LEGO® DUPLO® Žaibo Makvyno lenktynių diena 10924

  • Prekės kodas: 10924
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 42
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 26.99€ 34.99€

Sužadinkite vaikų vaizduotę su numylėtais personažais iš Disney ir Pixar filmų Ratai. Žaibo Makvyno lenktynių diena yra du viename žaidimo rinkinys. Lenktynėms pasibaigus vaikai gali perkonstruoti žaislą į Bruolio remonto dirbtuves. Mažiesiems vairuotojams smagiai lenktyniaujant, remontuojant ir kuriant savas istorijas, jie lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir susipažįsta su emocijomis, kurios lydės visą gyvenimą.

Du viename Disney ir Pixar Ratai Žaibo Makvyno ir Bruolio žaidimo rinkinys

Smagios žaidimo vaidmenimis istorijos su personažais iš Disney ir Pixar filmų Ratai lavina mažylių smulkiosios motorikos įgūdžius ir emocijų raidą.

Užveskite mažylių vaizduotę su Žaibo Makvyno lenktynių diena (10924) konstravimo žaislu. Leisdamiesi į žaidimo vaidmenimis pramogas su Žaibu Makvynu ir Bruoliu ir populiarių Disney ir Pixar filmų Ratai, vaikai lavina pagrindinius smulkiosios motorikos įgūdžius ir emocijas. Konstruokite, žaiskite ir mokykitės Šis du viename žaidimo rinkinys su pažįstamais personažais iš Disney ir Pixar filmų Ratai yra skirtas užvesti vaikų kūrybiškumą ir padėti jiems lavintis. Vairuojant automobilius puikiai lavinami vaikų rankučių smulkiosios motorikos įgūdžiai. O lenktynėms pasibaigus metas pastatyti automobilius ant remonto stalo ir atlikti svarbiausius priežiūros darbus. Žaidimas vaidmenimis su numylėtais personažais LEGO® DUPLO® │ Disney ir Pixar konstravimo žaislai su pažįstamomis figūrėlėmis, šaunia aplinka ir daugybe smagių ypatybių įkvepia vaikus įsitraukti ir bendrauti žaidžiant bei suteikia tėvams bei globėjams puikią progą padėti savo mažajam lenktynininkui siekti raidos aukštumų.

• Smagios lenktynės prasideda su LEGO® DUPLO® │ Disney ir Pixar Ratai Žaibo Makvyno lenktynių dienos žaidimo rinkiniu (10924). Tai puikus žaislas užvesti mažylių vaizduotei ir pagreitinti jų raidai. 
• Žaibas Makvynas ir Bruolis iš Disney ir Pixar filmų Ratai skatina mažylių emocinę raidą. Pažįstama trasos ir remonto dirbtuvių aplinka įkvepia nesibaigiančiam išradingam žaidimui vaidmenimis. 
• Tiek lekiant su Žaibu Makvynu Didžiojo veleno lenktynių pergalės link, tiek velkant jį prikabinus prie Bruolio kablio ar remontuojant žaislinėse dirbtuvėse vaikai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius žaisdami vaidmenimis neišsemiamas išradingas istorijas. 
• Šio žaidimo rinkinio dalys yra pritaikytos smulkioms rankutėms, kad jas būtų patogu suimti, uždėti, perdėlioti ir jomis kurti. Tai puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos dienos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 2 metų amžiaus. 
• Žaibas Makvynas yra 4 cm aukščio, 6 cm ilgio ir 10 cm pločio. Bruolis yra 13 cm aukščio, 12 cm ilgio ir 12 cm pločio. Šis žaidimo rinkinys dera su kitais LEGO® DUPLO® rinkiniais dar įvairesnėms pramogoms. 
• Nereikia baterijų. Žaidimo vaidmenimis pramogos varomos vien vaikų vaizduote. Betarpiškas žaidimas, kuriam nereikia baterijų, stimuliuoja, įtraukia ir džiugina – be to, jis teikia mažyliams daugybę lavinimosi galimybių. 
• Paprastos instrukcijos padeda tėvams ir gerbėjams greitai, lengvai ir smagiai surinkti žaidimo rinkinį drauge su savo mažaisiais konstruotojais. Be to, perdėliojant skirtingus elementus atsiveria vis naujos žaidimo galimybės. 
• LEGO® DUPLO® │ Disney ir Pixar žaidimo rinkiniai įtraukia, džiugina ir įkvepia ikimokyklinio amžiaus vaikus populiariais filmų personažais vaizduotę sužadinančioje aplinkoje, o tėveliai ir globėjai gali prisijungti ir padėti savo vaikams ugdyti vis naujus įgūdžius. 
• LEGO® konstravimo rinkiniai vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais vaikų piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų. 
• LEGO Group mėto, kaitina, maigo, sukinėja ir analizuoja LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvieno mažojo konstruktoriaus DUPLO žaidimo rinkiniai atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Creator Saulėlydžio lenktynių trasos automobilis 31089

LEGO® Creator Saulėlydžio lenktynių trasos automobilis 31089

Skriek lenktynių trasoje su saulėlydžio lenktynių trasos automobiliu, kuris turi naują ryškiai oranž..

19.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras