LEGO® Classic Baltas pagrindas 11010

  • Prekės kodas: 11010
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 7.19€ 7.99€

Ši 32x32 iškyšų balta pagrindo plokštė atveria svaiginantį išradingų galimybių pasaulį: nuo pasakiškų sniegynų iki saulėtų smėlio paplūdimių, nes konstravimo kaladėlės prisijungia bet kuriuo kampu (net aukštyn kojomis!), nuo stačių kalnų šlaitų iki skriejančių erdvėlaivių! O baigus konstruoti tvirtas paviršius suteikia vaikams saugų būdą perkelti ir demonstruoti savo šaunius kūrinius.

Didesnis, ryškesnis būdas konstruoti, žaisti ir demonstruoti!

Padovanokite LEGO® gerbėjams didesnį, šviesesnį būdą konstruoti, žaisti demonstruoti savo kūrinius su šią 32x32 iškyšų balta pagrindo plokšte.

Iki šiol dar nebuvo tokios didelės LEGO® pagrindo plokštės! Šis šviesus 25 cm kraštinių kvadratas vaikams suteikia erdvų 32x32 iškyšų LEGO kraštovaizdį, ant kurio galima konstruoti, žaisti ir demonstruoti. Didesnis, geresnis, šviesesnis, baltesnis! Įkvėpkite LEGO konstruktorius svaiginančiomis konstravimo galimybėmis: nuo užšalusių ežerų iki apsnigtų viršukalnių, nuo saulėtų paplūdimių iki erdvėlaivių! Kas sako, kad pagrindas turi būti apačioje? Ši kokybiška pagrindo plokštė yra pakankamai kibi, kad išlaikytų kaladėles bet kokiu kampu, net aukštyn kojomis (puikiai tinka vaikų superherojų nuotykiams!), bet kaladėlės atskiriamos lengvai. O baigus konstruoti tvirta pagrindo plokštė suteikia vaikams būdą perkelti ir demonstruoti savo šaunius kūrinius jų neišardant. Nevaržomi žaislai, lavinantys visą gyvenimą praversiančius įgūdžius. „LEGO Classic“ rinkiniai atveria vaikams saviraiškos ir nevaržomo žaidimo galimybes. Be to, jiems konstruojant, kuriant ir įsivaizduojant, lavinami jų mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai!

• Ši 32x32 iškyšų pagrindo plokštė suteikia LEGO® konstruktoriams tvirtą baltą pagrindą kūrybiškam konstravimui statybai, įkvepiantį kraštovaizdį kūrybiškam žaidimui ir tvirta platformą modeliui demonstruoti. 
• Tvirtas, patvarus ir nuostabiai baltas 25 cm kraštinių kvadratinis pagrindas turi 1 024 preciziškai išdėstytas iškyšas, kurios suteikia LEGO® konstruktoriams nepriekaištingą pagrindą visiems LEGO modeliams. 
• Baltas pagrindas išplečia vaikų galimybių pasaulį, kuriame gali nutikti bet kas! Sukurtas išlaikyti kaladėles bet kokiu kampu (net aukštyn kojomis), tačiau nuo jų atsiskiria lengvai. JO kibumo pakanka modeliams transportuoti ir demonstruoti. 
• Padovanokite šią universalią pagrindo plokštę bet kuriam LEGO® konstruktoriui ir stebėkite, kaip gimsta kūrybiškas modelis! Puiki Kalėdų arba gimtadienio dovana berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus, nuo pradedančiųjų ir patyrusių konstruktorių. 
• Šios kvadratinės baltos LEGO® pagrindo plokštės kraštinė yra 25 cm. Pakankamai didelė konstravimo projektams ir įstabioms kolekcijoms (galbūt minifigūrėlių rikiuotei?). Puikiai dera su visais LEGO konstravimo rinkiniais. 
• Pagrindo plokštei nereikia jokių baterijų, kad įjungtumėte kūrybinį vaikų konstravimą. Tiesiog įteikite ją LEGO® gerbėjui ir pramogos kaipmat prasidės! 
• Nereikia jokių instrukcijų ir pasiruošimo. Pagrindas tiesiog atveria begalines išradingo žaidimo galimybes vos jį ištraukus iš dėžės. 
• „LEGO® Classic“ rinkiniai yra kupini idėjų ir įkvėpimo. Smagus kaladėlių ir dalių rinkinys skatina beribį nevaržomą žaidimą. Lavinti vaikų kūrybinius ir mastymo įgūdžius dar niekad nebuvo taip smagu ir paprasta! 
• LEGO® rinkiniai atitinka griežčiausius reikalavimus. 
• Jie visi yra kokybiški, suderinami ir lengvai susijungia bei atskiria kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų. 
• „LEGO Group“ maksimaliai išbando „LEGO® Classic“ kaladėles ir dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Classic Žalia pagrindo plokštė 10700

LEGO Classic Žalia pagrindo plokštė 10700

Matmenys: 32 x 32 smeigės arba 25 cm (10 col.) x 25 cm (10 col.). Puikiai papildo bet kurią LEG..

7.99€

LEGO Classic Pilka pagrindo plokštė 10701

LEGO Classic Pilka pagrindo plokštė 10701

Matmenys: 48 x 48 smeigės arba 38 cm (15 col.) x 38 cm (15 col.). Puikiai papildo bet kurią L..

14.99€

LEGO Classic Mėlyna pagrindo plokštė 10714

LEGO Classic Mėlyna pagrindo plokštė 10714

Nesvarbu, ar kuri pajūrio miestelį, saulėtą baseiną, jūroje plaukiojantį laivą ar ką tik gali įsiva..

7.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras