LEGO® Architecture Trafalgaro Aikštė 21045

  • Prekės kodas: 21045
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 79.99€ 99.99€

Sukonstruokite vieną garsiausių pasaulyje aikštę iš LEGO® kaladėlių. Londono širdyje esanti Trafalgaro aikštė taip pavadinta lordo Horacijaus Nelsono garbei, po jo pergalės prieš Napoleono laivyną 1805 m. Trafalgaro mūšyje. Nuo to laiko ji tapo turistų traukos centru ir politinių bei bendruomenės susibūrimų vieta. Ši detali LEGO interpretacija pavaizduoja nacionalinę galeriją su ikoniškuoju kupolu ir kolonomis papuoštu fasadu, Nelsono koloną, šalia kurios stovi 4 liūtai, garsiuosius aikštės fontanus ir garsiuosius 4 skulptūrų pjedestalus. Nuimkite nacionalinės galerijos užpakalinės pusės dalis, kad pasiektumėte detalų vidų, įskaitant iš kaladėlių sukonstruojamą statulą ir paveikslus. Medžiais papuošti kraštai, puošnūs žibintų stulpai ir kelio atkarpos su 2 Londono autobusais ir 2 juodais taksi automobiliais papildo šį modelį ir parodo šios nepakartojamos vietos ir vieno iš dinamiškiausių pasaulio miestų dvasią.

Atkurkite Trafalgaro aikštę su „LEGO® Architecture“!

Perteikite istorinės Londono vietos dvasią su „LEGO® Architecture“ 21045 rinkiniu „Trafalgaro Aikštė“. 1805 m. jūrų mūšio prieš Napoleoną nugalėtojo Admirolo Horacijaus Nelsono garbei pavadinta aikštė tapo populiariu turistų traukos centru ir bendruomenės bei politinių susibūrimų vieta. Ši detali LEGO interpretacija vaizduoja nacionalinę galeriją su kupolu ir kolonomis papuoštu fasadu, Nelsono koloną, šalia kurios stovi 4 liūtai, garsiuosius aikštės fontanus ir žymiuosius 4 skulptūrų pjedestalus. Galima nuimti nacionalinės galerijos užpakalinės pusės dalis ir pasiekti detalų vidų, kuriame yra iš kaladėlių sukonstruojama statula ir paveikslai. Modelį papildo medžiais papuošti kraštai, puošnūs žibintų stulpai, 2 Londono autobusai, 2 juodi taksi automobiliai ir plytelių pagrindas, vaizduojantis aikštę ir ją supančius kelius. Šis kolekcinis konstravimo rinkinys turi dekoratyvinę pavadinimo lentelę ir jį labai malonu konstruoti visiems besidomintiems architektūra, kelionėmis, istorija ir dizainu, be to, jis gali tapti ikonišku namų arba biuro akcentu.

• Garsiojo Londono paminklo, Trafalgaro aikštės, „LEGO® Architecture“ interpretacija. 
• Rinkinį sudaro nacionalinė galerija, Nelsono kolona, kurią supa 4 liūtai, 2 fontanai, 4 skulptūrų pjedestalai, 10 medžių, 6 žibintų stulpai ir plytelių pagrindas, vaizduojantis aikštę ir kelių atkarpas, kuriose yra 2 Londono autobusai ir 2 juodi taksi automobiliai. 
• Pridedamoje knygelėje pateikiama informacija apie kiekvieno statinio architektūrą ir istoriją ir istorinių faktų apie Trafalgaro aikštę ir jos kultūrinį paveldą (tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima rasti adresu LEGO.com/architecture). 
• Rinkinyje yra dekoratyvinė Trafalgaro aikštės pavadinimo plokštelė. 
• LEGO® Architecture rinkiniai architektūros pasaulį pagerbia naudodami LEGO konstravimo kaladėles ir sukurti visiems, kam įdomu kelionės, dizainas, architektūra ir istorija. 
• Šiame rinkinyje yra daugiau kaip 1 190 detalių. 
• Mėgaukitės maloniai sudėtingu, bet savo rezultatu džiuginančio konstravimo su šiuo LEGO® Architecture rinkiniu. 
• Matmenys: daugiau kaip 12 cm (4 col.) aukščio, 24 cm (9 col.) pločio ir 20 cm (7 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras