LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulys 10932

  • Prekės kodas: 10932
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 56
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 53.99€ 69.99€

Tėveliai su mažyliais gali drauge mosuoti griovimo rutuliu iš vienos pusės į kitą, kad nugriautų nedidelį namuką, išvalytų statybų aikštelę buldozeriu ir atvežtų naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu. Ikimokyklinio amžiaus vaikams atrandant nevaržomą žaidimą su šiuo žaisliniu griovimo rutuliu, jie lavina vertingus fizinius ir protinius įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą.

Žaiskite vaidmenimis statybų istorijas su kranu, sunkvežimiu ir buldozeriu

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulio žaidimo rinkinys skatina ikimokyklinio amžiaus vaikus lavinti pagrindinius įgūdžius, jiems žaidžiant nevaržomus išradingus žaidimus.

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulio (10932) žaislas atveria kelią nevaržomam žaidimui su žaisliniu reguliuojamu kranu, savivarčiu ir buldozeriu. Griovimas žaisliniu griovimo rutuliu mažyliams Ikimokyklinio amžiaus vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, mokosi bendrauti ir pažįsta emocijas su 3 statybininkais, aukštyn ir žemyn bei į šonus judančiu kranu, buldozeriu su darbiniais vikšrais ir atsidarančia kabina, savivarčiu, nedideliu namuku ir tokiais priedais, kaip akmenys ir ženklai. Griaudami namuką griovimo rutuliu, valydami statybų aikštelę buldozeriu, atveždami naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu ir iš naujo statydami namą, tėveliais gali patirti daugybę smagių akimirkų su savo mažyliais. Koks yra geriausias statybų žaislas mažyliams? LEGO DUPLO Statybų žaidimo rinkiniai sukurti suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislų, kurie skatina ir tenkina jų augančius poreikius. Rinkinius galima derinti, kad žaidimas būtų dar įvairesnis.

• LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulio (10932) žaidimo rinkinys padeda tėvams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams valdyti 3 šaunias statybines transporto priemones pastatui nugriauti ir griuvėsiams išvalyti. 
• Su šiuolaikiškomis moters ir vyro statybininkų figūrėlėmis, reguliuojamu kranu, savivarčiu, buldozeriu su ratais, namuku ir įvairiais akmenimis. 
• Tėveliai su mažyliais gali drauge mosuoti griovimo rutuliu iš vienos pusės į kitą, kad nugriautų nedidelį namuką, išvalytų statybų aikštelę buldozeriu ir atvežtų naujų statybinių medžiagų sunkvežimiu. 
• Jei ieškote geriausio statybų aikštelės rinkinio mažyliams, šį kūrybišką žaidimo rinkinį sudaro LEGO® DUPLO® transporto priemonės, statybininkai ir aplinka, įtraukianti, lavinanti ir džiuginanti vaikus nuo 2 metų amžiaus. 
• Kranas yra 28 cm aukščio, 10 cm ilgio ir 12 cm pločio – pakankamai stambus darbui ir pakankamai mažas suimti smulkiomis rankutėmis. Dera su kitais LEGO® DUPLO® Statybų rinkiniais. 
• Šiam žaidimo rinkiniui nereikia jokių baterijų. Pakanka vaikų vaizduotės, kad betarpiškas, nevaržomas žaidimas tęstųsi be sustojimo! 
• Paprastos instrukcijos padeda tėveliams ir mažyliams išnaudoti visas žaislo ypatybes vos atidarius dėžutę – taip maksimaliai atveriamos žaidimo galimybės ir lavinami įgūdžiai. 
• Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai pasižymi smagiomis, pažįstamomis scenomis ir patogiomis dalimis mažųjų vaizduotei išlaisvinti ir kūrybiniam potencialui atverti konstruojant, mokantis ir nevaržomai žaidžiant. 
• LEGO® DUPLO® žaisliniai statybiniai rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl galima neabejoti, kad dalys visada bus patogios paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! 
• LEGO Group mėto, kaitina, gniuždo, sukinėja ir analizuoja kaladėles bei dalis, kurios sudaro LEGO® DUPLO® žaidimo rinkinius, kad kiekvieno mažojo statybininko žaislai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris 10930

LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris 10930

Stebėkite, kaip jūsų mažasis statybininkas pasitelkia savo smulkios motorikos įgūdžius buldozeriui v..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius 10931

LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius 10931

Šis nuostabus statybų aikštelės rinkinys su 2 statybininkų figūrėlėmis, savivarčiu ir ekskavatoriumi..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Statybų bokštinis kranas ir statybos 10933

LEGO® DUPLO® Statybų bokštinis kranas ir statybos 10933

Šioje ypatybių gausioje statybų aikštelėje laukia ištisos dienos veiklos mažiesiems statybininkams. ..

107.99€ 139.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras