LEGO® Harry Potter™ Hagrido trobelė: Kietasprandžio išvadavimas 75947

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75947
 • Amžius: 8+
 • Išleidimo metai: 2019
 • Išparduota!

  Kaina: 59.99€ 69.99€

Jaunieji burtininkai ir raganos galės atkurti magiškas scenas iš filmo „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ su šiuo „LEGO® Harry Potter“ 75947 žaidimo rinkiniu „Hagrido trobelė. Kietasprandžio išvadavimas“. Šis šaunus vaikams skirtas žaislas suteikia 8 m. ir vyresniems Hario Poterio gerbėjams neribotas galimybes kūrybiškai žaisti vaidmenimis. Vaikai galės tyrinėti detalų Hagrido trobelės vidų, slėptis už Hagrido moliūgų daržo atvykus magijos ministrui ir budeliui, o tada išgelbėti hipogrifą Kietasprandį nuo budelio kirvio. Su šiuo Hario Poterio LEGO rinkiniu magiški nuotykiai niekada nesibaigia. Rinkinyje yra 6 minifigūrėlės, sukonstruojama Kietasprandžio figūrėlė su judinamais sparnais ir galva ir daugybė priedų ir funkcijų, įskaitant mygtuku valdomą ugniakuro šviečiančią kaladėlę.

 • Į rinkinį įeina 6 „LEGO® Harry Potter™“ minifigūrėlės: Hagridas ir naujos Hario Poterio, Rono Vizlio, Hermionos Įkyrėlės, budelio ir magijos ministro minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, taip pat hipogrifo Kietasprandžio figūrėlė su judinamais sparnais ir galva, sukaustyta nuimama grandine.
 • Šiame Hario Poterio LEGO® rinkinyje yra 2 dalių sukonstruojama Hagrido miško trobelė su moliūgų daržu lauke.
 • LEGO® Hagrido trobelės darbo kambaryje yra stalas su kėde, žvakė, skrynia, šokoladinė varlė, laikraštis „Dienos pranašas“ ir voras.
 • LEGO® Hagrido trobelės pagrindiniame kambaryje yra stalas su 2 kėdėmis, sukonstruojamas krėslas, kaminas su šviečiančia kaladėle, kiaušinis dubenėlyje, krepšys, eksponavimo stendas, Hagrido rožinis skėtis, kastuvas, arbatinukas, šaukštas, keptuvė, mėsos kapoklė, kilpavirvė, šluota ir kibiras.
 • Rinkinyje taip pat yra moliūgų, žibintas, kirvis, 3 burtų lazdelės, magijos ministro skrybėlė ir nuimamos Kietasprandžio grandinės.
 • LEGO® Hagrido trobelės matmenys: daugiau kaip 16 cm (6 col.) aukščio, 23 cm (9 col.) pločio ir 12 cm (4 col.) gylio.
 • Kietasprandžio figūrėlės su ištiestais sparnais matmenys: daugiau kaip 5 cm (1 col.) aukščio, 7 cm (2 col.) ilgio ir 12 cm (4 col.) pločio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Harry Potter™ Voldemorto™ iškilimas 75965

LEGO® Harry Potter™ Voldemorto™ iškilimas 75965

Su LEGO® Hario Poterio rinkiniu 75965 „Voldemorto iškilimas“ nepritrūks magijos, nuotykių ir veiksm..

19.99€ 24.99€

LEGO® Harry Potter™ Karieta: atvykimas į Hogvartsą™ 75958

LEGO® Harry Potter™ Karieta: atvykimas į Hogvartsą™ 75958

Su LEGO® Hario Poterio 75958 Biobetonso karieta vaizduotė skris aukštai aukštai: Konstravimo rinkin..

49.99€ 59.99€

LEGO® Harry Potter™ Riterių autobusas 75957

LEGO® Harry Potter™ Riterių autobusas 75957

Suteikite progą savo jaunajai raganai ar burtininkui pasivažinėti LEGO® Harry Potter™ 75957 „Reakty..

39.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras