LEGO® Classic Žalios kaladėlės 11007

  • Prekės kodas: 11007
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 4.49€ 5.99€

Atidarykite „LEGO® Classic“ Žalių kaladėlių dėžę ir sužadinkite vaikų vaizduotę! Rinkinyje yra 3 smagūs sukonstruojami žaislai: šuo, sraigtasparnis su besisukančiomis mentėmis ir obelis su gardžiai atrodančiu atskiriamu obuoliu. Vaikai gali derinti kaladėles, kad pakeistų savo modelius, o paskui sukurtų savo unikalių modelių. Vaikams pradėjus konstruoti savo pačių kūrinius... atsiveria begalinės galimybės!

Vaikai konstruoja, kuria ir įsivaizduoja su smagiu LEGO® pradedančiųjų rinkiniu

Paskatinkite vaikus nuo 4 metų amžiaus konstruoti, kurti ir įsivaizduoti su 3 lengvai sukonstruojamais modeliais – šunimi, sraigtasparniu ir obelimi – arba neribotu ir nevaržomu konstravimu!

Šis klasikinis patraukliai žalias konstravimo žaislas kupinas idėjų ir įkvėpimo. Vaikams konstruojant, žaidžiant ir perkonstruojant, rinkinys išlaisvina jų vaizduotę ir padeda lavinti įgūdžius, kurie padės siekti sėkmės ateityje. Paskatinkite kūrybiškumą su šiuo išradingu kaladėlių žaislu. Supažindinkite vaikus nuo 4 metų amžiaus su kūrybišku konstravimu su 3 lengvai surenkamais LEGO® žaislais. Rinkinyje yra mielas žalias šuo, mini sraigtasparnis su besisukančiomis mentėmis ir obelis modelis su gardžiai atrodančiu atskiriamu obuoliu. Su paprastomis instrukcijomis ir smagiomis ypatybėmis pramogos prasideda iškart. Išradingas žaidimas prasideda vaikams pradėjus derinti kaladėlės ir modifikuoti modelius, bet išties įsibėgėja, kai vaikai pradeda konstruoti savo pačių kūrinius. Su šiomis kaladėlėmis vaikams lavinkite įgūdžius ateičiai. „LEGO Classic“ rinkiniai įkvepia berniukus ir mergaites konstruoti, kurti ir įsivaizduoti. Pasinėrę į beribį nevaržomą žaidimą ir kūrybišką saviraišką jie lavina vertingus įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.

• Patrauklus žalių LEGO® kaladėlių rinkinys vaikams nuo 4 metų amžiaus. Šis nuostabus rinkinys su 3 lengvai surenkamais žaislai ir begalinėmis nevaržomomis pramogomis kupinas kūrybinių galimybių. 
• Iš 60 LEGO® kaladėlių dalių galima surinkti 3 modelius: žalią šunį, mini sraigtasparnį ir obelį. Šaunios ypatybės ir neišsemiami asmeniniai kūriniai užtikrina, kad išradingas žaidimas niekad nesibaigs. 
• 3 žaislų konstravimas ir žaidimas su jais tėra tik pradžia. Vaikams pradėjus kurti savo modelius ir istorijas, gali nutikti bet kas. Suderinus šį rinkinį su kitais LEGO® žaislais, atsiveria visai naujas pramogų matmuo. 
• Šis LEGO® pradedančiųjų rinkinys berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus taps puikia dovana pradedantiesiems ir pažengusiems konstruktoriams, norintiems išplėsti savo LEGO kolekciją. 
• „LEGO® Classic“ Žalios kaladėlės yra puikus rinkinys pradedantiesiems. Derinant su kitais LEGO rinkiniais atsiveria dar daugiau galimybių. 
• Nereikia jokių baterijų, todėl pramogos niekad nesibaigia! Kadangi šis LEGO® žaislas varomas vaikų vaizduote, jis lavina kritinio mąstymo įgūdžius ir uždavinių sprendimo gebėjimus ir kur kas daugiau! 
• Paprastos, aiškios instrukcijos padeda vaikams iškart pradėti konstruoti ir žaisti su 3 modeliais pradedantiesiems. Tyrinėjant neišsemiamas rinkinio kūrybinio žaidimo galimybes išradingų pramogų tik gausėja. 
• „LEGO® Classic“ dėžės yra kupinos uždegančio kaladėlių ir dalių, įkvepiančių nevaržomam kūrybiškam žaidimui. Su smagiu, paprastu ir idėjų bei įkvėpimo kupinu „LEGO Classic“ įmanoma viskas! 
• Visi LEGO® žaislai atitinka griežčiausius reikalavimus. 
• Jie visi yra kokybiški, suderinami ir idealiai susijungia bei atskiria kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus ir būtų saugūs jūsų vaikams.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Classic   Kaladėlės ir idėjos 11001

LEGO® Classic Kaladėlės ir idėjos 11001

Sukurkite klasikinį garvežį, jaukų namą, šaunią muzikos klaviatūrą, dailų raudonos spalvos dinozaurą..

9.99€ 12.99€

LEGO® Classic   Paprastų kaladėlių rinkinys 11002

LEGO® Classic Paprastų kaladėlių rinkinys 11002

Mėgaukitės nesibaigiančiais nuotykiais su LEGO® Classic rinkiniu „Paprastos kaladėlės“. Sutikite rit..

19.99€ 21.99€

 LEGO® Classic  Kaladėlės ir akys 11003

LEGO® Classic Kaladėlės ir akys 11003

Patirkite marias džiaugsmo konstruodami pačius įvairiausius skirtingų akių personažus – nuo mieganči..

29.99€ 34.99€

LEGO Classic Kūrybiškumo langai 11004

LEGO Classic Kūrybiškumo langai 11004

Atrask išradingų naujų būdų, kaip naudoti langus ir duris savo LEGO® statinyje, su „LEGO Classic“ ri..

29.99€ 34.99€

LEGO® Classic Mėlynos kaladėlės 11006

LEGO® Classic Mėlynos kaladėlės 11006

Įkvėpkite vaikus konstruoti, kurti ir įsivaizduoti su šiuo puikiu mėlynų LEGO® kaladlėių rinkiniu! K..

4.49€ 5.99€

LEGO® Classic Kaladėlės ir namai 11008

LEGO® Classic Kaladėlės ir namai 11008

Supažindinkite pradedančiuosius konstruktorius su kūrybišku konstravimu. Iš šio smagaus LEGO® kaladė..

19.99€ 21.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras