras