LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris 10930

  • Prekės kodas: 10930
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 10
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 8.99€ 9.99€

Stebėkite, kaip jūsų mažasis statybininkas pasitelkia savo smulkios motorikos įgūdžius buldozeriui vairuoti į statybų aikštelę ir akmeniui kauše pakelti ir nuleisti. Pasisaugokite – akmuo skyla! Su tokia gausa neatrastų išradingo ir turiningo žaidimo galimybių šis žavus judantis buldozeris ir darbininko figūrėlė moko vaikus, kaip įveikti sunkumus ir atlikti darbą!

Žaislinis buldozeris mažylių pramogoms statybų aikštelėje, kuris lavina įgūdžius!

Mažyliams konstruojant, stumdant gruntą ir išradingai žaidžiant nesibaigiančius žaidimus su šiuo veikiančiu žaisliniu sunkvežimiu, jie lavina konstravimo įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą!
LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris (10930) įkvepia mažylius statyti, stumdyti gruntą ir žaisti nesibaigiančius išradingus žaidimus. Žaidžiant vaidmenimis statybų aikštelės istorijas su šiuo veikiančiu žaislu, vaikai lavina tiek fizinius, tiek protinius įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą. Statybininko ir transporto priemonės žaislas vaikams Su statybininko figūrėle, dėvinčia ryškią liemenę, šis žavus, judantis buldozeris atveria puikias galimybes mažyliams ir tėvams bendradarbiauti, kaip vienai komandai. Vairuodami sunkvežimį į statybų aikštelę ir kaušu kilodami akmenį, vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius. Tačiau pasisaugokite, akmuo gali bet kada perskilti. Ieškote geriausio kūrybiško statybų žaislo mažyliams? Didelis LEGO DUPLO žaidimo rinkinių pasirinkimas suteikia tėvams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams daugybę galimybių praleisti laiką drauge. LEGO DUPLO rinkiniai, sukurti suteikti mažyliams geriausius žaislus jų augantiems poreikiams, atveria lavinamojo žaidimo galimybes, kurios skatina vaikų saviraišką ir lavinimąsi.

• Mažyliams žaidžiant vaidmenimis statybų aikštelės istorijas su LEGO® DUPLO® Statybų buldozeriu (10930), jie taip pat lavina įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą! 
• Su žaviu, judančiu buldozeriu ir rankomis valdomu pakeliamu kaušu, skylančiu akmeniu, ženklu eismo dalyviams įspėti ir statybininko figūrėle, dėvinčia ryškią liemenę. 
• Tėvai ir globėjai gali išradingai žaisti vaidmenimis su savo mažuoju statybininku, o vaikai vairuodami sunkvežimį į statybų aikštelę ir keldami akmenį, lavina smulkiosios motorikos įgūdžius. 
• Jei norite padovanoti mažyliui geriausią žaislą jo augantiems poreikiams, šis judantis LEGO® DUPLO® buldozeris taps puikia dovana vaikams, kuriems patinka transporto priemonės, ir statybų aikštelių gerbėjams nuo 2 metų amžiaus. 
• Buldozeris yra 10 cm aukščio, 17 cm ilgio ir 7 cm pločio – idealaus dydžio išradingai žaisti bet kur ir bet kada. Derinkite su kitais LEGO® DUPLO® statybų rinkiniais dar įvairesnėms pramogoms. 
• Šiam betarpiškam žaidimo rinkiniui nereikia jokių baterijų. LEGO® DUPLO® buldozeris varomas vien vaikų vaizduote, todėl jis niekad nesustoja! 
• Paprastose instrukcijose pateikiamos idėjos ir įkvėpimas, padėsiantis tėveliams ir mažyliams smagiau žaisti ir efektyviau lavintis su šiuo universaliu žaislu, vos atidarius dėžutę. 
• Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai išsiskiria pažįstamomis scenomis, smagiais personažais ir lengvai naudojamomis dalimis, skirtomis išlaisvinti ikimokyklinio amžiaus vaikų vaizduotei konstruojant, mokantis bei žaidžiant nevaržomus žaidimus. 
• LEGO® DUPLO® žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! 
• LEGO Group mėto, kaitina, gniuždo, sukinėja ir analizuoja kaladėles bei dalis, kurios sudaro LEGO® DUPLO® žaidimo rinkinius, kad kiekvieno mažojo statybininko žaislai atitiktų aukščiausius 

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

Džiaukitės žaidimu vaidmenimis su pica! LEGO® DUPLO® Picos kioskas yra idealus pirmasis konstravimo ..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius 10931

LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius 10931

Šis nuostabus statybų aikštelės rinkinys su 2 statybininkų figūrėlėmis, savivarčiu ir ekskavatoriumi..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulys 10932

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulys 10932

Tėveliai su mažyliais gali drauge mosuoti griovimo rutuliu iš vienos pusės į kitą, kad nugriautų ned..

53.99€ 69.99€

LEGO® DUPLO® Statybų bokštinis kranas ir statybos 10933

LEGO® DUPLO® Statybų bokštinis kranas ir statybos 10933

Šioje ypatybių gausioje statybų aikštelėje laukia ištisos dienos veiklos mažiesiems statybininkams. ..

107.99€ 139.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras