LEGO® Architecture Tokijas 21051

  • Prekės kodas: 21051
  • Išparduota!

    Kaina: 53.99€ 74.99€

Atraskite Japonijos sostinės spalvas su šiuo LEGO® Architecture Tokijo konstravimo rinkiniu. Su malonumu konstruokite detalias žymiausias vietas: TOKYO SKYTREE, Tokijo bokštą, Mode Gakuen Cocoon Tower, Tokyo Big Sight, vyšnių žiedų pilną Čidorigafuči parką ir Šibujos sankryžą. Sujunkite visas įžymybes ant vieno pagrindo, kad sukurtumėte akį traukiantį modelį, kuris papuoš namus arba biurą.

Kolekcinis konstruojamas rinkinys suaugusiesiems, atskleidžiantis stulbinantį Tokijo miestovaizdžio grožį!

Demonstruokite šį iš kaladėlių sukonstruotą spalvingą ir detalų LEGO® Architecture Skyline Collection kolekcinį žinomiausių Tokijo statinių modelį!

Atkurkite žymiausius Tokijo pastatus su šiuo detaliu LEGO® Architecture Skyline Collection 21051 stalo žaislu. Tai puikus suvenyras Tokijo lankytojams ir ideali dovana suaugusiesiems, kurie gyvena ar gyveno Japonijos sostinėje arba kurie svajoja ją aplankyti. Net pradedantieji LEGO konstruktoriai gali atsiriboti nuo spartaus gyvenimo tempo ir pailsėti konstruodami. Žymiausi pastatai. Šį žaislinį konstravimo rinkinį sudaro sumažinti TOKYO SKYTREE, aukščiausio bokšto pasaulyje, Tokijo bokšto, Mode Gakuen Cocoon Tower ir Tokyo Big Sight pastato modeliai. Vyšnių žiedais nusagstytas Čidorigafuči parkas, klasikinis pagodos bokštas ir Šibujos sankryža. Sujungti ant pagrindo plokštės su pavadinimo lentele „Tokyo“ jie sudaro kompaktišką ir įspūdingą puošmeną. Pristatome LEGO Architecture... LEGO Architecture rinkiniai įkūnija žymiausių pasaulio pastatų, paminklų ir miestų dvasią. Čia kiekvienas besidomintis architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu ras ką nors sau nuo žymių kraštovaizdžių iki miestovaizdžių modelių.

• Sukonstruokite šį įspūdingą LEGO® Architecture Tokijo miestovaizdžio suvenyrą suaugusiesiems, kurį sudaro autentiškai atkurti miesto simboliais laikomų pastatų ir vietovių modeliai, ir parodykite savo meilę šiam spalvingam miestui. 
• Šį kolekcinį konstravimo rinkinį sudaro konstruojamas Tokijo bokštas, Mode Gakuen Cocoon Tower, Tokyo Big Sight, TOKYO SKYTREE, Čidorigafuči parkas, Šibujos sankryža ir kiti objektai, keliantys nostalgišką nuotaiką. 
• Šį namų arba biuro stalo modelį sudaro pagrindo plokštelė su pavadinimo lentele „Tokyo“. Be to, bukletas padės sužinoti daugiau apie Tokiją ir modelio dizainerį (tik anglų kalba. Atsisiųskite kitomis kalbomis iš LEGO.com/architecture.) 
• Net pradedantieji LEGO® architektai gali džiaugtis šiuo paprastu konstruoti architektūros modelio rinkiniu, be to, jis gali tapti šaunia kūrybiška Japonijos tematikos dovana suaugusiesiems nuo 16 metų amžiaus, kurie yra buvę Tokijuje, svajoja ten apsilankyti arba ten gyvena ar gyveno. 
• Šis konstruojamas miestovaizdis yra 28 cm aukščio, 27 cm pločio ir 10 cm gylio – jam demonstruoti nereikės daug erdvės, bet jo vaiskios spalvos ir autentiškos detalės neabejotinai patrauks aplinkinių akį! 
• Nereikia baterijų – šis architektūrinis konstravimo rinkinys suaugusiesiems suteikia galimybę atsipalaiduoti, ramiai konstruoti naudojant vien LEGO® kaladėles. Taigi, pamirškite savo rūpesčius, atitrūkite nuo kasdienybės ir sukurkite gražią puošmeną! 
• Svarstote, ar nupirkti šią unikalią Tokijo dovaną LEGO® naujokui? Jokių problemų! Prie jo pridedamos paprastos spausdintinės konstravimo instrukcijos. Pradėkite vos atidarę dėžę! 
• Kolekciniai įžymių vietovių ir miestovaizdžių LEGO® Architecture modeliai idealiai tinka demonstravimui ir suteikia malonią konstravimo patirtį, visiems besidomintiems architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu. ● LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą. 
• LEGO® kaladėlės visapusiškai išbandomos, kad užtikrintume, jog kiekvienas LEGO Architecture konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos standartus, tad jūsų Tokijo suvenyro modelis bus ne tik gražus, bet ir tvirtas.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Architecture Dubajus 21052

LEGO® Architecture Dubajus 21052

Parodykite savo aistrą Dubajus su šio žavingu LEGO® Architecture rinkiniu. Atkurkite futuristiškus p..

53.99€ 74.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras