LEGO® Architecture Dubajus 21052

  • Prekės kodas: 21052
  • Išparduota!

    Kaina: 53.99€ 74.99€

Parodykite savo aistrą Dubajus su šio žavingu LEGO® Architecture rinkiniu. Atkurkite futuristiškus pastatus ir įžymybes: „Burj Khalifa“, viešbutį „Burj Al Arab Jumeirah“, „Jumeirah Emirates Towers Hotel“ bei Dubajaus fontaną ir „Dubai Frame“. Smagus konstruoti ir nepriekaištingai detalus miniatiūrinis modelis su pagrindo plokštele taps stulbinančia puošmena ant namų ar biuro stalo.

Unikalus dramatiškos Dubajaus panoramos kolekcinis modelis!

Kurkite itin detalius žymiausių Dubajaus įžymybių LEGO® kaladėlių modelius su šiuo LEGO Architecture Skyline Collection konstravimo rinkiniu.

Dubajus didžiuojasi įspūdingiausiais pastatais pasaulyje. Nuo šiol jo gyventojai, turistai ir visi šio futuristinio miesto gerbėjai gali atkurti įžymiąsias vietoves su šiuo LEGO® Architecture Skyline Collection 21052 Dubajaus modelio rinkiniu. Stulbinanti architektūra! Šį konstravimo rinkinį suaugusiesiems sudaro sumažinti „Burj Khalifa“, aukščiausio 2010 metais baigto statyti pastato pasaulyje, 7 žvaigždučių „Burj Al Arab Jumeirah“ viešbučio, „Jumeirah Emirates Towers Hotel“ ir Dubajaus fontano bei išskirtinio „Dubai Frame“ modeliai. Su aiškiomis instrukcijomis net LEGO pradedantieji sugebės sukonstruoti detalias miniatiūras. O sujungtas ant bendro pagrindo šis šaunus kolekcinis stalo žaislas neabejotinai trauks aplinkinių dėmesį. Pristatome LEGO Architecture... LEGO Architecture rinkiniai, pradedant įžymiomis vietovėmis, baigiant miestovaizdžių modeliais, įkūnija žymiausių pasaulyje pastatų, paminklų ir miestų dvasią, tad jie taps idealiomis kūrybinėmis dovanomis visiems besidomintiems architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu.

• Šis įspūdingas LEGO® Architecture konstravimo rinkinys suaugusiesiems sujungia be galo detalius žymiausių Dubajaus pastatų modelius su įžymybėmis, kad įkvėptų visus šio įspūdingo, šiuolaikiško miesto gerbėjus. 
• Šį architektūrinio modelio rinkinį sudaro „Burj Khalifa“, „Jumeirah Emirates Towers Hotel“, viešbutis „Burj Al Arab Jumeirah“, „Dubai Frame“ ir Dubajaus fontanas, todėl jis taps gražiu suvenyru, visiems jaučiantiems meilę Dubajui. 
• Komplekte yra pagrindas su pavadinimo plokštele „Dubai“. Be to, bukletas padės sužinoti įdomių faktų apie Dubajų ir apie modelio dizainerį (tik anglų kalba. Atsisiųskite kitomis kalbomis iš LEGO.com/architecture.) 
• Šis lengvas konstruoti rinkinys tinkamas net pradedantiesiems LEGO® architektams. Jis taps šaunia kūrybiška dovana suaugusiesiems nuo 16 metų amžiaus, kurie gyvena arba gyveno Dubajuje, jame atostogavo arba svajoja ten apsilankyti. 
• Šis kompaktiškas Dubajaus miestovaizdžio modelis yra 33 cm aukščio, 27 cm pločio ir 7 cm gylio – nors jis neužima daug vietos, jis neabejotinai trauks aplinkinių dėmesį kad ir kur jį pastatysite! 
• Konstruoti šį baterijų nereikalaujantį rinkinį suaugusiesiems yra malonu, tai ramus būdas atsipalaiduoti nuo streso. Taigi atsipalaiduokite, atraskite savo dzeną ir sukurkite nuostabų architektūrinį modelį! 
• Svarstote padovanoti šį kolekcinį Dubajaus suvenyrą pradedančiajam architektui, kuris neturi LEGO® konstravimo patirties? Nesijaudinkite. Dėžutėje yra paprastos spausdintinės instrukcijos. 
• Kolekciniai įžymių vietovių ir miestovaizdžių modelių LEGO® Architecture konstravimo rinkiniai suteikia malonią konstravimo patirtį, visiems besidomintiems architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu. 
• Nuo pat 1958 metų LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą 
• LEGO® kaladėlės kruopščiai tikrinamos, kad kiekvienas LEGO Architecture konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus, tad jūsų gražusis Dubajaus suvenyras atlaikys laiko išbandymą.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Architecture Tokijas 21051

LEGO® Architecture Tokijas 21051

Atraskite Japonijos sostinės spalvas su šiuo LEGO® Architecture Tokijo konstravimo rinkiniu. Su malo..

53.99€ 74.99€

 LEGO® Architecture  Baltieji rūmai 21054

LEGO® Architecture Baltieji rūmai 21054

Sukonstruokite tikrą Amerikos simbolį: Baltieji rūmai. Atsipūskite nuo kasdienių rūpesčių ir pasisem..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras