LEGO® DUPLO® Statybų bokštinis kranas ir statybos 10933

  • Prekės kodas: 10933
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 123
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 107.99€ 139.99€

Šioje ypatybių gausioje statybų aikštelėje laukia ištisos dienos veiklos mažiesiems statybininkams. Su didžiuliu buldozeriu, mini buldozeriu, savivarčiu, ekskavatoriumi ir kranu mažyliai ir tėveliai gali dirbti drauge, kad pristatytų medžiagas, pastatytų bokštą ir nuvalytų nuolaužas nuo gatvės. O atėjus pietų metui, galima apsilankyti net prie aikštelėje įrengto dešrainių vežimėlio!

Aktyvi statybų aikštelė, kupina veiklos, kuri lavina įgūdžius

Aktyvi statybų aikštelė – kupina puikių transporto priemonių, šaunios veiklos ir įvairių personažų, kurie įkvėps žaisti vaidmenimis ir lavinti įgūdžius.

LEGO® DUPLO® Statybų bokštinio krano ir statybų (10933) žaidimo rinkinys ikimokyklinio amžiaus vaikams yra kupinas transporto priemonių, veiklos ir personažų, kurie įkvepia žaidimui vaidmenimis ir įgūdžių lavinimui. Aktyvi žaislinė statybų aikštelė pilna žaidimo galimybių Šioje triukšmingoje statybų aikštelėje laukia ištisos dienos veiklos mažiesiems statybininkams. Su didžiuliu žaisliniu buldozeriu, mini buldozeriu, savivarčiu, ekskavatoriumi ir kranu mažyliai ir tėveliai gali dirbti drauge, kad pristatytų medžiagas, pastatytų bokštą ir nuvalytų nuolaužas nuo gatvės. O atėjus pietų metui, galima apsilankyti prie aikštelėje įrengto dešrainių vežimėlio! Įvairovės ir ypatybių kupinas rinkinys Su 5 šiuolaikiškais personažais – dažytoja krano vairuotoja, 2 statybininkais ir dešrainių pardavėju – bei daugybe šaunių ypatybių, pvz., šviesos ir garso kaladėlėmis ir inerciniu buldozerio varikliu, šis rinkinys įtraukia, džiugina ir įkvepia mažųjų vaizduotę. Kad dar labiau praplėstumėte žaidimo galimybes, derinkite su kitais LEGO DUPLO Statybų rinkiniais.

•LEGO® DUPLO® Statybų bokštinio krano ir statybų (10933) žaidimo rinkinys, – tai aktyvi statybų aikštelė, kupina puikių transporto priemonių, šaunios veiklos ir įvairių personažų, kurie įkvėps žaisti vaidmenimis ir lavinti įgūdžius. 
• Su 5 šiuolaikiškomis figūrėlėmis ir 4 transporto priemonėmis – dideliu buldozeriu, mini buldozeriu, savivarčiu, ekskavatoriumi ir kranu – pasižyminčiomis šauniomis ypatybėmis, pvz., inerciniu varikliu, garsais, šviesomis ir veikiančia gerve. 
• Šviesos ir garsai suteikia aktyviai statybų aikštelei gyvybės, vaikams keliant tualetą kranu, atvežant medžiagų ir valant nuolaužas nuo gatvės. O atėjus metui atsipūsti, traukite prie dešrainių vežimėlio! 
• Jei ieškote geriausios dovanos augantiems mažylio poreikiams, ši ypatybių gausa išsiskirianti statybų aikštelė pasižymi viskuo, ko mažieji statybininkai nuo 2 metų amžiaus gali pageidauti iš betarpiško, veikiančio ekskavatoriaus rinkinio. 
• Pagrindinis pastatas su prijungtu kranu yra 40 cm aukščio, 20 cm pločio ir 25 cm gylio, įkvepiantis išradingam žaidimui dideliu mastu su dalimis, kurios idealiai pritaikytos suimti ir padėti smulkiomis rankutėmis. 
• Žaidimas varomas vaikų vaizduote; šviesoms ir garsams reikia 3 LR41 (sagos formos baterijų) ir 3 LR44 (sagos formos baterijų) – jos visos pridedamos prie rinkinio. 
• Pridedamos aiškios, paprastos instrukcijos, kad tėvai ir mažyliai galėtų konstruoti žaisti ir patirti maksimalų džiaugsmą iš kiekvienos šio universalaus žaislo funkcijos, vos atidarę dėžutę. 
• LEGO® DUPLO® nevaržomi žaidimo rinkiniai yra skirti džiuginti, skatinti ir įkvėpti ikimokyklinio amžiaus vaikų vaizduotę pažįstamomis scenomis, smagiais personažais ir mažyliams pritaikytomis dalimis. 
• LEGO® DUPLO® konstravimo rinkiniai yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais, nes jie atitinka aukščiausius pramonės standartus – taip jau yra nuo pat 1969 metų. 
• LEGO Group mėto, kaitina, gniuždo, sukinėja ir analizuoja kaladėles bei dalis, kurios sudaro LEGO® DUPLO® žaidimo rinkinius, kad kiekvieno mažojo statybininko žaislai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris 10930

LEGO® DUPLO® Statybų buldozeris 10930

Stebėkite, kaip jūsų mažasis statybininkas pasitelkia savo smulkios motorikos įgūdžius buldozeriui v..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius 10931

LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius 10931

Šis nuostabus statybų aikštelės rinkinys su 2 statybininkų figūrėlėmis, savivarčiu ir ekskavatoriumi..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulys 10932

LEGO® DUPLO® Statybų griovimo rutulys 10932

Tėveliai su mažyliais gali drauge mosuoti griovimo rutuliu iš vienos pusės į kitą, kad nugriautų ned..

53.99€ 69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras