LEGO® Architecture Baltieji rūmai 21054

  • Prekės kodas: 21054
  • Amžius: 16
  • Detalių skaičius: 1483
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 89.99€ 119.99€

Sukonstruokite tikrą Amerikos simbolį: Baltieji rūmai. Atsipūskite nuo kasdienių rūpesčių ir pasisemkite naujų jėgų atkurdami įmantrias architektūrines detales su LEGO® kaladėlėmis. Betarpiškas konstravimo projektas prikaustys jūsų dėmesį, be to prie jo galėsite sugrįžti bet kada, kai atrasite laiko. Pabaigtas modelis taps puikia jūsų namų arba biuro puošmena.

Jūsų naujasis rankdarbių projektas – sukonstruoti Baltuosius rūmus!

Patirkite konstravimo džiaugsmą ir ramybę su šiuo kolekciniu Baltųjų rūmų modeliu iš LEGO® Architecture kolekcijos.

Esate užsiėmę. Atrodo, kad nuolat skubate. Tad atradę laisvą akimirką mėgstate įkrauti savo baterijas susitelkdami į smagią, kūrybišką veiklą. Būtent tai suteikia Baltųjų rūmų konstravimas iš LEGO® kaladėlių. Grožėkitės detalėmis Šis rankas ir protą miklinantis konstravimo projektas suteiks jums galimybę atkurti neoklasicistinės prezidento rezidencijos kolonas ir kolonadas, jungiančias rytinį ir vakarinius sparnus su aplinkiniais sodais ir fontanu. Šį LEGO Architecture Baltųjų rūmų modelį (21054) galima padalyti į 3 dalis nuodugnesnei apžiūrai, be to, jis turi LEGO kaladėlę su įrašu „The White House“ įkvepiančiai puošmenai vainikuoti. LEGO rinkiniai gyvenimo būdui Pabėkite nuo kasdienės rutinos ir išjunkite kasdienį stresą, kurdami šį stilingą modelį, kuris puikiai atrodys tiek namuose, tiek biure. Tai – dalis LEGO konstravimo rinkinių kolekcijos, skirtos suaugusiesiems, kurie domisi menu, dizainu, architektūra ir populiariąja kultūra, todėl ji gali tapti puikia dovana sau arba jūsų artimiesiems.

• Šis LEGO® Architecture kolekcinis Baltųjų rūmų modelis (21054) nuosekliai atkuria šių pasaulinio garso rūmų, kuriuose nuo pat 1800 metų dirbo ir gyveno Jungtinių Valstijų prezidentai, neoklasicistinį dizainą ir spindesį. 
• Grožėkitės šiuo LEGO® konstravimo rinkiniu suaugusiesiems, kuris pasižymi tokiomis detalėmis, kaip pagrindine būstine, vakariniu sparnu, rytiniu sparnu ir jungiamosiomis Baltųjų rūmų kolonadomis bei Rožių sodu ir Jacqueline Kennedy sodu. 
• Modelį galima lengvai padalyti į 3 dalis nuodugnesnei architektūrinių detalių apžiūrai. Be to, jis turi LEGO kaladėlę su įrašu „The White House“ įkvepiančiai puošmenai vainikuoti. 
• Jei kada lankėtės arba svajojote pamatyti Baltuosius rūmus, esančius adresu 1600 Pennsylvania Avenue, Vašingtone, arba jums tiesiog patinka kelionės, architektūra, istorija ir dizainas, šis kūrybiškas konstravimo rinkinys skirtas būtent jums. 
• 11 cm aukščio, 47 cm pločio ir 20 cm gylio konstruojamas LEGO® Architecture modelis taps įspūdinga namų arba biuro puošmena. Be to, tai puiki dovana kūrybingiems draugams. 
• Nereikia jokių baterijų – šis stilingas rankdarbių projektas yra skirtas Baltiesiems rūmams atkurti iš LEGO® kaladėlių, įtraukiantis jus į įdomią veiklą, kuri atpalaiduoja ir suteikia naujų jėgų. 
• Su aiškiomis instrukcijomis, kurios padės užtikrintai konstruoti net pradedantieji LEGO® konstruotojai, ir su solidžiu bukletu apie Baltųjų rūmų istoriją (tik anglų kalba. Atsisiųskite kitomis kalbomis iš LEGO.com/architecture). 
• Šis konstravimo rinkinys suaugusiesiems yra dalis įkvepiančių LEGO® modelių rinkinių kolekcijos, skirtos jums, patyrusiems konstruotojams, ieškantiems naujo kūrybinio projekto. 
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir sujungimą bei lengvą atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO® kaladėlės ir dalys uoliai tikrinamos, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus, todėl ši Baltųjų rūmų miniatiūra yra ne tik graži, bet ir tvirta.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Architecture  Empire State Building  21046

LEGO Architecture Empire State Building 21046

Perteikite visame pasaulyje garsaus „Empire State Building“ pastato dydį statydami kaladėlė po kalad..

99.99€ 119.99€

LEGO® Architecture Dubajus 21052

LEGO® Architecture Dubajus 21052

Parodykite savo aistrą Dubajus su šio žavingu LEGO® Architecture rinkiniu. Atkurkite futuristiškus p..

53.99€ 74.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras