LEGO® Architecture Paryžius 21044

  • Prekės kodas: 21044
  • Išparduota!

    Kaina: 49.99€ 59.99€

Atkurk didingą Paryžiaus architektūrą su šiuo įspūdingu „LEGO® Architecture Paris Skyline“ rinkiniu, kurio įkvepiantį miestovaizdį sudaro legenda tapusi Triumfo arka, Eliziejaus laukai, Monparnaso bokštas, Didieji rūmai, Eifelio bokštas ir Luvras. Kiekvienas atskiras LEGO modelis suteikia unikalios ir įdomios konstravimo patirties bei pasižymi tikroviškomis spalvomis ir santykiniu masteliu. Žolės ir medžių plotai ir dekoratyvinė Paryžiaus lentelė užbaigia šį itin kruopščiai atkurtą vieno romantiškiausių pasaulio miestų modelį, puikiai papuošiantį namus ar biurą!

Mėgaukitės Paryžiaus architektūra su „LEGO® Architecture Paris Skyline“ rinkiniu!

Sujunkite legenda tapusias Paryžiaus įdomybes šiame didingame Paryžiaus panoramą atkartojančiame modelyje. 21044 „LEGO® Architecture Skyline“ rinkinį sudaro Triumfo arka, Eliziejaus laukai, Monparnaso bokštas, Didieji rūmai, Eifelio bokštas ir Luvras. Tikroviškumo modeliui suteikia žolės ir medžių plotai ir dekoratyvinė Paryžiaus lentelė. Rinkinys sukurtas konstruoti palengva ir džiuginti savo rezultatu visus, kurie domisi architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu, be to, jis taps išties didingu namų arba biuro akcentu. Kiekvienas panoramos modelis sukurtas laikantis mastelio, kad visi statiniai būtų atvaizduoti atitinkamo dydžio ir pasižymėtų tikroviškomis spalvomis.

• „LEGO® Architecture“ Paryžiaus versija. 
• Rinkinį sudaro garsios Paryžiaus įdomybės, tarp kurių puikuojasi Triumfo arka, Eliziejaus laukai, Monparnaso bokštas, Didieji rūmai, Eifelio bokštas ir Luvras, taip pat žolės ir medžių plotai. 
• Pridedamoje knygelėje pateikiama informacija apie kiekvieno statinio kūrėją, architektūrą bei istoriją ir istorinių faktų apie Paryžių ir jo kultūrinį paveldą (tik anglų ir prancūzų kalbomis. Kitomis kalbomis galima rasti adresu LEGO.com/architecture). 
• Rinkinyje yra 4 x 32 pagrindas su dekoratyvine Paryžiaus lentele. 
• Atkurk dinamiškiausius pasaulio miestus su LEGO® Architecture Skyline kolekcija. 
• LEGO® Architecture rinkiniai padeda atrasti architektūros pasaulį naudojant LEGO kaladėles ir yra sukurti visiems, besidomintiems kelionėmis, dizainu, architektūra ir istorija. 
• Rinkinį sudaro daugiau kaip 694 dalys. 
• Matmenys: daugiau kaip 22 cm (8 col.) aukščio, 28 (11 col.) ilgio ir 11 cm (4 col.) pločio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras