LEGO Classic Kaladėlės ir šviesos 11009

 • Prekės kodas: 11009
 • Amžius: 5+
 • Detalių skaičius: 441
 • Išparduota!

  Kaina: 29.99€ 34.99€

Su šiuo LEGO® rinkiniu vaikai žaidžia dukart kūrybiškiau. Pirmiausia jie sukonstruoja šaunius modelius, o tada juos paverčia šešėlių teatro lėlėmis su šviesos kaladėlių šešėlių projektoriais! Nuo konstravimo kaladėlėmis iki šešėlių teatro Vaikai nuo 5 metų amžiaus bus pakerėti, kai jų mini modeliai taps šauniais šešėliais! Vaizdams judant, susitraukiant ir didėjant vaizduotei bus suteikta visiška laisvę ir istorijos niekada nesibaigs. Rinkinys suteikia galimybę sukonstruoti 12 LEGO žaislų –pilį, veidą, princesę, šikšnosparnį, gaidį, sukčių, piratų laivą, pelėdą, vaiduoklius, malūną, ryklį ir dinozaurą – be to, jame yra papildomų kaladėlių saviems kūriniams, todėl gali nutikti bet kas! O įjungus 2 šešėlių projektorius, šešėlių spektakliai niekada nesibaigia! Konstruodami, demonstruodami ir kurdami vaikai lavina savo įgūdžius. „LEGO Classic“ rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo. Paprastos smagių modelių instrukcijos padeda vaikams iškart pasinerti į pramogas namuose. Atradę savo kūrinių statybos džiaugsmą jie įgys įgūdžių kurie pagrįs kelią ateities sėkmei.
 • Supažindinkite vaikus su smagiu konstravimu su 12 minimodelių, o tada stebėkite, kaip jie paverčia savo modelius šauniomis šešėlių teatro lėlėmis! Su 2 šviesos kaladėlių šešėlių projektoriais išradingo žaidimo galimybės yra beribės.
 • Rinkinyje yra 12 LEGO žaislų – pilis, veidas, princesė, šikšnosparnis, gaidys, sukčius, piratų laivas, pelėda, vaiduokliai, malūnas, ryklys ir dinozauras – be to, yra papildomų kaladėlių, kad vaikai galėtų susikonstruoti savų žaislų.
 • Vaikai pasirenka modelį,jį sukonstruoja, su juo žaidžia, projektuoja jo šešėlį, naudoja antrosios šviesos kaladėlės šviesos projektorių kitam vaizdui projektuoti ir išlaisvina savo vaizduotę šaunioms istorijoms su savo šešėlių teatro lėlėmis kurti!
 • Puiki Kalėdų, gimtadienio arba teatro dovana vaikams nuo 5 metų amžiaus, kuriems gali patikti nesibaigiančios kūrybiškos pramogos konstruojant iš LEGO® kaladėlių ir kuriant istorijas su šešėlių teatro lėlėmis.
 • Šviesos kaladėlių šešėlių projektorius yra 22 cm ilgio, todėl jį patogu valdyti smulkiais piršteliais. Be 12 konstruojamų modelių rinkinyje yra papildomų kaladėlių, iš kurių vaikai gali susikurti savo modelių.
 • Pridedamos šviesos kaladėlės baterijos (2 x LR41), todėl vaikai gali iškart pradėti projektuoti šešėlių vaidinimus. O betarpiškam modelių konstravimui, žinoma, tereikia vaikų vaizduotės.
 • Ar tai dovana naujam LEGO® konstruktoriui? Jokių problemų! Paprastos instrukcijos padės jiems iškart pradėti konstruoti. O instrukcijas pametus, naujas galima atsisiųsti iš LEGO.com/buildinginstructions.
 • „LEGO® Classic“ rinkiniai skatinti nesibaigiantį nevaržomą žaidimą su margu kaladėlių, dalių, idėjų ir įkvėpimo rinkiniu. Lavinti vaikų kūrybinius ir mastymo įgūdžius dar niekad nebuvo taip smagu ir lengva!
 • LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
 • „LEGO Group“ ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte neabejoti, ar šis žaislas saugus jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Classic  Kaladėlės ir idėjos 11001

LEGO® Classic Kaladėlės ir idėjos 11001

Sukurkite klasikinį garvežį, jaukų namą, šaunią muzikos klaviatūrą, dailų raudonos spalvos dinozaurą..

9.99€ 12.99€

LEGO® Classic  Paprastų kaladėlių rinkinys 11002

LEGO® Classic Paprastų kaladėlių rinkinys 11002

Mėgaukitės nesibaigiančiais nuotykiais su LEGO® Classic rinkiniu „Paprastos kaladėlės“. Sutikite rit..

19.99€ 21.99€

 LEGO® Classic Kaladėlės ir akys 11003

LEGO® Classic Kaladėlės ir akys 11003

Patirkite marias džiaugsmo konstruodami pačius įvairiausius skirtingų akių personažus – nuo mieganči..

29.99€ 34.99€

LEGO Classic Kūrybiškumo langai 11004

LEGO Classic Kūrybiškumo langai 11004

Atrask išradingų naujų būdų, kaip naudoti langus ir duris savo LEGO® statinyje, su „LEGO Classic“ ri..

29.99€ 34.99€

LEGO® Classic Kaladėlės ir namai 11008

LEGO® Classic Kaladėlės ir namai 11008

Supažindinkite pradedančiuosius konstruktorius su kūrybišku konstravimu. Iš šio smagaus LEGO® kaladė..

19.99€ 21.99€

LEGO® Classic Kūrybinės skaidrios kaladėlės 11013

LEGO® Classic Kūrybinės skaidrios kaladėlės 11013

LEGO® Classic Kūrybinės skaidrios kaladėlės (11013) konstravimo rinkinį sudaro stulbinantis įvairių ..

26.99€ 32.99€

LEGO® Classic Baltos kaladėlės 11012

LEGO® Classic Baltos kaladėlės 11012

LEGO® Classic Baltų kaladėlių (11012) žaidimo rinkinys yra sklidinas idėjų ir įkvėpimo išlaisvinti v..

4.49€ 4.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras