LEGO Architecture Empire State Building 21046

  • Prekės kodas: 21046
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 99.99€ 119.99€

Perteikite visame pasaulyje garsaus „Empire State Building“ pastato dydį statydami kaladėlė po kaladėlės su šiuo nuostabiu „LEGO® Architecture“ rinkiniu. Niujorke centre stovintis „Empire State Building“ nustelbia jį supančius dangoraižius, o jo antena siekia net 443 metrų (1,453 pėdų) aukštį. Pastato statyba prasidėjo 1930 metais ir buvo baigta 1931 m., o galutinį savo aukštį statinys pasiekė pastačius anteną 1950 metais. Statinys vis dar yra vienas iš žinomiausių pasaulio architektūros paminklų, pritraukiantis maždaug 4 milijonus lankytojų kiekvienais metais. Ši „LEGO Architecture“ interpretacija perteikia pastato pritrenkiančią simetrišką konstrukciją, nuo 4 nelaikančiųjų sienų fasadų iki art deco antenos bokšto. Statinys yra daugiau kaip 55 cm (21 col.) aukščio – aukščiausias „LEGO Architecture“ modelis iki šios dienos (2019 m. liepos). Pagrindo plokštė iš plytelių, vaizduojanti Penktąją aveniu ir aplinkinius kelius, kuriuose stovi geltoni taksi automobiliai, ir dekoratyvinė pavadinimo plokštelė padaro šį didingą modelį tobulu.

Pažinkite legendinio „Empire State Building“ architektūrinę sandarą!

Pakelkite savo LEGO konstravimo įgūdžius į aukštesnį lygį su šiuo „LEGO Architecture“ 21046 rinkiniu „Empire State Building“. Niujorke centre stovintis „Empire State Building“ nustelbia jį supančius dangoraižius. Pastato statyba prasidėjo 1930 m. kovo 17 d. ir jau po metų ir 45 dienų, 1931 m. gegužės 1 dieną, jis buvo atidarytas. Konstrukcijos aukštis buvo padidintas 1950 m., pastačius ikonišką antenos bokštą. Pastatas yra daugiau kaip 55 cm (21 col.) aukščio – aukščiausias „LEGO Architecture“ modelis iki šios dienos (2019 m. liepos), todėl šis itin detalus kolekcinis maketas tiksliai atkuria 4 nelaikančiųjų sienų fasadų ir art deco antenos bokšto simetriškas linijas. Dekoratyvine pavadinimo plokštele papuošta pagrindo plokštė iš plytelių vaizduoja Penktąją aveniu ir aplinkinius kelius, kuriuose stovi geltoni taksi automobiliai. Šį 360 laipsnių kampu eksponuojamą modelį įdomu statyti ir jis taps pagrindiniu jūsų namų ar biuro akcentu. Jis sukurtas visiems, kurie domisi kelionėmis, architektūros kultūra, istorija ir dizainu.
• Niujorko architektūrinio paminklo „Empire State Building“ „LEGO® Architecture“ interpretacija. 
• Šį 360 laipsnių kampu eksponuojamą modelį sudaro 4 itin detalūs fasadai, sidabro spalvos antenos bokštas ir iš plytelių sudarytas pagrindas, vaizduojantis Penktąją aveniu ir ją supančius kelius, kuriuose stovi 6 geltoni taksi automobiliai. 
• „Empire State Building“ yra 55 cm (21 col.) aukščio, todėl jis yra aukščiausias iki šiol (2019 m. liepos) pagamintas „LEGO Architecture“ modelis. 
• Pridedamoje knygelėje pateikiama informacija apie statinio kūrėją, architektūrą bei istoriją ir istorinių faktų apie „Empire State Building“ ir jo architektūrinį paveldą (tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima rasti adresu LEGO.com/architecture). 
• Rinkinyje yra dekoratyvinė „Empire State Building“ plokštelė. 
• „LEGO® Architecture“ rinkiniai yra skirti mėgautis architektūros pasauliu naudojant LEGO kaladėles ir sukurti visiems, kas domisi kelionėmis, architektūra, istorija ir dizainu. 
• Šiame rinkinyje yra daugiau kaip 1 750 detalių. 
• Mėgaukitės maloniai sudėtingu, bet savo rezultatu džiuginančio konstravimo su šiuo LEGO® Architecture rinkiniu. 
• Matmenys: daugiau kaip 55 cm (21 col.) aukščio, 20 cm (7 col.) pločio ir 12 cm (4 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Architecture New York City 21028

LEGO Architecture New York City 21028

Šis LEGO rinkinukas - maža realaus statinio kopija. Matmenys: aukštis - 26cm, plotis - 25cm, gyli..

49.99€ 59.99€

 LEGO® Architecture  Baltieji rūmai 21054

LEGO® Architecture Baltieji rūmai 21054

Sukonstruokite tikrą Amerikos simbolį: Baltieji rūmai. Atsipūskite nuo kasdienių rūpesčių ir pasisem..

89.99€ 119.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras