LEGO® NINJAGO® Kai kovotojas 71704

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 71704
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 513
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 35.99€ 44.99€

Kai naikintuvas (71704) sužavės nindzių gerbėjus, kuriems patinka klasikiniai LEGO® NINJAGO® Legacy žaidimo rinkiniai ir kurie mėgsta žaisti su smagiais žaislais bei konstruojamomis figūrėlėmis. Šį stulbinantį konstravimo rinkinį vaikams sudaro žaislinis reaktyvinis lėktuvas ir 2 nindzių bei 2 Nindroidų karių veiksmo figūrėlės.

Tobulas nindzių žaislas kūrybiškoms pramogoms.
Prisiminkite žymiąją NINJAGO® istoriją konstruodami šį šaunų LEGO® NINJAGO Legacy rinkinį, šiuolaikišką ir atnaujintą veiksmo žaislo versiją iš TV serialo 3 sezono. Vaikams patiks smagus iššūkis sukonstruoti modelį iš kaladėlių, o tada surengti legendinį nindzių Kai ir Lloyd mūšį prieš Overlord Nindroidų karius.

Geriausi nindzių žaidimo rinkiniai!
LEGO® NINJAGO® nindzių žaislai suteikia mažiesiems galimybę persikelti į fantastišką pramogų pasaulį, kuriame jie gali pasinerti į išradingą žaidimą ir žaisti vaidmenimis istorijas su NINJAGO veiksmo figūrėlėmis. Jūsų mažąjį nindzę pakerės žaidimas su veiksmo žaislais, įskaitant nindzių reaktyvinius lėktuvus, robotus, automobilius ir drakonus.

 • LEGO® NINJAGO® Legacy rinkinį sudaro žaislinis reaktyvinis Kai naikintuvas, 2 nindzių ir 2 Nindroidų karių veiksmo figūrėlės iš TV serialo 3 sezono. Vaikai, kuriems patinka nindzių žaislai, ištisas valandas išradingai žais arba dalysis pramogomis su draugais.
 • Šaunų žaidimo rinkinį sudaro nindzių reaktyvinis lėktuvas, 2 nindzių ir 2 Nindroidų karių veiksmo figūrėlės su Nindroidų šaudykle. Vaikai turės viską, ko reikia atkurti veiksmo scenoms iš NINJAGO® TV serialo „Masters of Spinjitzu“.
 • Šiuolaikiškas Kai naikintuvo atnaujinimas iš NINJAGO® „Masters of Spinjitzu“ su lanksčiais sparnais, reguliuojama kabina ir dviem spyruoklinėmis šaudyklėmis. Tarp įtemptų mūšių modelis galės puošti vaikų kambarį.
 • Šis 513 dalių NINJAGO® Legacy rinkinys suteikia smagią konstravimo užduotį berniukams ir mergaitėms nuo 8 metų amžiaus ir taps džiuginančia šventine dovana. Šis nindzių karių rinkinys skatina NINJAGO gerbėjus kūrybiškai žaisti ištisas valandas.
 • Šis LEGO® NINJAGO® Legacy rinkinys yra idealaus dydžio žaisti namuose arba pasiimti su vaikais į kelionę.
 • Žaislinis reaktyvinis lėktuvas yra 13 cm aukščio, 34 cm ilgio ir 43 cm pločio.
 • Šiam įspūdingam žaidimo rinkiniui nereikia baterijų – mažiesiems nindzėms pakanka pasitelkti savo vaizduotę prieš leidžiantis į NINJAGO® kaladėlių nuotykius.
 • Vaikams nereikia sukti galvos, ką daryti su 513 dalių – nindzių karių rinkinys turi aiškias instrukcijas, kurios juos lydi konstravimo proceso metu.
 • LEGO® NINJAGO® smagūs žaislai irkonstruojamos figūrėlės atveria vaikams stulbinantį fantastinio veiksmo pasaulį ir suteikia jiems galimybę kurti istorijas su savo mėgstamais nindzėmis.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus daugiau nei 60 metų, todėl užtikrina, kad jos yra vienodos kokybės, suderinamos ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria tiek Žemėje, tiek NINJAGO® mieste!
 • Šios LEGO® kaladėlės ir dalys buvo kruopščiai patikrintos ir atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus. Su LEGO konstravimo rinkiniais visada galite būti ramūs dėl kokybės.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® NINJAGO® Džiunglių plėšikas 71700

LEGO® NINJAGO® Džiunglių plėšikas 71700

Šis Džiunglių plėšikas (71700) nudžiugins vaikus, kuriems patinka atkurti klasikinius LEGO® NINJAGO..

8.99€ 11.99€

LEGO® NINJAGO® Cole lenktynių automobilis 71706

LEGO® NINJAGO® Cole lenktynių automobilis 71706

Šis LEGO® NINJAGO® Cole lenktynių automobilio rinkinys (71706) su 2 minifigūrėlėmis idealiai tinka ..

8.99€ 11.99€

LEGO® NINJAGO® Jay ir Lloyd greitieji lenktynių automobiliai 71709

LEGO® NINJAGO® Jay ir Lloyd greitieji lenktynių automobiliai 71709

LEGO® NINJAGO® gerbėjams patiks konstruoti šiuos Jay ir Lloyd lenktynių automobilius (71709), kuriu..

26.99€ 34.99€

LEGO® NINJAGO® Audros kovotojo mūšis 71703

LEGO® NINJAGO® Audros kovotojo mūšis 71703

Su šiuo atnaujintu LEGO® NINJAGO® Legacy rinkiniu vaikai gali atkurti įtemptas scenas iš pirmųjų TV..

26.99€ 34.99€

LEGO® NINJAGO® Likimo dovana 71705

LEGO® NINJAGO® Likimo dovana 71705

Kūrybingi vaikai, kuriems patinka konstruoti klasikinius LEGO® NINJAGO® laivų rinkinius mėgsta žais..

116.99€ 139.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras